Skocz do zawartości

F20 LCI b&w


mazziek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Przyciemniane szyby przy konfiguracji chyba 2k, folia w dobrej firmie 400-500 zeta. No i zawsze możesz zedrzeć jak sie nie spodoba.

Na wożenia psa mam taki sposób, ze biorę Volvo matki. Jak podrapie jasna skore to będzie pretekst do zmiany auta na BMW;)

A co do felg, to za porównywalne albo troche mniejsze pieniądze mozna kupić felgi markowych producentów, jakościowo nie słabsze a pod pewnymi względami nawet lepsze od oryginalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na wożenia psa mam taki sposób, ze biorę Volvo matki. Jak podrapie jasna skore to będzie pretekst do zmiany auta na BMW;)

 

A jak już zmienisz na BMW, to zrobisz z psem? :P:P

No ja po wożeniu autem rodziców mam takie doświadczenia, że najchętniej transporter w bagażniku. Każde auto które doświadczyło mokrego sierściucha wygląda i pachnie jak to S4 z filmiku poniżej:

 

 

Przyciemniane szyby przy konfiguracji chyba 2k, folia w dobrej firmie 400-500 zeta. No i zawsze możesz zedrzeć jak sie nie spodoba.

 

Z podobnego założenia wychodzilem, jak zamawiałem. Natomiast widuję czasem i folie i fabryczne szyby. Wniosek mam taki, że fabryczne wyglądają zawsze dobrze zarówno z daleka jak i z bliska. Folia przeważnie traci przy bliższym poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki kod? :D

 

http://f20.1addicts.com/forums/showthread.php?t=715852

 

1. Start the engine (it may work with only ignition on, I have not tried it) and make sure you have all doors and boot closed. If one door is open, it will not work.

2. Press the odometer reset button and keep it pressed until the BC screen changes (at least 10'').

3. When the screen changes, release the button. It will display a menu with numbered options. To scroll to each option you have press once the ODO resete button.

4. Go to option No. 4 UNLOCK and then press the odo reset button for a few seconds. It will enter the menu of this option and it will ask you for the unlock code.

5. The unlock code is the sum of the last 5 digits of your VIN. For example if your VIN is E123456, then the unlock code will be the number 20.

6. Enter the unlock code by pressing the odo reset button so many times required (in our example 20 times), until the number of the unlock code is displayed on the screen. If you accidentaly press the button more times than the required, worry not, just keep pressing it until it starts from 0 again.

7. Once you enter the unlock code, press again the odo rest button for a few seconds, to go to the previous menu. Now, the full unlocked menu should be displayed.

8. Scroll through all the option. Option No. 8 ''Temperature'' displays the outside temp, oil temp and coolant temp. To enter this option just press for a few seconds the odo reset button.

 

dzięki!

http://zapodaj.net/images/2f26374e0c65b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuffman, to co kiedyś pisałeś, o tym 245 moze spowalniac nieco auto. Może to bardziej placebo ale jakby dało się to odczuć względem zimówek 205.

 

Spalania nie jestem w stanie porównać bo na letnich oponach noga się od razu cięższa zrobiła i spalanie na tych samych trasach skoczyło o 4-5 litrów w górę na 100 :) to na pewno nie wina opon :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej. Ja dostalem od dealera.

 

Ale w tym sklepie tez jest:

 

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/2355518-etui-na-klucze-m-performance

 

Numer czesci: 82 29 2 355 518

 

Jesli masz mozliwosc to warto sprawdzic czy gwint srubki ktora sie wkreca przez kluczyk jest dobrze dopasowana. Bo mi dwa razy wymieniali bo raz peklo a raz sie nie dalo wkrecic.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam wlasnie znalazłem jak podałes, u Ciebie na 1 stronie wyglada troche inaczej, ale zamówienie i ten :cool2:

Dzięki za info :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem akurat po numerze czesci. Ale jak wejdziesz w F20 to jako dostepne czesci do modelu tez jest. Przez internet zawsze masz 7 albo 14 dni na zwrot wiec jakby co powinno sie dac zwrocic.

 

Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

17kkm od ostatniej wymiany jedynka upomniala sie o olej.

 

0kQCFxf.jpg

 

Ktoś ma jakieś doswiadczenia z dolewaniem oleju? Czy kazdy zmienia co 10 tys? :8)

 

Jako ciekawostka, jesli ktos ma pakiet BSI to dolewka gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Oooo, widzę, że po lifcie zamontowali czujnik. W prelifcie dopiero od 120d był, ja muszę ręcznie sprawdzać.

Myślę, że spokojnie powinni dolać w ramach BSI. Pytanie czy Ci się opłaca jechać i tracić czas gdzie na stacji masz za olej 7-8 dych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
17kkm od ostatniej wymiany jedynka upomniala sie o olej.

 

0kQCFxf.jpg

 

Ktoś ma jakieś doswiadczenia z dolewaniem oleju? Czy kazdy zmienia co 10 tys? :8)

 

Jako ciekawostka, jesli ktos ma pakiet BSI to dolewka gratis ;)

 

Pewnie nie każdy, ale jazda zaturbiona benzyną na 95 i wymiana jak każe komputer to już nie wykroczenie, a przestepstwo :-)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17kkm od ostatniej wymiany jedynka upomniala sie o olej.

 

0kQCFxf.jpg

 

Ktoś ma jakieś doswiadczenia z dolewaniem oleju? Czy kazdy zmienia co 10 tys? :8)

 

Jako ciekawostka, jesli ktos ma pakiet BSI to dolewka gratis ;)

 

Pewnie nie każdy, ale jazda zaturbiona benzyną na 95 i wymiana jak każe komputer to już nie wykroczenie, a przestepstwo :-)

 

Az mi ciarki przeszly jak sobie pomyslalem...brrr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
17kkm od ostatniej wymiany jedynka upomniala sie o olej.

 

0kQCFxf.jpg

 

Ktoś ma jakieś doswiadczenia z dolewaniem oleju? Czy kazdy zmienia co 10 tys? :8)

 

Jako ciekawostka, jesli ktos ma pakiet BSI to dolewka gratis ;)

 

Pewnie nie każdy, ale jazda zaturbiona benzyną na 95 i wymiana jak każe komputer to już nie wykroczenie, a przestepstwo :-)

 

Az mi ciarki przeszly jak sobie pomyslalem...brrr :P

 

:mrgreen:

Gdybyś zmienił jak trzeba to byś dolewać nie musiał :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz już przejechane 27 tys w sumie?

 

Będzie chyba ze 24, od dolewki już trochę przejechałem.

 

Pierwszą wymianę zrobiłem po dotarciu w okolicach 5k. Teraz niedługo powinno się zapalić właściwa zmiana w komputerze na pomarańczowo i wtedy można zrobić za darmo w ramach BSI. Po niej planuje wymieniać co pół cyklu, czyli przy moim stylu jazdy pewnie wyjdzie co 13-14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była na akcji serwisowej na czujniki parkowania (wgranie softu nowego), umyli i posprzątali za free także :)

 

A co było nie tak z czujnikami? Masz przód / tył? Ja zawsze na nich bardzo polegam :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.