Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ktoś się orientuje może, czy w BMWexpert ogarnaiją M-ki? Bo mam e39 do oddania na dopieszczenie (silnik, zawias, hamulce) a jak czytam o terminach w Klinice (teraz już w Tomaszowie Maz.) to mi się trochę odechciewa:/

 

Sądzę że wiele M e39 nie różni się pod kątem serwisu. A chłopaki robią wiele nowszych modeli niż e39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że wiele M e39 nie różni się pod kątem serwisu. A chłopaki robią wiele nowszych modeli niż e39

 

Nie wiesz o czym ale piszesz byle pisać. Emka różni się pod kątem serwisowym niewiele od zwykłej "5"? Ciekawa teoria;)

Z serwisem nowszych to nie mam żadnego problemu...

 

Ale do meritum - czy ktoś serwisuje M5 e39 u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że wiele M e39 nie różni się pod kątem serwisu. A chłopaki robią wiele nowszych modeli niż e39

 

Nie wiesz o czym ale piszesz byle pisać. Emka różni się pod kątem serwisowym niewiele od zwykłej "5"? Ciekawa teoria;)

Z serwisem nowszych to nie mam żadnego problemu...

 

Ale do meritum - czy ktoś serwisuje M5 e39 u nich?

 

A co jest takiego różnego ja rozumiem pod kątem mechaniki silnika i reszty. Ale zawieszenie hamulce i reszta spodu poza tym że jest wieksza czy bardziej rozbudowana to nie wiem w czym różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli oddam na zrobienie zawieszenie i hamulcow do nich a silnik będę robił gdzieś indziej - gdzie tu sens?

 

Eh nie rozumiem Twojego podejścia. Większość fajnych aut maja na fb. Większość napraw które pokazują na fb i tak stawia ich wysoko w randze warsztatów, jak I Tobie źle to jest aso w Gorlitz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że wiele M e39 nie różni się pod kątem serwisu. A chłopaki robią wiele nowszych modeli niż e39

 

Nie wiesz o czym ale piszesz byle pisać. Emka różni się pod kątem serwisowym niewiele od zwykłej "5"? Ciekawa teoria;)

Z serwisem nowszych to nie mam żadnego problemu...

 

Ale do meritum - czy ktoś serwisuje M5 e39 u nich?

 

Tak, były u nich i M E39 i E46 w ilościach sporych.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest ktoś w stanie polecić jakiś warsztat we Wrocławiu? Tak żeby znali się na robocie i nie naciągali na rachunku. Autko to E39 540i z cieknącym ATFem w okolicach przekładni. O warsztatach znalezionych w Google są generalnie mieszane opinie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam. prawdopodobnie mam konwerter(sprzęgło kinetyczne) do roboty w e60 535d . szukam dobrego fachowca okolice zgorzelca , jelenia góra. pozdrawiam.

 

A nie lepiej wymontować i wysłać? Ostatecznie masz dwa warsztaty które siedzą w BMW na DLN czyli D1garage i BMW Expert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witajcie, od niedawna jestem posiadaczem e36 z 98roku. Auto było w rodzinie od lat, jednak przez ostatni rok, może trochę więcej, nie był użytkowany. Niestety, jestem trochę zielony w tematach motoryzacyjnych i nie znam tego samochodu. Obecnie na codzień przebywam we Wrocławiu i szukam godnego polecenia mechanika, który pomoże mi przywrócić auto do ładu. Pierwsze problemy zaczęły się kilka dni temu. Powietrze z wentylatorów przestało najzwyczajniej w świecie dmuchać. Ani zimne, ani ciepłe, pełna cisza... Ponadto mam kilka mniejszych problemów, bardziej kosmetycznych. Szukam pomocy, polećcie dobrego fachowca, który zbada samochód, zdiagnozuje najważniejsze problemy i wyceni koszta, jednocześnie nie zdzierając ze mnie okrągłej sumki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
A wiecie może jak można się umówić do BMW EXPERT? Dzwonię do Nich i nikt nie odbiera telefonu, a potrzebuję na gwałt oddać E46 do roboty, chyba vanosy.

Kolego udało Ci się skontaktować z nimi? Pisałem na Facebooku, próbowałem wiele razy dzwonić i nic, brak odzewu. Czy ktoś ma do nich maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.