Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jakiś warsztat okolice Zgierz, Łódź, konkretnie mam do wymiany dwumase w e87, zawsze na św Teresy robiłem ale mają wielki remont coś polecicie godnego?

Słyszałem w Zgierzu o warsztacie na Kasprowicza 37 ? Możecie coś powiedzieć na temat tego warsztatu lub może zaproponujecie coś innego godnego pewnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz a ktos moze cos powie na temat tego warsztatu w zgierzu na kasprowicza?

 

Kilka lat temu byłem ich klientem. I byłem bardzo zadowolony. Mam daleko, więc się już u nich nie serwisuje. Jeśli przez tych kilka lat poziom utrzymali to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

pytanie do doświadczonych kolegów:

 

Czy możecie polecić jakiś warsztat w Łodzi w celu zdiagnozowania zawieszenia w F34 - zbieżność, wszystkie kąty są ustawione, koła wyważone, proste, ale na koleinach minilalnie ciągnie kierownicę.

 

Byłem w Nastapolu i powiedzieli, że nie są w stanie prawidłowo ustawić zbieżności w Fce, w Auto Centrum Serwisowym na Przybyszewskiego to zrobili, ale moim zdaniem jest jeszcze coś "nie halo" z zawieszeniem.

 

Czy ktoś poza serwisem Jagiełło z Teresy (mam tam daleko...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na prostej, płaskiej nawierzchni też Ci ściąga? Ściąganie na koleinach jest naturalne, przy kołach niskoprofilowych, ze względu na sztywność opony, która nie poddaje się kształtowi nawierzchni. Geometria i zbieżność nie ma większego wpływu na takie rzeczy, musiałaby być bardzo źle ustawiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na równym, przy jeździe na wprost czy skretach nie ma problemu. Przyspieszanie i hamowanie też lux. Jedyne te podłużne nierówności. Jak ulica ma koleiny czy jest pochylona, to czuję na kierownicy ciągnięcia lekkie. Auto to F34 xdrive na 19 z oponami run on flat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a gdzie Panowie ustawiacie zbieżność?

Możecie coś polecić w Łodzi?

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.