Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

M Auto Katowice

Oddałem tam E90 na regenerację głowicy, wymianę rozrządu, odmy, wyeliminowanie wycieków oleju i ogólne sprawdzenie pozostałych elementów silnika/osprzętu.

Ode mnie + za kontakt, obsługę klienta, czas naprawy, koszt robocizny i koszt części.

Edytowane przez BartoszE30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M Auto Katowice

Oddałem tam E90 na regenerację głowicy, wymianę rozrządu, odmy, wyeliminowanie wycieków oleju i ogólne sprawdzenie pozostałych elementów silnika/osprzętu.

Od mnie + za kontakt, obsługę klienta, czas naprawy, koszt robocizny i koszt części.

 

Również ich polecam. Na razie wymiana klocków/tarcz, sondy lambda. Dobra obsługa i kontakt z klientem. Zobaczymy czy cały czas trzymają poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w moim e90 318i benzyna są do wymiany uszczelniacze zaworów. Który zakład w okolicach Katowic ma doświadczenie w tej kwestii i najlepiej jak zrobi to bez ściągania głowicy. Zależy mi na sumiennym podejściu do tematu. Czytałem trochę opinii na forum i chyba do wyboru mam BM cars (Mysłowice), Mobil Klimat, M-Technik. Zależy mi na dobrze zrobionej robocie, rzetelnym podejściu do tematu i żeby nie zdewastowali mi samochodu. Który zakład ma w tej kwestii największe doświadczenie? Dziękuję za wszelkie uwagi i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie z racji tego że jest to mój pierwszy post na forum chciałbym się przywitać tak więc jeszcze raz witam :)

 

Mam pytanie czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś warsztat bądź ewentualnie któregoś forumowicza który sprawdziłby dokładnie co mam do wymiany w aucie ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam serdecznie z racji tego że jest to mój pierwszy post na forum chciałbym się przywitać tak więc jeszcze raz witam :)

 

Mam pytanie czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś warsztat bądź ewentualnie któregoś forumowicza który sprawdziłby dokładnie co mam do wymiany w aucie ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam !

 

Możesz zawitać do Auto-kliniki w Katowicach, o nich na http://auto-klinika.pl

 

Jeżeli ktoś poszukuje tanich części z dowozem do domu to polecam serdecznie firmę autoserwis. Chłopcy dowożą części w 3 godziny na miejsce w cenie o 20% niż w innych sklepikach i nie trzeba po nie jechać.

Ich stronka http://autoserwis.pl telefon 512 510 508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić tlumikarza z Katowic, który może mi przespawac plecionkę na aucie ?

 

Dobry zakład zajmujący się tylko tłumikami jest w Katowicach na ul. Sarmackiej (przecznica z Kościuszki), niedaleko salonu Mazdy i Audi.

Nigdy nie miałem problemów po robocie u nich, wszystko było zrobione jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie

 

Mam zasadnicze pytanie czy ktoś był ostatnio u Piorkowskiego i czy mogę liczyć na normalne podejście bo podobno się poprawił się przez ostatnie lata, przyznam szczerze że denerwuje mnie fakt iż ktokolwiek się czegokolwiek nauczy na BMW to od razy wali ceny jakby wytwarzał części sam (wychodząc na przeciw komentarzom które się pojawią to nie mam zamiaru być mechanikiem mimo że bym mógł jestem dobry w tym co robię i cen z kosmosu nie mam bo to się nie godzi...) ale wracając do tematu, chcę w miarę mechanika co się stara i zna na dolegliwościach BMW (to nie są auta bezawaryjne i w sumie coraz gorsze) mam od wielu lat e60 i nie mam zamiaru zmieniać na skarbonki z serii F (no chyba żebym jezdził 10tys rocznie) ale ze względu na wiek pojawiają się problemy w tej chwili chce wymienić elektrozawór (grzeje mi na nogi...) oraz uważam że puszcza turbo bo jest lekki wyciek oleju wymieniałem też filtr powietrza i widzę że dolny dolot jest spocony, więc może turbo może odma, trzeba to sprawdzić wybieram się do piorkowskiego z nadzieja ze nie trzeba zostawic auta na 2 tyg ....ale może uda nam się wspólnie ustalić czy warto...

 

dzięki za wszystkie opinie

 

 

miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

 

Mam zasadnicze pytanie czy ktoś był ostatnio u Piorkowskiego i czy mogę liczyć na normalne podejście bo podobno się poprawił się przez ostatnie lata, przyznam szczerze że denerwuje mnie fakt iż ktokolwiek się czegokolwiek nauczy na BMW to od razy wali ceny jakby wytwarzał części sam (wychodząc na przeciw komentarzom które się pojawią to nie mam zamiaru być mechanikiem mimo że bym mógł jestem dobry w tym co robię i cen z kosmosu nie mam bo to się nie godzi...) ale wracając do tematu, chcę w miarę mechanika co się stara i zna na dolegliwościach BMW (to nie są auta bezawaryjne i w sumie coraz gorsze) mam od wielu lat e60 i nie mam zamiaru zmieniać na skarbonki z serii F (no chyba żebym jezdził 10tys rocznie) ale ze względu na wiek pojawiają się problemy w tej chwili chce wymienić elektrozawór (grzeje mi na nogi...) oraz uważam że puszcza turbo bo jest lekki wyciek oleju wymieniałem też filtr powietrza i widzę że dolny dolot jest spocony, więc może turbo może odma, trzeba to sprawdzić wybieram się do piorkowskiego z nadzieja ze nie trzeba zostawic auta na 2 tyg ....ale może uda nam się wspólnie ustalić czy warto...

 

dzięki za wszystkie opinie

 

 

miłej niedzieli

 

Kto to jest Piorkowski i jaki to serwis?

edit: dobra never mind, sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za info poczytałem jeszcze trochę i większość jest jasne

 

jak ponaprawiam drgania w samochodzie to opiszę co i jak i kto to zdiagnozował...zainteresowała mnie również jedna opinia że poduszki pod silnik do 2.0d i do 3.0d się nie różnią ani wagą ani rozmiarami..ciekawa sprawa bo do 2.0d nie ma zamienników...

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy,

proszę o namiary na solidny serwis skrzyń automatycznych na Śląsku, niekoniecznie ASO.

Zakładam, że na wymianie oleju naprawa się nie skończy, więc proszę o namiary na warsztat, który może zrobić pełną naprawę.

Z góry dziękuję.

--------------------

530D, E39, 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy kupiłem swoją upragnioną Bunię E39 530i i teraz potrzebuje pomocy z poleceniem warsztatu - Wodzisław Śl i okolice. Do zrobienia z mechaniki:

1. Sensor poziomujący z servo,

2. Na zimno na jałowym nierówno chodzi i wyższa korekta na 1 cylindrze,

3. Powoli , ale ubywa cieczy chłodzącej,

4. Do wymiany czujnik temperatury przy chłodnicy,

 

Wizualne kwestie:

1. Pranie skórzanej tapicerki,

2. Obszycie na nowo kierownicy.

 

Zawieszenie:

1. Prawy dolny wahacz,

2. Tarcze i klocki przód,

3. Tuleje dyfra,

4. Tylne grubasy.

 

Potrzebuję namiar na warsztat gdzie ogarną to w rozsądnych pieniądzach i nie zrobią tego byle jak,

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do kolegów z okolic Katowic. Chciałbym prześwietlić moją e65 ( duże drgania w środku) i szukam sprawdzonego warsztatu. Do tej pory serwisowałem w Mobil klimat ale niestety mam wrażenie że w ostatnim czasie poziom ich usług dość mocno spadł a ceny wręcz odwrotnie... :) Jeśli ktoś może kogoś polecić będę wdzięczny :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

 

Mam pytanie do kolegów z okolic Katowic. Chciałbym prześwietlić moją e65 ( duże drgania w środku) i szukam sprawdzonego warsztatu. Do tej pory serwisowałem w Mobil klimat ale niestety mam wrażenie że w ostatnim czasie poziom ich usług dość mocno spadł a ceny wręcz odwrotnie... :) Jeśli ktoś może kogoś polecić będę wdzięczny :)

 

Pozdrawiam

Długosza 14, Wojkowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.