Skocz do zawartości

Jaki model wybrać na początek?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nie będę się zbytnio rozpisywał potrzebuję Waszej pomocy przy doborze pierwszej w życiu eMki,budżet który mnie ogranicza to 100 tys. zł Chciałbym kupić coś wartego uwagi zamykając się w tej kwocie ,osobiście bardzo podobają mi się M3 e46. Co sądzicie o tych autach ?Obecnie jestem właścicielem e60 530 d. Z auta chce czerpać frajde :8) Przeszukałem trochę "neta" ale opinii jest mnóstwo Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Biorąc pod uwagę, że dziś na każdym nowym bmw jest znaczek M i to najlepiej z każdej strony pojazdu, to Alpina wydaje się być zdecydowanie bardziej... wyrafinowana.

 

Jeśli masz budżet 100k zł, to moim zdaniem znajdź auto w tzw. bardzo dobrym stanie za 60k zł, a pozostałe 40k zł przeznacz na doprowadzenie auta do perfekcji. Myślę, że taka kwota powinna wystarczyć, nawet jeśli będziesz wymieniać vanosy, rozrząd, kompletne zawieszenie, remont skrzyni (jeśli będzie niemanualna), elementy układu chłodzenia i poprawki blacharsko-lakiernicze - moim zdaniem w każdym aucie bmw (niezależnie czy M czy nie) należy to zrobić, jeśli licznik jest w okolicach 200.000km (a wiemy, że w praktyce jest więcej, chyba że auto jest bardzo młode). Oczywiście jeśli chce się czerpać pełną frajdę z użytkowania bmw, a nie udawać i świecić ładną budą (choć i to rzecz gustu).

Czasem zdarzają się ideały, ale też tyle kosztują - niedawno gdzieś w Wawie ktoś sprzedał M5 E39 za 85k zł z przebiegiem poniżej 100k km i naprawdę w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.