Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ilasz Robert. Mechanika pojazdowa

 

(0-16) 671 05 99

37-700 (p-ta Przemyśl) Ostrów 288 gm. Przemyśl,

 

pow.przemyski, woj.podkarpackie

 

Prawdziwy maniak BMW, sam jeździ piąteczką E-34.

Nie robi blacharki, ale zawsze odsyła do godnych zaufania fachowców, współpracuje z kilkoma innymi warsztatami, gdzie ma się zniżki powołując się właśnie na ROberta. Np po zrobieniu zawieszenia wysyła do Miłego Pana robiącego fachursko zbieżność igeometrię za 40 PLN

 

SPecjalista od silników ;) Lubi TDSy ... Nie naprawia automatycznych skrzyń biegów, ale bawi się np w wymianę ichnich filtrów i olejów ... Zresztą zawsze można wszystko ustalić pod telefonem.

 

 

Dojazd - z Przemyśla kierować się ulicą grunwaldzką w stronę Ostrowa, mijając znak OSTRÓW zobaczymy przystanek MZK po lewej stronie (czerwono szara wiata) 1,5 metra za przystankiem jest żwirowa droga w lewo - ... Skręcmy w lewo, i jedziemy kilkadziesiąt metrów ... dom po lewej stronie , rozpoznać idzie go po tym, że zawsze na podwórku stoi CONAJMNIEJ jedna beemka ;)

Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/

E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz

Skype => callto://santex997/

tel.kom.: +48 880 445 818

--

http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem z Krosna Podkarpackie nie odrzańskie, AUTO-TOP to jest warsztat, który chciałbym polecić wszystkim braciom. obsługa jest fachowa, choć nie jest to warsztat wyspecjalizowany w serwisie tylko naszej bawarskiej marki, jednak o ich kompetencjach w tej kwestii świadczy zapotrzebowanie ludzi na ich usługi.

To jest adres

AUTO-TOP

Krosno ul. Pużaka 49

(13)42-005-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Jestem z Krosna Podkarpackie nie odrzańskie, AUTO-TOP to jest warsztat, który chciałbym polecić wszystkim braciom. obsługa jest fachowa, choć nie jest to warsztat wyspecjalizowany w serwisie tylko naszej bawarskiej marki, jednak o ich kompetencjach w tej kwestii świadczy zapotrzebowanie ludzi na ich usługi.

To jest adres

AUTO-TOP

Krosno ul. Pużaka 49

(13)42-005-01

 

 

Nie polecam....warsztat nie jest w stanie zdiagnozowac bledow OBD II ....chyba nawet nie posiada skanera....nie potrafi zdiagnozowac usterki w Hondzie wiec tym bardziej, prawdopodobnie nie da rady z BMW. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Specjalistyczny warsztat obslugi samochodów

Dębica ul. Kukułcza 8

tel. 603602330

 

Warszat zajmuje sie regeneracja pomp wtryskowych badz ich wymiana na inne zregenerowane

 

Gosc oglasza sie na Allegro - za pompe do TDSa chce 1700

W regenerowanych pompach jest nowa głowica i daje gwarancje na 3 miesiace

 

Ja bylem u niego ze swoja pompa i po sprawdzeniu powiedzial, ze jest OK i wystarczy uszczelnic (wzial 350 zł) - mogl powiedziec ze trzeba inna i skasowac 1700

 

Widac, ze zna sie na rzeczy, posiada bardzo duza wiedze z tego zakresu, ponadto mozna sie z nim dogadac, gosc nie mysli o sobie za duzo, slowny i konkretny - bylem u niego osobiscie bo myslalem ze moze oszukac mnie ale teraz bez zastanowienia wyslalbym mu pompe (bo tak tez mozna)

 

Wyposazenie warsztatu na wysokim poziomie, mila obsluga... naprawde polecam :!:

Jeśli po zaparkowaniu samochodu nie odwracasz się, żeby spojrzeć na swój samochód to znaczy, że kupiłeś złe auto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Handel Hurtowy i Detaliczny Antoni Leja

 

Rok założenia: 1989

 

Adres:

36-007 Krasne 1056

woj. podkarpackie

 

Kontakt:

• Telefon: (0-17) 771 19 80

• Fax: (0-17) 771 19 80

• E-Mail: antosleja@tlen.pl

• WWW: leja.rze.pl

 

 

Profile działalności:

Sprzedaż i serwis skrzyń biegów

Podzespoły nowe i używane do samochodów zachodnich

 

Osoby kontaktowe:

• Antoni Leja - Właściciel, 608 874 991

 

U tego Pana naprawiałem skrzynie biegów. Miałem problem z wyskakującym 1 biegiem. Naprawa była szybka i profesjonalna. Widać, że człowiek zna sie dobrze na tym co robi. POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Firma Automacher podaje link do ich strony http://www.automacher.com.pl

36 - 062 Zaczernie

Miłocin 181

tel. 501 536 118

jest to trasa Rzeszów-Nowa Dęba

Kolesie maja specyficzne podejscie do klienta tzn. przyjechalem z moim 530d a koles sie pyta co z nim nie tak- powiedzialem 3 slowa, zostawilem nr. tel i kluczyki do auta. powiedzial ze zadzwoni jak zrobia. nastepnego dnia wieczorem odebralem auto z ktorym Bosh Serwis niemogl sobie poradzic. POLECAM

PS. na warstacie widzialem u nich takie auta jak Hummer, Subaru, rozne VW w tym Tuareg oraz AUDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Firma Automacher podaje link do ich strony http://www.automacher.com.pl

36 - 062 Zaczernie

Miłocin 181

tel. 501 536 118

jest to trasa Rzeszów-Nowa Dęba

Kolesie maja specyficzne podejscie do klienta tzn. przyjechalem z moim 530d a koles sie pyta co z nim nie tak- powiedzialem 3 slowa, zostawilem nr. tel i kluczyki do auta. powiedzial ze zadzwoni jak zrobia. nastepnego dnia wieczorem odebralem auto z ktorym Bosh Serwis niemogl sobie poradzic. POLECAM

PS. na warstacie widzialem u nich takie auta jak Hummer, Subaru, rozne VW w tym Tuareg oraz AUDI.

 

idealnie jak dla mnie, wlasnie mieszkam w tarnobrzegu a musze sie wybrac do mechanika;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Kolega kolegi ma jeszcze e46 328 robil cos w SZik-u dokaldnie nie wiem co "szpec" zepsul mu gwint w misce olejowej-potajemnie przegwintowal zalal olejem i oddal samochod niestety opilki zostaly w misce, takze nie polecam e46 328 do kupienia z podkarpacia i zakladu szik. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie polecam....warsztat nie jest w stanie zdiagnozowac bledow OBD II ....chyba nawet nie posiada skanera....nie potrafi zdiagnozowac usterki w Hondzie wiec tym bardziej, prawdopodobnie nie da rady z BMW. :evil:

 

Nie wiem jak to się stało...

 

Serwis jest super, nawet właściciel to mój dobry znajomy i nigdy nie miałem problemów z serwisem BMW u nich, innych marek też nie.

 

Polecam w 100% !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak to się stało...

 

 

Wygladalo to tak:

 

Zapalil sie "check engine" w Hondzie mojej mamy. Starym zwyczajem na internecie poszukalem jakiegos warsztatu w Krosnie lub okolicach.

Na naszym forum trafilem na firme Auto-Top. Zadzwonilem do mamy, powiedzialem o miejscu do ktorego powinna sie udac oraz co maja sprawdzic w jej samochodzie.

Na miejscu oczywiscie mechanicy popatrzyli na siebie i powiedzieli ze nie sa w stanie sprawdzic co jest przyczyna zapalonego "check engine", odeslali mame do dealera Hondy w Rzeszowie. Nie wysilili sie nawet aby sprobowac podpiac skaner do zlacza diagnostycznego. :mad2:

Powiedzieli ze nie maja czym sprawdzic japonskiego samochodu. :liar:

 

Skonczylo sie na tym ze wyslalem do Polski swoj wlasny skaner mama podlaczyla,nacisnela przycisk "read", odczytala kody, zapisala, nacisnela przycisk "erase" kasujac kody i wylaczajac kontrolke "check engine"

Po odczytaniu kodow okazalo sie ze przyczyna byla emisja spalin a dokladnie sonda lambda.

 

To co potrafila wykonac 53-letnia kobieta nie byl w stanie zrobic warsztat Auto-Top. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dobre sobie goście z Automachera potrafią tylko docierać w2asze wuzki pod wszą nieobecność tak tak mieszkam koło nich ha ha a ile ich uszkodzili spytajcie lakierników po przeciwnej stronie jest ich tam kilku i świadczą im szybkie usługi tak byście najlepiej chyba nie wiedzieli.Cuż chętnie po patrze na wasze fury jak je docierają jeśli tam oddacie furke i spuścicie ją z oka hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam wszystkich.jestem nowym forumowiczem i od niedawna szczesliwym posiadaczem bmw e46 320d. z tego co tutaj piszecie to widze ze nie ma zadnego uczciwego mechanika w rzeszowie i okolicach.zatanawiamsie gdzie ja bede jezdzil jak sie cos popsuje.czy serwisowanie bmw jest naprawde takie trudne czy po prostu ciezko o dobrego mechanika?odpowiedzcie prosze!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meho wielkie dzieki tego mi trzeba bylo, bo juz sie zaczynalem martwic co bedzie gdy sie cos zepsuje.oby tylko ktos zaraz nie napisal ze koles popsul juz kilka aut.wiesz jak to my polacy.

p.s. nie wie ktos gdzie w rzeszowie zamontuje ringi? bo sie przymierzam i mam dylemat. meho tengosc montuje tez ringi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
w mrowli kolo rzeszowa gosc nazywa sie mateusz wlazło

same bmy naprawia sprzet y ma takie jak w serwisie ,bylam i widzialam gt1 sss modic pelen profesjo

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zobacz (zapytaj) tu:

http://podkarpackie.teleadreson.pl/mrowla/handel-uslugi-motoryzacyjne-bmw-mateusz-wlazlo-81156ffc23.html

Gość ma GT1, DIS, SSS

Robi elektronikę - teoretycznie tylko i wyłącznie BMW

 

 

 

nalizm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Na wstepie pragne wszystkich OSTRZEC przed firma "AutoMacher" :twisted: :x :duh: :evil: Ojciec chcial mi zrobic niespodzianke i zajechal tam moja Betka pod nieobecnosc :lol: jak siedzialem na studiach,a nie moglem zabrac auta :cry: Panowie w tym warsztacie, rzekomo"zrobili",co nastepuje: wymenienili hamulce z tylu - tarcze,klocki,szczeki,itp. Niby zrobili badanie komputerowe, podobno sprawdzili hamulce z przodu i plyn hamulcowy, ponad to zmienili olej i i filtry...Dlaczego pisze"podobno,ponoc",itp.? Bo cos mi sie nie podobalo i podjechalem do znajomego mechanik,zeby to sprawdzic,co sie okazalo?Mianowicie: badania komputerowego w rzeczywistosci nie przeprowadzili :!: recznego nie wyregulowali wlasciwie, przez co szczeki sie nierowno poscieraly :evil: stwierdzili,ze plyn hamulcowy jest ok,a w rzeczywistosci znajomy sprawdzal przy mnie plyn wlasciwym przyrzadem i zaswiecily wszystkie diody,ze trzeba go wymienic. Ponad to okazalo sie,ze przednie hamulce tez sa do roboty :!: :evil: a nadomiar tego - Panowie z "AutoMachera" nalali mi jakies 0.5 l oleju zaduzo i nie potrafili wlasciwie zakrcic filtr oleju, spod ktorego "plulo" wlasnie olejem... Ojciec wywalil za to jakies 700PLN :jawdrop: ja u znajomego,za hamulce z przodu (tarcze+klocki), pelne badanie kompem, wymiane plynu hamulcowego, poprawki po tych PARTACZACH!!!+regulacje recznego dalem RAZEM z czesciami 470PLN :norty: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Wlasnie tego znajomego chcialbym Wam POLECIC...Swietnie zajmuje sie autami i naprawde przyklada sie do pracy, ponad to mozna sie z nim dogadac odnosnie cen(choc ma specyficzne poczucie humoru) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sam ma Betke, wiec tymi autami zajmuje sie z nad wyraz wielka dbaloscia:) UWAGA!!Nie zajmuje sie dieslami, niestety...zatem tutaj musze rozczarowac tych z Was, ktorzy maja ropniaczki.

 

Namiary:

 

Bogusław Rzepiela

ul. Strzyżowska 3 w Rzeszowie

tel 017 8634835

niemożliwe NIE istnieje!!:P

BMW - i wszystko jasne...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak miałem VW GOLF odstawiłem im na przegląd samochód za przegląd zapłaciłem 1000zł. Wymienili kilka żarówek, zrobili przegląd ale wszystko było ok nic nie zmienili żadnego filtra, dwie końcówki drążków i zbieżność i tyle aha pasek wielorowkowy na alternator i sprężarke klimy założyli odwrotnie rowkami do góry :mad2: debile. no i jeszcze gumy stabilizatora założyli o numer za duże tak więc jak wyjechałem na droge to po tej naprawie tłukło sie jak cholera Aha i samochód trzymali cały dzień i nie chcieli do końca powiedzieć ile to bedzie kosztować a wieczorem juz kierownika nie było tylko koles jakis mechanik i mówi żebym mu dał 1000zł jak zażądałem rachunku to bardzo się krzywił i dzwonił do kierownika czy może mi wydać rachunek :nienie: . Na drugi dzień pojechałem rano pogadać z kierownikiem to mi powiedział że nie bedzie mi opowiadał co zrobił w samochodzie bo co mnie to obchodzi :shock: . Jak inny mechanik zobaczył tą robote tych macherów to się za głowę złapał i powiedział że w Rzeszowie są znani i nikt mądry do nich nie jeździ. Tylko nie AUTOMACHER :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bylem dzisiaj u pana Mateusza Wlazly w Mrowli 89.gosc w wieku okolo 30 lat, zwykly domek a na ogrodzie to co zobaczylem to nie moglem uwierzyc: z4, e38, 4x e90, 3x e60 do tego x5 i pare e39.wiecej jak w jakims serwisie,wow gosc wyglada na niezle zorientowanego,umowilem sie z nim na odgrzybianie klimy.

p.s. czytalem kiedys jakis archiwalny post o 6er z usa gdzie serwis nie mogl sobie poradzic z elektronika.gosc mowi ze pomogl mu przez telefon.

czary jakies czy co ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwo78 byles na odgrzybianiu klimy ,jesli tak napisz czy pomoglo i z jakim skutkiem

nie jola niestety jeszcze nie bylem.mateusz wlazlo chce za ta usluge 500 zl,ja odswiezylem watek na forum i dowiedzialem sie ze filtr kosztuje okolo 100 zl,o srodek do odgrzybiania okolo 50zl.na forum jest tez napisane jak to zrobic samemu.ja sproboje tylko jakos sie nie moge zabrac.ale lato idzie wiec bede musial to zrobic predzej czy pozniej.pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.