Skocz do zawartości

usunięty dpf + program


blutucz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam bmw e61 3.0d 231km i dzisiaj usunąłem fizycznie i komputerowo filtr dpf oraz zrobiłem program. Wydech zaczął bardzo głośno chodzić podobnie jak w benzynie ze sportowym tłumikiem a spaliny są tak śmierdzące ze jak samochód jest odpalony to nie idzie ustać za nim. Teraz pytanie do wszystkich którzy mają takie zestawienie lub widzieli coś podobnego czy takie objawy są normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladalem wczoraj pod samochod i mam dpf razem z katem w jednej puszcze dlatego wydlubana zostanla calosc tylko ze puszka zostala pusta nie jest wstawiona zadna strumiennica. Zastanawiam sie nad wstawieniem katalizatora z e61 3,0d bez dpf tylko czy cala pucha P&P pasowac zeby tylko kupic i zalozyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zapakować kata do puszki po DPF :)

poza tym o ile się nie mylę, to w tej puszcze siedzi mały kat a za nim dopiero dpf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mam znaczy mialem dpf i kat w jednej puszcze to normalne jest ze jak kolesie usuwajac mi (wydlubujac) dpf usuneli go razem z katem? Nikt nie wspominal nic o kacie i nie wiem czy tak mialo byc czy zostalem zrobiony w h*ja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taki wydlubany dpf (w kawalkach) jest coś wart? Czy nie ma żadnej wartosci? Bo u mnie mowy o kacie nie było ale kolesie mówili że jeżeli zostawię im dpf to zapłacę mniej 400 zł a jeżeli zabiorę go ze sobą to 400 zł więcej wiec jeżeli wydlubany dpf nie jest nic warty to by trochę ich usprawiedliwialo nie biorąc pod uwagę tego ze jednak nic nie wspomnieli o kacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pozostaje mi kwestia zakupu kata tylko nie wiem jak to zrobic czy szukac taki jak mialem w sensie ze kupic cala puszke z samym katem bez dpf i zamontowac czy moze da rade jakos inaczej to rozegrac kupic samego kata i wsadzic w moja pusta puszke...da rade cos takiego zrobic? Bo w sumie to jestem teraz w kropce i nie wiem co dalej z tym robic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.