Skocz do zawartości

webasto bmw e61 530d nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z webastem zaskakuje ono raz na rok. Nie działała mi dodatkowa pompka wody wiec ja wymieniłem i teraz sama pompka chodzi ale webasto nie zawsze się włączy. Ista wywala błąd właśnie dodatkowej pompki (błędny odbiornik ) i błąd combustion air fan. Gdy w iście wchodzę w opcje sterowania poszczególnymi podzespołami to pompka wody śmiga cały czas bez zarzutu natomiast dmuchawa webasto włącza się ma ok 4 sekundy i przestaje i tak za każdym razem jak włączam test tych podzespołów. Co może być przyczyną.? Jaki musi być napięcie aku żeby webasto śmigło? Z góry dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pompka trochę inna jest założona bo musiałem ze swojej starej przekręcić kruciec. Tylko Ze pompka chodzi za każdym razem. I to ze nie jest taka sama może być przyczyną ze nie chodz?czy sterownik tez może być uwalony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli różniła sie tylko krućcem to powinna być ok, ten błąd wentylatora to zazwyczaj wina sterownika i jest to do zrobienia ale zastanawia mnie ten błąd pompki,obieg jest prawidłowy? zawory pracują i podłączone są prawidłowo tak że nie blokują pracy pompki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze pracuje ok jak włączam nawiew za każdym razem ta pompka się Uruchamia i pracuje cały czas. Jak się zdarzyło ze webasto odpalilo to ciepłe powietrze leciało z nawiewow wiec obieg tez musi być wporzadku. Juz nie pamiętam czy czasami nie musiałem przerabiać wtyczki i lutowac od mojej starej. Trochę dawno to było ale coś mi świta ze chyba tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.