Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ja wymieniłem łożyska w dyfrze bo szumiał zdemontowalem i wysłałem do Gdańska na wymianę łożysk 50 zł wysyłka 1300 wymiana czołowego łożyska lub 1700 wszystkie czołowe i boczne plus 50 wysyłka płatne przy odbiorze gość ogłasza się na allegro cena 1300 i ma stronę ale działa tylko na kompie łożyska wymienia na wałeczkowe bo są kuliste mi szumiał przy 104 000 km i uwaga gość wysyła dyfry na podmianę czyli jak ktoś chce swój dyfer to niech się dogadajcie żeby wysłał wam wasz po wymianie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mechanika Waldka to wygląda na ogarniętego gościa ale brakuje mu sprzętu do nowszych samochodów jak choćby Bmw e90 2007r.

Niestety nie był w stanie podłączyć mojego samochodu pod komputer a tym samym nie udało się nic zdiagnozować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na prawde na podkarpaciu nikt nie potrafi ogarnąć BMW? Nie ma żadnego solidnego mechanika? Sprawdziłem zarówno polecanego Pana Wlazło jak i Pana Ziomka. Pan Wlazło faktycznie zna się na rzeczy, lecz auto miało być naprawione po 2 dniach, a czekałem 2 tygodnie, z czego przez 5 dni nie odbierał wogole telefonu(kilkadziesiąt połączeń).

Co do Pana Ziomka, cieżki kontakt, i bez uzgodnienia wymienia co mu przyjdzie do głowy, a usterka wraca zaraz po wyjechaniu z warsztatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie przyjemność naprawiać focusa u Boczara powymieniał dużo innych części a usterki i tak nie zlokalizował nie mówiąc już o przeciągniętym terminie do tego stary Boczar to totalny cham i arogant, także dalej poszukuję serwisu od BMW wszelkie info mile widziane. Pzdr :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć!

Szukam jakiegoś godnego polecenia mechanika w okolicach Rzeszowa/Przeworska. Obecnie chciałbym wymienić amortyzatory z tyłu, ale chciałbym znaleźć warsztat gdzie mógłbym serwisować na bieżąco BMW. Jest ktoś taki w "naszych" okolicach?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Moje auto u Pana Wlazło stało miesiąc czasu i nie naprawił. Na temat kitu, który mi wciskał przez miesiąc nie będę się rozpisywał bo dostanę odcisków na palcach od pisania.

Napisz coś więcej - ale ja również go nie polecam, podobnie jak u Ciebie stało miesiąc czasu, fakt - naprawił, ale zapłaciłem bardzo dużo.. Może się zna na BMW, ale jak przyjdziesz z modelem z 2016 roku, bo takie starsze to nawet u niego na parkingu się nie mieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Polecam z czystym sumieniem warsztat samochodowy u Pana Mateusza Wlazło.

 

Handel-usługi motoryzacyjne''MW''Mateusz Wlazło

Adres: 36-054 Mrowla 98

Telefon: 501 526 554

Email: bmw.wlazlo.mateusz@onet.eu

Kontakt możliwy także poprzez WhatApp i Viber.

 

Auto BMW X3, 150kM, 2,0d. 2007 (z Norwegii)

 

Auto serwisowane wielokrotnie (Problem z napędem 4x4, szwankującym abs, dpf itp, wg mnie nie ma rzeczy niemożliwych dla Pana Mateusza:) "

Wszystkie diagnozy trafione w 100%, bardzo dobry i miły kontakt z Panem Mateuszem.

 

Pan Mateusz jest prawdziwym maniakiem BMW :), którego z czystym sumieniem mogę polecić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z Podkarpacia ale blisko.

 

Mariusz Ptak

Nieciesławice nieopodal Połańca (granica podkarpackiego i świętokrzyskiego za Mielcem).

 

Obsługa kosmos. Gość tak zna każdy model BMW w każdym aspekcie, jakby był ich konstruktorem w Monachium. Z czystym sercem polecam.

www.kancelariaturowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bylem u pana Wlazło z moim problem który opisałem wczesniej.... SZCZERZE NIE POLECAM jest to czlowek który obrósł w piórka nawet nie chciał wysluchac mojego problemu odpowiadajac mi z uśmiechem na twrzy ze mimo szczerych chęci nie ma czasu..... Zwyczajnie mówiąc zignorował mnie.... Mam swoja godnosc wiec mu podziekowalem i odszedlem bo swiat sie nie konczy na jednym panu Wlazło ktory naprawia BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Nietrzeba

Auto-Tech Mechanika Pojazdowa

ul. Zbożowa 1b

37-500 Jarosław

tel. 511 917 872

Strona www

 

Myśle że specjalizacja to głównie BMW :) Miałem dwa dni temu wymieniane uszczelniacze trzonków zaworów i jestem zadowolony z wykonanej usługi. Więc polecam :) Wszyscy chcieli to robić z demontażem głowicy on zrobił to bez. BMW napewno ma obcykane :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
UWAGA NA OSZUSTA W PRZEMYŚLU a chodzi o Digi-soft Powered na ul. Bielskiego 103 gość nazywa sie Marek Chmurzyńki wczesniej prowadzil biznes pod nazwa CARSOFT ul. Sikorskiego 11/27 dużo można znalez netatywnych opini na jego temat w necie wiec warto poczytac i dowiedziec sie jak oszukuje ludzi dlatego przestrzegam was unikajcie go szkoda pieniedzy czasu i nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przez 5 lat z moim e46 328CI odwiedziłem już kilkunastu specjalistów od Wrocławia (Leo), przez Kraków, Rzeszów i Jarosław.

 

Obecnie bardzo polecam dość młody warsztat w Jarosławiu:

Auto Kanciapa - Paweł Ilasz 723 341 511 (można obczaić na https://www.facebook.com/pg/Auto-Kanciapa-Pawe%C5%82-Ilasz-449820118690836/about/?ref=page_internal).

Robią głównie BMW, bardzo dobry kontakt. Cenowo również rewelacja.

Zawsze przy okazji jednej roboty sprawdzają inne rzeczy, czasami wprowadzając drobne poprawki nieodpłatnie.

 

Polecany wcześniej Pan Artur Nietrzeba również z Jarosławia zdecydowanie przesadza z cenami (kiedyś nie miał konkurencji w okolicy, ale teraz to się zmieniło) i czasami podchodzi olewczo do tematu. Taki przykład: komputer pokazywał mi checka z błędem wszystkich sond lamda. Diagnoza Pana Artura to wymiana wszystkich sond :duh: zabrałem auto i zapłaciłem za "diagnozę". Oddałem auto gdzie indziej i okazało się że jakiś kabelek od sondy był przetopiony i naprawa usterki wyniosła 50zł. Za wymianę tulei progowej wahacza tył Pan Artur sobie życzył 200 zł od strony bo uważał że musi całą zwrotnice do tego wyciągać. Zrobiłem to za 100 zł od strony bez wyciągania zwrotnicy.

 

O Panu Mateuszu z Mrowli nie chce sobie nawet przypominać. Kiedyś już opisywałem sytuację trzymanego auta przez cały miesiąc i zbywania co kilka dni, gdzie ostatecznie wymienił łożysko i jakąś pierdołę. Do tego auto odebrałem z zarysowanym zderzakiem...Nigdy więcej nawet za karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.