Skocz do zawartości

Turbosprężarka i LPG


Fazi_71

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem czy dobry dział wybrałem ale mam mały dylemat.

 

Mianowicie chodzi o to ze od dłuższego czasu zastanawiam się nad wstawieniem do mojego BMW (E36 , 1.6 316i 94r) Turbosprężarki mam mały problem z tym gdyż samochód mam w LPG.

Moje pytanie jest następujące ... Czy można wstawić Turbosprężarkę do samochodu z LPG ??

 

Z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dołożyć turbo to lepiej wywal gaz śledzę opisy bmw turbo i jak do tej pory nie ma ani jednego doładowanego bmw z gazem które jeździ. Jak dla mnie to jest podwójna modyfikacja silnika gaz oraz turbo dwa razy więcej rzeczy które mogą się nie zgrać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

przeciwskazaniem moze byc np bezposredni wtrysk

instalacja musi byc wydajna bo ubiga mieszanka gazowa grozic bedzie w dluzszym okresie uszkodzeniem silnika

osobiscie wolnossacym autem na lpg przejechalme ze 120tys w wiekszosci w ruchu miejskim i nic sie w aucie nie dzialo ale kolega w mondeo robil glowice po jezdzie na lpg (moze bez zwiazku a moze jednka te wypalania gniazd itp to nie miejskie legendy)

Samo T raczej problemem nie jest ale to powoduje, ze silnik jest mocniej obciazony niz wolnossak i z automatu wszelkie niedomagania typu troche zauboga mieszanka, ktora w autach wolnossacych przeszlaby w wiekszosci przypadkow na suchu w aucie z T moze sie zemscic

Przemek

400ps/830Nm ( a było tylko 235 :D)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=299251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.