Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Polecam Ojca z Synem z pod Murowanej Gośliny - sam szef od wielu wielu lat siedzi w Bmw ( kiedys w spółpraca z jednym z deal... Bmw ) rzetelna obsługa atmosfera profesjonalizm - nie bez powodu auta z serwisu czesto zajezdzaja do nich i za ta sama usługe i jakosc płacą mniej

 

Długa Goślina miejscowosc a tam juz wasz kazdy podprowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Cześć, szukam kogoś sprawdzonego w Poznaniu kto wymieni w e91 (m47t2) tylny dolny wahacz, sprawdzi świece żarowe i sterownik świec, sprawdzi termostaty bo się nie dogrzewa, wymieni klocki i olej.

pozdrawiam Mateusz

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam, wczoraj stałem się szczęśliwym ( mam nadzieję:))posiadaczem BMW e61 i chciałabym bym się dowiedzieć gdzie w okolicy Poznania,Leszna fachowo zajmą się wymiana oleju w mojej automatycznej skrzyni, ktos z okolicy może coś poleci. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć, szukam kogoś sprawdzonego w Poznaniu kto wymieni w e91 (m47t2) tylny dolny wahacz

 

Nieustannie, od 20 lat, jeżdżę do auto geo test w Przeźmierowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Poszukuję osoby/warsztatu (ogarniającego temat BMW), która mogłaby obejrzeć auto przed zakupem (konkretnie BMW E92 325i) w okolicach Izbicy Kujawskiej (~30km). Jeżeli ktoś miałby namiary na taką osobę to bardzo bym prosił (chyba że ktoś z forumowiczów zna się na rzeczy i jest z okolic).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podbijam temat, może ktoś coś zna w ościennych województwach? Wrocław? Z.Góra?

 

Poszukuję fachowca, który zajmie się naprawą dachu w kabrio - E46. Nie składa się, najprawdopodobniej problem jest z jednym z siłowników lub sterownikiem. Jest ktoś godny polecenia w okolicach Poznania / Wolsztyna / Leszna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Poszukiwany ekspert od silników m54 - w mojej E39 wypada na zimnym ciągle 3 cylinder, cewki i świece wymienione. Byłem na diagnozie u kilku mechaników i nikt nie ma pomysłu. Kompresja niby w porządku (w 2ch warsztatach było ok, w jednym mi powiedzieli,że mam kompresję za niską i silnik do remontu za ok. 4k). Kompletnie się nie znam na silniku, dolot niby szczelny. Auto pali jak smok, brakuje mu mocy, a na zimnym (wskazówka na niebieskim polu), praktycznie nie da się jechać,bo auto się ledwo toczy i rozpędza do setki z 20 sekund. Trzeba poczekać aż się nagrzeje, zgasić silnik i odpalić na nowo. Chciałbym udać się do fachowca przez duże F, który powie mi, w czym leży problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

szukam w Poznaniu jakiegoś magika, który podłączy komputer i odblokuje mi jakieś funkcje w komputerze pokładowym. Mam Radio Proffessional (z wyswietlaczem), DVD (ale tylko w trakcie postoju można korzystać..). podobno można kilka funkcji z poziomu kompa przestawić.

 

Jeżdżę BMW 1 F20 rocznik 2013

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poszukuje porządnego Elektro mechanika do analizy błędów silnika i naprawy N52B30.

Symptomy to wypadanie zapłonu, nierówna praca silnika i błędy sond lambda.

 

Najlepiej w Poznaniu i okolicach Franowa ale nie koniecznie.

Eibach Pro Kit, Rev Motoring Silicone Intake Hose, Kolektory Turbo Works, Performance Intake, Milv's: +1mm Modified Intake Lift Valvetronic Supports, Program BPC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.