Skocz do zawartości

Szukam kogoś z E92 i zmienionym wydechem


Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem pierwszy, trzeci i do tego eiss race i sport na zywo - mogę napisać wrażenia. Sam kupiłem do m3 jak mialem eiss race.

 

przy okajzi polecam z dziś ... Brakło mi słów... http://f80.bimmerpost.com/forums/showth ... p?t=940341

a uszy mam zdrowe ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrapovic'a pod wzgledem jakosci raczej zaden wydech nie pobije. Ten wydech rownie dobrze moglby stac w salonie jako rzezba.

 

Lzejszy od serii o okolo 25kg i do tego mozna liczyc na lepsze osiagi (po sofcie). W PL mozna dostac za 20tys (Evolution) z FV.

 

Dzwiek to juz osobiste preferencje i nie ma co tego porownywac. Jakbys byl w okolicach Szczecina to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Może to faktycznie był Eissman skoro tragicznie był wykonany?:) :D :D

 

A tak na poważnie to wydechy Eisenmann wykonane są z najlepszej i najdroższej na rynku stali. Jakość jest bezbłędna.

 

Jak chcesz posłuchać Akrapa bądź Eisenmann'a daj znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam w swoim M3 e90 wydech Corsa. Nierdzewna stal, made in USA. Cena atrakcyjna, wykonanie doskonale i choć wizualnie nie powala na ziemię, to wygląda zdecydowanie lepiej, niż te fabryczne "worki" wiszące pod zderzakiem. A dźwięk - "włoski baryton", przechodzący w tenorowe częstotliwości, gdy się wejdzie na wysokie obroty. Na tyle głośny, by dać przyjemność z jazdy, ale ciągle na tyle cichy, by nie budzić sąsiadów w nocy i nie denerwować policji, gdy się obok nich przejeżdża.

 

www.Truck27.com www.Katolik.us Zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.