Skocz do zawartości

Zakup M3 E92


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jak podeszlibyście do zakupy takiego samochodu ?

Na co zwracać uwagę, jakie są najczęstsze bolączki tego modelu, czegoś się wystrzegać, czy wersje przedliftowe mają jakieś znane wady rozwiązane po lifcie, co/gdzie/jak sprawdzić przed zakupem ? Czy znacie jakieś oferty od zaufanych osób lub takie o których wiadomo, że lepiej unikać ?

Ogólnie jestem nowy w temacie BMW, także każda informacja będzie dla mnie cenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedź.

Tam też napisałem podobny temat, ale póki co niestety bez dużego odzewu.

 

W ogóle jak to jest z jednym i drugim forum. Celowo dzielicie się tematyką (tam 'M', tu 'nie M'). Czy oba fora działają zupełnie niezależnie i tak po prostu wyszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja, jak do tej pory, nie miałem żadnych problemów. :D

 

Największym problemem może być to, że auto będzie powypadkowe i poskładane z kilku innych. Dlatego chyba warto szukać takiego samochodu w Niemczech, czy innym zachodnim kraju, albo sprowadzić z USA. Auto już sprowadzone ze Stanów koniecznie trzeba sprawdzić przez CarFaxa.

 

W Stanach jest sporo aut z niewielkimi przebiegami. Mój ma 8 lat i 100 tys km, ale to nie wyjątek, to raczej norma.

 

http://www.autotrader.com/cars-for-sale/Used+Cars/cars+under+35000/BMW/M3/Atlanta+GA-30303?endYear=2011&firstRecord=0&listingType=used&listingTypes=used&makeCode1=BMW&maxPrice=35000&mmt=[bMW[M3[]][]]&modelCode1=M3&searchRadius=0&showcaseListingId=417660697&showcaseOwnerId=96633&startYear=2008&Log=0

www.Truck27.com www.Katolik.us Zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, sam Hiob mi odpisał :) (Big fan!)

trochę szkoda, że dopiero teraz, bo niestety nic sensownego nie udało mi się znaleźć i ostatecznie kupiłem coś innego

co do przebiegu 100tyś po 8latach, to na polskie "standardy" to strasznie dużo, takie przebiegi na otomoto mają dużo starsze auta ;)

(oczywiście żartuje i piję do tego nagminnego kręcenia liczników w naszym smutnym kraju)

pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.