Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim, zrobiłem trik z adaptacją tzn na pozycji P przez 25 sekund trzymałem pedał gazu, po wszystkim auto kreci ale nie odpala... nie mam pojecia co mogło sie stac x5 2004 4,4 n62 lpg.jedynie odpala awaryjnie na gazie. polecicie mi jakiegos mechaniora który to naprawi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 648
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
W Puławach akurat nie wiem ale masz kilka postów wyżej opcję pod Lublinem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

P H U Leszek Jabłoński Junoszy 74/2 tel. 505 751 116

Zakłada instalacje STAG. Mam założoną u niego w 2014 roku i bezproblemowo do dzisiaj-tylko wymiana filtrów,cena wtedy 3400zł z polecenia zadowolonego klienta-także polecam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem umówiłem się przez telefon powiedziałem że chce nowa listwe nie było problemu byłem umówiony na 8 rano obsługa wporzadku szef również chodź trochę filozof pytali co się dzieje całe zawieszenie sprawdzili maglownice również diagnoza maglownica wyciągnęli moja na miejscu naprawili z nową listwa założyli zrobili geometria za całość zapłaciłem 1800zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecicie kogoś od elektroniki? Chodzi mi o odblokowanie menu, wprowadzenie języka polskiegi, odblokowanie dvd itp. Szukam również speca, który wymusi w moim E-60 wypalanie dpf-a.

Z góry dziękuję za pomoc.

Test spalania po modyfikacji oprogramowania silnika.

061fac0013ca14a9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Według mnie zdecydowanie najlepszy seriws BMW w Lublinie to AR Lipert. Znajomy miał kiedyś problem z elektroniką w swojej e60. Szybko to zdiagnozowali i naprawili. Sam często zaglądam do nich. Czasem trochę długo trzeba czekać, ale wydaje mi się że warto. Co do ceny - wszystko zalezy od tego, co akurat chcemy robić, ale myślę że jej stosunek do jakości jest raczej na plus. :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam problem ze znalezieniem dobrego mechanika. Kilka rzeczy ogarniałem z kolegą w garażu, ale zdarzają się i takie które wolałbym robić u specjalisty. Przejrzałem trochę Waszych opinii i inne strony. Chyba ostatecznie wybiorę się do Liperta i zobaczę co mi powiedzą. Ktoś coś u nich jeszcze może robił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.