Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolegów z forum.

Poszukuję mechanika z łodzkiego który wymieniłby uszczelniacze zaworowe bez zdejmowania głowicy w e46 318i 2004r.

Nadmienie tylko że dzwoniłem na ul.Więckowskiego i ul. Kasprowicza ale podejmują się tylko ze zdjęciem głowicy.

 

Witam i ponawiam prośbę.

Może ktoś prywatnie podjąby się wymiany tych uszczelniaczy ??

Mogę udostępnić garaż z kanałem.

Chciałbym się uporać z tym problemem ponieważ mam kupca na autko i oczywiście zależy mi aby było wszystko ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Gdzie w Łódżi można naprawić klimę? Wymiana zaworków i nabicie.

 

Wszystko zrobiłem tutaj klimatyzacja-lodz.info.pl. Dało się nabić klimę przez 1 zawór, trwało to dłuzej, ale teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam poszukuje dobrego warsztatu z okolic Łodzi (najlepiej od stron Łowicza) w którym ogarną elektrykę i elektronikę w Mini One 2001 r.Wiem że to nie jest forum tej marki ale przecież należy do rodziny...Dziękuję za wyrozumiałość i proszę o info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działająca klima ,nie włączający się wiatrak chłodnicy,świecąca kontrolka recznego.Byłem u trzech elektryków wszyscy się poddali twierdzą ze nie znają tego auta więc szukam .Jakbyś się podjął ślij nr telefou na prif na pewno oddzwonię.Atko jest mojej żony i chcę aby jeżdziło dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje na terenie Łodzi ewentualnie Skierniewice, Łowicz solidnego mechanika od BMW, który posiada komputer do BMW i zna się na tych autach... mam do wykonania kilka rzeczy, do wymiany łącznik stabilizatora, tarcze, czujnik ABS, wymiana oleju. Szukam kogoś z kim można związać się współpracą na długo nie jednorazowego magika.

 

Proszę o solidnych fachowców - jest jeden dobry chłopak w Ksawerowie ale niestety jego podejście do klienta i olewanie go jest przytłaczające, nie odbiera telefon itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej, a czy ktoś robił auto w serwisie BMW Zuchora w Tworzyjankach (pomiędzy Brzezinami i Koluszkami)?

Chłopak ma dużą wiedzę, autoryzację BMW, jest partnerem ASO Tłokiński, tyle że warsztat wygląda bardzo słabo, jest tam koszmarny bałagan który zniechęca do wizyt.

Warsztat poleciła mi osoba jeżdżąca kilkoma BMW (ostatnie to F10) i był zawsze zadowolony z jakości pracy.

Ja byłem tam dwa razy i mam mieszane uczucia, ale tylko z uwagi na wygląd serwisu, bo jakość pracy wydaje się OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jedz na ul.Polna w łodzi.

fachowcy od układów wydechowych

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz się zorientować u jednych i u drugich. Oba miejsca specjalizują się w naprawach układów wydechowych.

kiedys korzystałem z usługi tych z polnej i nastepnym razem własnie wybrałbym albo ich albo tych z kolumny. Choc roboty tych drugich nie znam

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeszukałem ostatnie strony i nie znalazłem info.

 

Panowie w Zgierzu na Kasprowicza 37 się przenieśli do ładnego nowego warsztatu

na ul. Aleksandrowską

+48 606 308 874

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Proszę o polecenie warsztatu w Łodzi, w którym zdiagnozują co dolega mojemu M50B20. Silnik do pewnego momentu pracuje dobrze (moc + wydobywające się z niego odgłosy), po czym po kilkunastu kilometrach zauważalnie traci moc, przyspiesza jak mułek i zaczyna inaczej pracować (słychać cykające zawory itd). W aucie wymieniana już przepływka, czujnik położenia wałka, regulator ciśnienia paliwa, silniczek krokowy, świece, filtr paliwa i nic nie pomogło - najlepsze, że na kompie też bez błędów. Auto nie kopci na niebiesko, także silnik raczej nie umarł. Tak jak wspomniałem, będę wdzięczny za polecenie kogoś z doświadczeniem i kogoś kto tez nie weźmie ode mnie za zdiagnozowanie problemu miliona monet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

jeżdżę E39, silnik M54B22. Męczy mnie problem tzw. cylinder misfire, czyli na zimnym nie pracuje jeden lub dwa cylindry. Dopiero jak się trochę nagrzeje, odpalę jeszcze raz, wszystko wraca do normy. Przyczyn może być dużo, wymieniona była chociażby pompa paliwa.

Znacie jakiegoś magika w Łodzi lub okolicach, który zdiagnozuje problem i pomoże?

 

Będę wdzięczny, dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

potrzebuje jakiegos zaufanego miejsca w Łodzi do naprawy nastepujacych problemow:

 

- sprawdzenie bledow

- wyskakujaca engine control raz na jakis czas (ciezko powiedziec czemu, wedlug mnie cos ze spalaniem)

- hamulce

- elektryka (w tym nawigacja)

 

Macie moze kogos do polecenia? Bylbym wdzieczny.

 

Auto to E81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

potrzebuje jakiegos zaufanego miejsca w Łodzi do naprawy nastepujacych problemow:

 

- sprawdzenie bledow

- wyskakujaca engine control raz na jakis czas (ciezko powiedziec czemu, wedlug mnie cos ze spalaniem)

- hamulce

- elektryka (w tym nawigacja)

 

Macie moze kogos do polecenia? Bylbym wdzieczny.

 

Auto to E81

 

odezwij sie do kolegi z forum #mmw

 

Pozdrawiam

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.