Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam serwis opon w Droszkowie pod Zielona Góra: Wiol-MAr

 

Mialem problem zeby znalezc kogos kto sciagnie i zalozy opony z naciagiem (215/35/19 na 9j i 225/35/19 na 10j).

 

Gunmar na Wyspianskiego nie chcial sie podjac, w Kisielinie probowali i sie poddali, natomiast Droszkow jest bardzo dobrze wyposazony i zrobil to "od reki".

 

https://www.facebook.com/centrumwiolmar

 

Odwiedzilem tez ostatnio Szafranskiego zmienial mi lozysko tyl w sedanie + linke recznego + tarcze kotwicza, cena za robocizne 300 zl (wedlug mnie sporo, ale zrobione ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema Panowie/Panie mam pytanko ale pierw przedstawie problem z ktorym borykam sie ja i moja piekna na 4 kolkach :)

 

Otoz posiadam e46 3.0d 2002 rok w automacie w ktorej od pewnego czasu po jezdzie 15-40 minutowej w momencie zatrzymania auta i przelaczenia biegu na P (dzieje sie tak tylko na biegu P) auto dostaje drgan/wibracji raz mocnych raz slabszych odczuwalnych najbardziej pod nogami pasazera siedzacego na przednim fotelu natomiast po stronie kierowcy ciut slabiej .W parze z tym idzie oczywiscie dzwiek gdzie przy rownej pracy silnika slychac dodatkowo UWAGA SPIEWAM :) (dlugie przeplatajace sie wrmmm wrmmm) hehe Podczas jazdy problem nie wystepuje / biegi zmieniaja sie plynnie.

 

I teraz mam pytanie odnosnie mechanika/warsztatu w Gorzowie Wlkp,Szczcinie lub okolicach do ktorego moglbym sie udac?Jakis namiar?

 

Jezeli chodzi o GW to koledzy pisali wczesniej o panu Szymaniaku Auto - Servis (zbiezne info co do siedziby warsztatu raz Koniawska pozniej Mysliborska jak i samego nr kontaktowego) - ten pan Szymaniak jeszcze dziala ktos sie orientuje? Wspominaliscie tez o Warsztacie w Rozankach obok Gorzowa

 

co do Szczecina to zachwalane bylo AutoCenter Bedargowo , Carfix, RotoCar.

 

Mozecie podsunac jakis pomysl/namiar gdzie ewentualnie moglbym sie udac z tym problemem?Nie bede ukrywal koszty graja role :)

Co do miasta to jest mi obojetne Gorzow czy Szczecin poniewaz do obu daleko nie mam ze swojej miejscowosci.

 

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w delegacji mój samochód padł. Szybko znalazłem przez polecenie miejscowych, iż najlepszą firmą w okolicy która w krótkim czasie zdiagnozuje usterkę jest Auto-Land. Fachowe podejście do problemu szybka diagnostyka, wycena i naprawa - naprawdę polecam każdemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uprzejmie polecam kolegę z forum szymon-o (memberlist.php?mode=viewprofile&u=57357), który dokonał dla mnie profesjonalnych oględzin przed-zakupowych auta.

 

Dzięki jego kulturze w obejściu z sprzedającym i sprawnej organizacji był w stanie oglądnąć auto od spodu, podpiąć się pod komputer, przejechać autem rozpędzając do autostradowych prędkości.

 

Pasjonat jak nic!!

 

ps - mimo, iż znalazł w aucie prawdopodobnie wszystkie wady jakie istnieją, to zdecydowałem się je kupić :-) wiem czym jeżdżę i świadomość usterek mnie nie przeraża lecz motywuje do działania :-)

 

Pozdrawiam,

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam!!!

Panowie posiadam bmw e46 1.8i 2004 r od kilku dni auto ma mniej mocy potrafi zgasnąć przy ruszaniu lub dojeżdżaniu do świateł. Byłem u jednego speca podpiął kompa i stwierdził zablokowany układ wylotowy vanos.

więc przyczyna to pewnie koło koszt około 1300 lub zaworek koszt około 450zł. Lecz mechanik wyliczył mi za wszystko 4700zł (całe auto jest warte koło 10 tys). bo stwierdził ze konieczne też trzeba wymienić rozrząd po wymianie takiego koło.

Prośba do Was czy znacie jakiś dobry zakład lub jakiegoś mechanika który się z tym upora???? Ile orientacyjnie może mnie kosztować taka naprawa????

Jestem z Lublina jeśli kogoś znacie z okolic będę wdzięczny za każdą informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ZIELONA GÓRA

 

Zostawiłem auto BMW e90 w:

 

ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA

SPECJALIZACJA BMW

Sławmir Radkowski - tel. 502-164-152

ul. Drzymły 11A

65-121 Zielona Góra / Chynów

 

Tanio nie jest, ale zrobione solidnie. U mnie robione było: błąd ELV, update sterowników, adaptacja ASB, skrzyni rozdzielczej.

 

Natomiast nie do końca polecam Pana Rafała z Raculi - Kodowanie, diagnostyka, rozrząd m60/m62, dodatkowe funkcje BMW

 

Na plus: dojazd do klienta. Niestety jest więcej minusów: umawia się, a potem nie przyjeżdża na umówione dni i godziny, nie odbiera telefonów i w końcu nie wiadomo czy zrobi auto czy nie.

Ogłasza się tutaj: https://www.olx.pl/oferta/kodowanie-diagnostyka-rozrzad-m60-m62-dodatkowe-funkcje-bmw-CID619-IDhTe2R.html

Numer telefonu do niego: 725-424-416

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam Panowie i Panie! Piszę z racji tego, że większość tematów z poleceniami są dość stare i nie jestem pewny co do aktualności. Ale może lepiej napisze od początku.

Mimo usterek z którymi się borykam, głównie i wyłącznie z racji tego, że wszedł przepis zmieniający troszkę procedury przeglądu, mam problem z absem i kontrola trakcji. W efekcie czego nie podbije przeglądu :D

A więc, z teściem który ma komputer z programem autocom próbowaliśmy się za to zabrać. Poczytałem trochę na forum, że czujniki abs muszą być oryginalne, Siemensa. Pewnie po naprawie pompy abs będę musiał zmienić, amienniki na oryginalne.

Nie działała mi skrzynia automatyczna, na biegu d miałem tylko 4 bieg. Tryb awaryjny. Rypal mi się ekonomizer, predkosciomierz.

Byłem w Gorzowie Wielkopolskim u Pana na Kosynierów Gdynskich. Sterownika pompy abs nie naprawił, ale zlikwidowal ww usterki. Szukam specjalisty godnego polecenia bo również chce aby samochód trafił w naprawdę dobre ręce. Będę szukał jakiejś używanej pompy abs że sterownikiem, żeby uniknąć adaptacji sterownika. Zna ktoś kogoś takiego? Do Gorzowa mam jakieś 40 km, do Zielonej ponad 2 razy tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.