Skocz do zawartości

Kto na forum ma jakieś M?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jakoś mało właścicieli M tu widzę, no chyba, że giną w setkach postów.

 

Jest tu kto?

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Os, zle Ci na mforum? :) moim zdaniem ten dzial tutaj jest niepotrzeby no ale...

 

 

1+

Waniuś, no jak już jest tu WRESZCIE taki dział to niech się ludzie odezwą :D .

W większej grupie zawsze lepiej.

 

ja bylem za stworzeniem tego dzialu i uważam ze potrzebny ale widze ze właściciele emek to elita i z szarakami nie chca się dzielić wrażeniami

 

Chabera, ja na tym forum to od dzisiaj nie jestem, piszę już tu jakiś czas, o eMkach czasem też, choć dosyć żadko bo mało kto pyta i nie ma za bardzo z kim. Nie było działu to się ludzie nie odzywają.

Więc nie wyzywaj nas tu od elit a innych od szaraków.

 

pzdr

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem nikogo urazić, ale M to M i uważam że posiadanie takiego samochodu to zapewne fajne uczucie i jak w zyciu szczescie dopisze to bedzie e30 M i e36 M w mym garazu gdybym mial wieksze fundusze juz bym kupil e30 M tylko za porządna sztuke trzeba porzadnie zaplacic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam swoja obecnosc!

 

Uwazam, ze skoro mam E39, to moje miejsce jest wsrod uzytkownikow forum poswieconego temu modelowi. M5 wspoldzieli wiele problemow innych E39. Moze sie tutaj rozwine, gdy (tfu, tfu, na psa urok!), dopadna mnie problemy specyficzne dla eMek, (jeszcze raz, odpukac!).

 

Mozemy tez popisac nieco na temat naszych samochodow, niekoniecznie na temat klopotow. Jakos nieczesto mialem sposobnosc podzielic sie wrazeniami z eksploatacji samochodu z innymi uzytkownikami.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się na rozkaz!

Nie jestem zbyt aktywnym "pisaczem" na forum, raczej "czytaczem". Mam M5 E60 z 2005 roku. W poniedziałek po 3,5 miesięcznym postoju zainaugurowałem sezon 2010. Czekam z niecierpliwościa na lepszą pogode bo szkoda tego autka na bujanie sie po lodzie, tym bardziej że na codzień mam drugą bawarkę - X5 E70sd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

M Coupe się kłania! :mrgreen:

 

Ale jeszcze czeka na bardziej wiosenną wiosnę...

Pozdrawiam


PN

BMW Klub Polska

E34 525i '93

E36/8S '98

E53 4.6is '03

E36 325i '91-'92 SPRZEDAM BARDZO DROGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzenie tego działu to świetna propozycja.

Nadzieje że jakoś się rozkula i ludzie będą opowiadać o swoich M. O przeróbkach, remontach, modyfikacjach, przeżyciach, ciekawych historiach/doświadczeniach...

Mi daleko jeszcze do swojego M, w tej chwili nie mam nawet jeszcze BMW.

Ale chętnie poczytam i ewentualnie podzielę się swoją opinią/wiedzą wyczytana w prasie, portalach, portalach.

 

M POWER RZĄDZI!!! :wink:

http://img28.imageshack.us/img28/686/bmwm1.jpg

http://farm8.staticflickr.com/7143/6826155841_0459a462fa.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam jestem nowy na forum mam e 36 M3 coupe z 1994r 3.0 286KM :D jestem z niego Bardzo zadowolony, używam go sporadycznie, na codzień poruszam się e 39 520d Edytowane przez sebastianMpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma tym forum jestem juz kilka ładnych lat zerejestrowany (wtedy wiałem e30 325i z 91r.). W chwili obecnej mam e46 ///m3. Zadowolony jestem z auta, z kosztów utrzymania mniej :D Ale wrażenia z jazdy rekompensują wszystko. Mam kilka aut, więc E46 M3 nie używam kazdego dnia, ale sa dni, że i 4 dwi pod rząd jeżdzę ///M i powiem wam że jest to auto nadające się do normalnego użytkowania. No trochę sztywniejsze od moich pozostałych, mimo ori zawieszenia, wszystko tak jakoś ciężej chodzi, ale ogólnie jest ok.

Pozdrawiam uzytkowników ///M i nie tylko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zadowolony posiadacz E39 M5 99r , w miarę wolnego czasu (pracą a szukaniem e61 M5 )postaram się udzielać w sprawie tego cacka jakim jest ///M E39 - którego właścicielem jestem co by nie było zeszło 2lat i 100tys km mineło z tą wspaniałą V8.

Pozdrawiam ALL

------- /// M ---------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja też mam M3 :mrgreen:

 

Niektórzy wiedzą że jeden z wyników jej hamowania to 545KM i 671Nm

Autko to oczywiście E36 3,0l. S50B30

 

Pozdrawiam.

Krzysztof

///M3T: 545KM 671Nm


Moje zabawki ;)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=26716

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dołączam do grona, jako trzeci "bimer" w mej stajence właśnie pojawił się e46 m3 cabrio z 02-9. Trzeszczy że to jakaś masakra w środkach ale podobno to norma tylko skóry trzeba napastowac i przestaje :) Autko relatywnie tanie w zakupie a i przez to sfatygowane -poprzedni właściciel francuskojęzyczny belg - także zacząłem dziś po małej pożegnalnej jeżdzie rozbierac wszystko na części, dzień pierwszy to wymiana dyfra i wyjęcie hydro-modułu do obsługi skrzyni smg, raczej również do wymiany. Dodam tylko, że rzecz dzieje się w moim miejscu pracy, tj. aso BMW w holandii także bez strachu a jak ktoś miałby jakieś pytania odnośnie powyższego m szczególnie a także inne sprawy dot. bmw - jako człowiek j ogniu walki chętnie odpowiem, nawet jak nie rozwikłam sprawy zaraz to na drugi dzień pójdę do pracy, obejrzę w czym rzecz i ... :D pozdro dla wszystkich ///M-aniaków!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
M5 2005 + LPG

Serio??? :shock: Jestem pod wrażeniem, raczej pozytywnym! Jak to chodzi? Jakieś problemy? Jak z wkręcaniem na obroty? A check silnika się nie zapala? No i jakie spalanie w porównaniu z benzyną? Butla pewnie w kole zapasowym. Starcza przynajmniej na 100km? ;) To już taki żarcik na koniec. Ale serio bardzo ciekawy projekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.