Skocz do zawartości

Który model wersji 7


MarBum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadałem E39 M52 lecz ostatnio sprzedałem bo miałem okazję kupić inny samochód, nowszy(Octavię 2) o 10 lat młodszą od BMW i z ogromnym bagażnikiem.

I po czasie dochodzę do wniosku, iż pomimo 10 lat różnicy piątka i tak była lepsza, wygodniejsza ale i droższa w utrzymaniu.

Lecz chyba jednak będę chciał wrócić do bawarek, bo są śliczne i wygodne, a jeśli chodzi o bagaż to zawsze można kupić przyczepkę (raczej wolę sedan) :P

W piątce trochę grzebałem także napraw się nie boję.

 

Teraz mam kilka pytań :D

1) Który model 7 byście wybrali i dlaczego?

2) Który byście mi doradzili? (Moje oczekiwania, bezawaryjny, wygoda, cisza przy większej prędkości, moc 150-200 KM na 1500kg i w miarę nie wysokie koszty serwisowania.)

3) Jak to jest z bezpieczeństwem, czy w nowych autach strefy zgniotu naprawdę dużo dają? Według raportu euroncap skoda rzeczywiście jest bezpieczniejsza(E39 25pkt, Octacia II 27pkt). (Wiem że crasch test nie mówi o tym czy samochód rzeczywiście jest bezpieczny ale zawsze to jakiś wyznacznik.)

 

PS: Jeśli to jest zły dział to przepraszam, i proszę moderatora o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.