Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Jesli chodzi o Koszalin to polecam mojego serdecznego kolege po fachu - Michała.

 

Jego serwis to Autoexpert BMW, ulica Jaśminowa 20 w koszlinie.

 

Pozdrawiam

 

Bartek

CARFIX BMW

Pełny serwis pogwarancyjny.Kodowanie i programowanie, indywidualizacja ustawień. Aktualizacja oprogramowania. Dostęp do serwera online(OSS),ASAP oraz Werkstatt information recherche (WIR). Cześci nowe - parts sales support (PASS) i używane do BMW.

Szczecin ul.Mieszka I 61a

Tel.692377209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Zdecydowanie BMW TOP SERVICE Szczecin w Podjuchach. Po roku bujania się po różnych lepszych lub gorszych warsztatach z moją 10 - letnią e63 w końcu znalazłem gościa który ogarnia wszystko od A do Z. Robiłem uszczelniacze zaworów, uszczelki pod pokrywą, i jeszcze parę innych rzeczy. Na pewno (w razie potrzeby) tam wrócę. Przystępne ceny, stały kontakt i na dodatek mnóstwo innych informacji, np co już się kończy..., czego nie ruszać...porady na przyszłość itd. Komputer na ścianie rozbija problem (np silnik) na czynniki pierwsze i facet pokazuje ci co trzeba zrobić, lub co można zrobić z jednoczesnym wyświetlaniem cen. Mega profesjonalny gość. Polecam. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Ja od roku serwisuję swoje E60 z M54 w Świdwine i nigdzie indziej nie zamierzam szukać. Warsztat "Motorsport" ul Armii Krajowej22. Chłopaki specjalizują się w BMW. Nie robią nic innego ale w tych autach znają każdą śrubkę. To pasjonaci, dbają o klienta, potrafią po wykonanej naprawie zadzwonić na drugi dzień i zapytać się czy wszystko jest ok, czy mam jakieś uwagi. Dla mnie bardzo piątka. Przyjeżdżają tam starsze i nowsze modele z chyba całego województwa. Widziałem samochody z Drawska, Szczecinka, Białogardu i Koszalina. To o czymś świadczy. Cenowo również jest ok. Dla porównania, czytałem tu na forum wiele pozytywnych zdań o warsztacie w Kołobrzegu/Niekaninie. Wiele postów pochodzi sprzed siedmiu lat i chyba coś się przez ten czas zmieniło. Miałem problem z półosią napędową, a dokładnie z przegubem zewnętrznym. Zadzwoniłem tam, odebrała panienka. Przez całą rozmowę miałem wrażenie, że panienka nie wie o czym rozmawiamy ale nie dała do telefonu nikogo kompetentnego. Spisała moje auto, nr Vin, mój nr tel, obiecała, że oddzwoni tego samego dnia...i tyle. Totalny zlew na klienta. Jak będę miał problem ze swoim autem, na pewno będę wolał poczekać na wolny termin w Swidwinie, niż zawracać sobie głowę Kołobrzegiem, gdzie olewają klientów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam !!

 

Ja polecam ECS Auto na Swobody .Gościu zna BMW , doradzi , podpowie . Jeżdziłem ze swoją bunia poróznych magikach i dopiero gościu z ECS Auto zrobił mi auto .

Ceny średnie . Facet jest Autoryzowanym Partnerem BMW więc narzedzia ma org od BMW . Sprzet komputerowy też z górnej póły .

Namiary jakby ktos cos

ECS Auto

ul Swobody 12

tel 608494111

prosic Mariusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Szukam kogoś kto potrafi skasować błędy w module przypodlogowym e91, zakodować tempomat, dodadac do wyposażenia składane lusterka.

Szczecin, Goleniów okolice.....

 

Niekoniecznie zaklad, może ktoś biegly w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam koledzy. Gdzie wymienię łańcuch rozrządu i zregeneruję turbinę. Auto 530d lci 2008 rok. Szczecin lub okolice?
Ja polecam Naso Baumgart lub BMW Top Service. Natomiast szczerze nie polecam występującego tutaj automedica. W dwóch pierwszych serwisuję auta od 3 lat. Pełen profesjonalizm. Automedica... jedno naprawili drugie zepsuli.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.