Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Może któryś forumowicz z Poznania lub południa wlkp bawi się w kodowanie i zechciałby aktywować u mnie dziwnne światła w drogowych? Oczywiście płacę za usługę zgodnie z ustaleniami.

Podłączam się pod pytanie, ktoś coś ??

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Ja szukam magika do podłączenia grzania foteli w E91 lci -> fotele sporty z matami ori są w aucie (była wymianka), potrzebny panel, wiązka i kodowanie. Ktoś coś? zależy mi na tym żeby było profesjonalnie (tak ja fabryka, bez błędów).

 

Z góry dzięki za info.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego juz znalazłem :) http://huccar.pl/stacja.php po rozmowie z włascicielem jestem spokojny, chodziło mi o zbadanie zawieszenia i geometrii 3D a tam to własnie robią :) ceny do przyjecia...

 

Uwaga, fatalna jakość obsługi, poszukajcie opinii w internecie zanim się zdecydujecie marnować swój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry

 

Jestem nowym forumowiczem i jeśli popełnię błędy i złamię zasady panujące na forum to z góry przepraszam. Mam pytanie do wszystkich .Czeka mnie wymiana silnika i turbiny w F11 2011 r silnik 2.0 d .Czy mogę prosic o poradę lub polecenie warsztatu , który zrobi to naprawdę rzetelnie i fachowo .Jutro dostanę kosztorys co dokładnie jest do wymiany .Auto stanęło na autostradzie i pojechało na lawecie do serwisu .Koszt w autoryzowanym serwisie delikatnie mnie przygniótł.Z góry dziękuję wszystkim za pomoc .Jesli znacie orientacyjne ceny za taką akcję to będę wdzięczny za każde info .

 

Dziękuję i Pozdrawiam

 

Pax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Witam, szukam kogoś kto zrobi mi polerke i nałoży mi jakąś dobrą powłokę w dobrej cenie :wink: w Gnieźnie lub okolicach.

Jeśli jest ktoś na forum to data między 02.11 do 03.11.2017 by mnie interesowała. Godziny poranne

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć!

 

Czy ktoś może polecić mi jakiegoś sprawdzonego elektryka w Poznaniu/Lesznie lub w okolicach?

Mam problem ze światłami cofania w moim E90 i podejrzewam problem z elektryką, konkretnie z problemem przerywających się przewodów doprowadzanych do klapy bagażnika :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam

szukam warsztatu specjalizujacego sie w BMW. Chce w moim 530d f11 wymienic olej i filtry w silniku oraz olej w ASB. Czy ktos moze kogos polecic ? ponadto chcialbym wywazyc koła na aucie. Cała wielkopolska. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam, szukam fachowca w okolicy poznania, co się zna na TDS-ach, człowieka który robił kiedyś te silniki i potrafi ustawić nową pompę wtryskową, filozofą co dużo gadają,a ręce przy TDS rozkładają podziękuję. Pozdrawiam

 

Daj PW, dam Ci namiar na fachowca który moją flotę ogarnia.


Przy okazji, potrzebuję dobrego, DOBREGO lakiernika w okolicach Poznania/Murowanej Gośliny/Gniezna. Muszę ogarnąć lakier po zaprawkach, a w garażu wiem że wyjdzie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, najprawdopodobniej poszedł mi jeden z przewodów wchodzących/wychodzących bezpośrednio do pompy wspomagania lub któraś z uszczelek przy pompce.

Na osłonie pod pompą widać znaczne ilości płynu kapiące z pewnością z niej a sama pompa głośno buczy przy próbach kręcenia kierownicą.

Na komputerze nie wywaliło do tej pory żadnych błędów, a po sprawdzeniu płynu wspomagania jego poziom był jeszcze powyżej minimum.

Od momentu usterki zrobiłem może 2 km i odstawiłem samochód żeby nie zatrzeć pompy.

Możecie polecić kogoś (najlepiej w okolicy Rataj w Poznaniu), kto ogarnia takie tematy?

BMW E90, 2006, benzyna 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.