Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

buuuu.... Tlumikarz ... a jak to brzmi buuuuuuu :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga strona Warszawy Słupno wylot na Białystok po prawej stronie "TŁUMIKI"

 

99% rzeczy od reki

 

Wspomnienie przepalonego tłumika w E36 wróciło... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi przeglądami w ASO uważajcie.

Kolega sprawdzał auto w ASO to mu dali kosztorys na 13 k .

W rzeczywistości usterki naprawił za 3500 brutto z czego połowy to co napisało ASO nie wymagało naprawy.

Dla potwierdzenia przejechał kolejne 15 tys. bezawaryjnie.

Wniosek ? naciągają i to nie tylko kwestia wyższych cen części oraz usług a po prostu szukanie na sile pieniędzy.

Do tego ceny sprawdzenia przedzakupowego podchodzące pod 900 zł brutto to przesada.

Ja sprawdzałem 2 auta w ACS po 250 zł brutto o ile pamiętam i póki co się nie zawiodłem.

Hypertech też solidny biorą koło 500 zł (korzystał kolega )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie.

Uwarzam wlasnie ze ta chec szukania najmniejszej banialuki do naprawy jak mowisz robi z tego przegladu tak wartosciowy element bo szukaja dokladnie.

Druga sprawa to ze biora odpowiedzialnosc za swoje diagnozy. Jezeli sie pomyla to ponosza za to konsekwencje. Wiem to z osobistego przypadku i to na kwote 8000 tys zl czesci gdzie nie ma zamiennika.

A wiec krytykuje ASO zawiele spraw (np sciezka reklamacji/gwarancyjna) ale uwarzam ze warto jechac na przeglad do ASO.

 

A wysoka cena napraw z ASO to dodatkowy element negocjacji. :)

a czy cos wymaga napraw czy nie jest bardzo zalezne od podejsciu wlasciciela do samochodu

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze dokladnie to ok ale tam mu wrzucili wycieraczki,akumulator i kilka innych pierdol itd ktore byly sprawne i niestety na wyrost.Tak czy owak myslisz ze masz auto sprawne chcesz sprzedac a tu kupujacy dostaje kosztorys na ponad 10k.

Sprzedajacy myslisz chetnie opusci ponad 10k ? Nie dogadasz sie i 900 zl brutto za sprawdzenie w plecy.

Do tego ceny napraw to kosmos..nie neguje jakosci uslug bo na pewno sa na najwyzszym poziomie.Caly ten ich kosztorys w Acs wycenili na 7 k a co wymagalo naprawy wyszlo za okolo 3k. Moze to pojedynczy przypadek ale niesmak pozostal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś padły kluczyki polecam Pana od elektromechaniki na ul. Bystrej w Warszawie (Targówek-Zacisze).

Warsztat w środku wygląda porządnie, tak jak powinien wyglądać warsztat elektromechanika, a to ważne. No i sprzęt odpowiedni.

Komuś już wcześniej uporał się z podobnym problemem w e61. Ma na stanie diversity na podmianę i sprawdzenie.

Dziś pomógł mojej e61.

tel. 508485285

http://cama.waw.pl/

Poszukuje wszelkich materiałów o bmw e60/e61, filmów, poradników, artykułów, zdjęć, plików, tapet...itp ... Jeśli ktoś z was ma ciekawe materiały proszę o info na pw (po weryfikacji wrzucę na bloga z dopiskiem twojego niku). Z góry dzięki.

Link do bloga patrz obok - moja strona www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Auto Classic Service - ACS

05-090 Raszyn

ul. Słowikowskiego 23a

 

Nie polecam, skorzystałem i mimo wielu pozytywnych opinii zawiodłem się...

 

Ja niestety muszę potwierdzić tę negatywną opinię. W zeszłe lato miałem do czynienia w mojej jedynce z drobną, aczkolwiek irytującą usterką - notorycznie po deszczu moczyła mi się wykładzina pod nogami kierowcy. Jako, że serwis jest tak bardzo polecany na forum i specjalizuje się w BMW, myślałem, że naprawią mi tę usterkę w dosłownie chwilę. W każdym razie umówiłem się na wizytę i podjechałem do serwisu.

 

Pierwsza niemiła niespodzianka pojawiła się po przyjeździe do serwisu. Musiałem czekać dobre kilkadziesiąt minut aż właściciel raczył przyjąć auto, ponieważ zajęty był ładowaniem na lawetę jakiegoś samochodu, a potem musiał zająć się kilkoma innymi klientami, czekającymi podobnie jak ja. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem w innych serwisach, gdy byłem umówiony na konkretną godzinę.

 

Kiedy w końcu przyszła moja kolej właściciel postawił diagnozę - uszkodzona mata wygłuszająca w drzwiach. Powiedziałem mu, że wg mnie to nie jest to, ponieważ woda pojawia się przy samych pedałach + bok podłogi w ogóle nie jest mokry, jednak właściciel wiedział lepiej. Auto zostawiłem, a właściciel miał do mnie dzwonić jak będzie do odbioru. Jako, że właściciel sam nie zadzwonił w umówionym terminie, sam musiałem dzwonić (kiedy wreszcie udało mi się dodzwonić, odebrała jego żona i powiedziała, że auto jest do odbioru). Przyjechałem i okazało się, że zostały sprawdzone drzwi (oczywiście okazało się, że mata jest w 100% ok), odpływ wody z klimy oraz przetkane zostały górne odpływy pod przednią szybą (IMO wcale nie były zatkane, bo woda się tam nie zbierała). Cena - ok. 150 zł (dokładnej ceny juz teraz nie pamiętam). W tej cenie zostały jeszcze przesmarowane tuleje w tylnym zawieszeniu.

 

Pech chciał, że następnego dnia była ulewa - no i podłoga znowu cała była mokra. Zadzwoniłem do serwisu, że tak naprawdę nic nie naprawili. Pan Adam z wielką łaską postanowił, że przyjmie auto do serwisu w ramach "reklamacji". Po jakimś czasie dostałem telefon, że de facto nic się nie udało zrobić (poza wysuszeniem podłogi), woda leje się z góry na nogi (wtf? - nic mi się wcześniej nie lało) i żeby to naprawić, to muszą zdjąć serwo po czym trzeba odpowietrzać układ i nie mają na to czasu, a w ogóle to zaraz mają urlop i będę mógł z powrotem się umówić dopiero po urlopie. Na szczęście za tę "usługę" serwis ACS już nie wziął pieniędzy.

 

Po całej tej sytuacji pojechałem do zaprzyjaźnionego, "zwykłego" mechanika "wszystkich marek" w jednej z podwarszawskich miejscowości. Po dokładnym opisaniu problemu diagnoza trwała dosłownie chwilę. Okazało się, że uszkodzona jest uszczelka na styku komory silnika z kabiną, która powinna uszczelniać cięgno tylne służące do otwierania maski. Naprawa trwała kilkanaście minut i kosztowała jakieś grosze. Oczywiście problem został rozwiązany i podłoga jest od tamtej pory idealnie sucha.

 

Podsumowując - nie chciałem pisać tej negatywnej opinii, bo sprawa była błaha i "tania" i czytając wszystkie pozytywne opinie nt. tego serwisu myślałem że to przypadek jednostkowy, ale widząc wszystkie te pojawiające się w ostatnim czasie negatywne opinie na temat serwisu ACS, postanowiłem, że opiszę moje negatywne doświadczenia z nim związane. Możliwe, że są to jednostkowe przypadki wynikające z natłoku pracy w danej chwili i braku wystarczającej ilości czasu na zajęcie się danym autem, natomiast po tej wizycie, ja osobiście na pewno już więcej nie skorzystam z usług tego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początku marca jestem umowiony z mechanikiem na wyjęcie konwertera gdzie polecacie regenerować konwerter?

 

Mam pare miejsc wytypowanych i ceny regeneracji równierz znam:

1. Midparts podobno najlepszy cena 1240zł 1 rok gwarancji.

2. Sentyrz 820zł 1 rok gwarancji

 

Jestem z Warszawy ale nie upieram się, aby to robić na miejscu jeżeli jest ktoś polecony. Jest jeszcze firma Samko ale slyszałem bardzo różne opinie o nich i gwarancji dają na 6 miesiecy. Rozwaźalem jeszcze kupno z Ap-oil 'nowego' a tak naprawde regenerowanego przez ZF i też dają tylko 1 rok gwarancji i koszt 1900zł. Jeżeli macie jeszcze jakieś typy to poprosze o opinie, gdzieś ktoś pisał tu na forum, że Bmw od 2007r też wkładało do nowych aut konwertery regenerowane ale nie wiem czy to pewnie info. Moje bmw to e91 2007 m47n2 2.0 163ps

BMW - Bayerische Motoren Werke

Moja E91 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=313333 Dowpipe RM-Motors, Turbo Hybyrda TC-Turbo, Styling 159 Sparkling Graphite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hej koledzy.

Wielu szuka dobrego, sprawdzonego mechanika, ja od wczoraj z czystym sumieniem polecam https://www.facebook.com/Motopracownia-208784335825218/

Jabłonna k/Warszawy, ul. Modlińska 115A tel. 603 081 498 Szybki i bezkorkowy dojazd ze stolicy.

Wczoraj wymieniali mi sprzęgło i jestem mega zadowolony z ich roboty i podejścia. Fajna młoda ekipa, ale widać, że z doświadczeniem i pojęciem.

Zero cwaniactwa, oddali mi stare części, czyli mam pewność, że wymienili wszystko co chciałem.

Rzadko oddaje moje samochody w ręce mechanika, nie lubię gdy ktoś się w nich grzebie, ale teraz już wiem, że im oddam każdy samochód bez problemu i z pełnym zaufaniem.

Prowadzą pełną mechanikę, nawet chip tuning.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja nie polecam tego warsztatu, ponieważ wymieniłem u nich najdroższy filtr paliwa do BMW 5 (skasowali za sam filtr firmy FILTRON coś około 150 zł, z robocizną wyszło 210 zł ) gdzie najdroższe filtry mann kosztują 99 zł...

Jak poprosiłem aby przy okazji sprawdzili parametry auta pod komputerem to żadnych konkretnych informacji się nie dowiedziałem jak i nie potrafili sprawdzić pracy silnika (live data coś w tym stylu) (powód coś nie łączy..)

nie wiem jakim cudem oni zajmują się nowszymi samochodami....

 

Może być Rembertów ?

Brit Car Parts mogę polecić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poleci mi ktoś dobry warsztat LPG w Warszawie ? Zależy mi na tym żeby mechanik znał się na rzeczy i nie robił tego pierwszy raz, instalacja ma być dostosowana do mojego silnika (323i E36) i ma to być zrobione estetycznie, proszę o odpowiedz, pozdro !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Auto-Sew Krzysztof Seweryn

https://panoramafirm.pl/mazowieckie,,warszawa,targ%C3%B3wek,%C5%BCyzna,2/auto_sew_krzysztof_seweryn-ktixc_pce.html

 

Od momentu kiedy E90 pojawiło się u nas w rodzinie serwisuje u Pana Krzysztofa.

Czas oczekiwania jest dość długi, ale warto. Pan Krzysztof ma bogate doświadczenie jeżeli chodzi o BMW.

Nigdy się nie zawiodłem, zawsze wszystko zrobione na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mowisz dlugo to mowisz ile ?

 

1 miesiac ? 2 ? 3 ? wiecej ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poleci mi ktoś dobry warsztat LPG w Warszawie ? Zależy mi na tym żeby mechanik znał się na rzeczy i nie robił tego pierwszy raz, instalacja ma być dostosowana do mojego silnika (323i E36) i ma to być zrobione estetycznie, proszę o odpowiedz, pozdro !!

 

Robiłem u nich już 3 auta (2 hondy i suzuki) i zawsze wszystko było zrobione profesjonalne. Po 6 latach użytkowania LPG jeżdżę tylko raz w roku na przegląd i regulacje zaworów (w Japończykach wymagane).Polecam.

http://www.egp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję speca od BMW, którego polecicie do ogarnięcia tematu wymiany pompy hamulcowej i klocków w X5 (E53) - najlepiej okolice Woli, Bemowa, Ochoty, Włoch. Ktoś kogoś?

Z góry dzięki!

 

Jesteśmy na Woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.