Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Jak Ci zależy na ASO to jest Hyundai w Kielcach na ul. Gustawa Morcinka 1.

Jak nie musi być ASO to duży warsztat to KIJANKA na ul. 1 Maja 250 (na wylocie na Łódź), GTECH na ul. Domaszowskiej 73 albo GMK Autoserwis na ul. Podlasie 16.

Generalnie styczność miałem tylko z tym ostatnim, dość niedawno otworzonym ale o żadnym z wymienionych nie słyszałem złej opinii to myślę, że śmiało można się umawiać na sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam. Panowie wymieniłem w swojej 645 wyświetlacz nawigacji gdyż stary się zacinał. Założony jest od E60 kombi, niestety nie działają wszystkie funkcje łącznie s przesuwaniem I-drive prawo/lewo. Znacie jakiegoś elektronika, który ogarnie temat, wgra polskie menu i mapy navi? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odradzam wszystkim warsztat w Starachowicach na ulicy Południowej u pana Zbigniewa S. Oddałem mu do naprawy moje e39 7 czerwca 2014r. Naprawiał je do 13 października, ponad 4 miesiące! Robił generalny remont tj. wymiana silnika, turbiny, regeneracja pompy vp44 i wymiana sprzęgła. Po wyjechaniu z warsztatu po zrobieniu 80 kilometrów samochód się rozkraczył na środku drogi, ten "wspaniały" mechanik nie założył na jakąś rurkę od płynu od chłodnicy jakiejś zaciskowej sprężynki (nie wiem jak się to fachowo nazywa) i cały płyn z chłodnicy się wylał. "Mechanik" twierdzi, że ta zaciskowa sprężynka była, tylko się urwała i spadła i to nie jego wina... Z powodu braku płynu w chłodnicy stwierdził, że wydmuchało uszczelkę pod głowicą. Na naprawę dał pół roku gwarancji, więc odstawiłem mu samochód. Zapomniałbym dodać, że groził mi biegłym sądowym, w celu nie uznania gwarancji... Bezczelny gość. Samochód na gwarancje został mu oddany 20 października. Skoro naprawę za 9200zł robił ponad 4 miesiące, to ciekawe ile mu zajmie naprawa gwarancyjna? Może do końca roku się uwinie? Omijać szerokim łukiem.

 

 

Też miałem styczność z tym ,,fachowcem''. Umówiłem się z nim na wymianę termostatu w e90, który to miał sam zamówić z aso i czas dojścia miał wynosić 2-3 dni. Czekałem tydzień, po którym zadzwoniłem oczywiście nie odbierał, dopiero po sms'sie z miłą wiadomością raczył oddzwonić i powiedział, że wyleciało mu z głowy. Nie wiem dlaczego jego warsztat jest partnerem BMW. Stanowczo odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Jak chodzi Ci o Wojtka z Leśniówki to zdecydowanie polecam :cool2:

 

Tymczasem ja szukam z Kielc/okolic kogoś, kto pomógłby mi przy zmianie kierownicy ze zwykłej 4-ramiennej na 3-ramienną z multifunkcją wraz z podłączeniem. Może jakiś elektronik albo ktoś kto już to robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poleci ktoś Wulkanizację, która zdejmie i założy opony 255/30/21 oczywiście bezinwazyjnie :) Nie wiem czy to ma znaczenie ale felga ma wklejany rant ze stali nierdzewnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę polećcie kogoś z Kielc lub okolic kto mógłby zająć się turbiną w E90 z 2006r. ( Vin: WBAVC31060VC50777). Zależy mi na znającym się na rzeczy i słownym człowieku ( zakładzie).

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie sugestie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę polećcie kogoś z Kielc lub okolic kto mógłby zająć się turbiną w E90 z 2006r. ( Vin: WBAVC31060VC50777). Zależy mi na znającym się na rzeczy i słownym człowieku ( zakładzie).

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie sugestie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam dla Was ambitne zadanie:

 

Potrzebuj kogoś kto sprawnie ogarnie temat dachu elektrycznego w z4 e85

Po zimie przestał się otwierać i zamykać.

Po nacisnieciu przycisku jedynie odryglowuje zaczepy a dalej silnik sie nie załącza i nie ciagnie.

 

Prośba o pomoc lub kontakt do szpeca w Kielcach który to ogarnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

KIJANKA ul. 1 Maja 250 (na wylocie na Łódź),

GMK Autoserwis na ul. Podlasie 16.

GTECH ul. Domaszowska 73

BMW ZK Motors ul. Wystawowa 2 :-)

 

Albo jak coś mniejszego to polecam Wojtka na ul. Leśniówka, speca od BMW w Kielcach, polecany też na BMW klub Kielce. Szarpaków może i nie ma ale podnośniki, INPA i wiedza jest. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, Panowie kogo lub jakis warsztat (pomijąjąc BMW serwis autoryzowany) kto potrafiłby zajrzeć do klapek wydechu przy turbince w F30 328i ?

Serwis moim zdaniem idzie na łatwizne i oczywiście wszystko nowe, a to moim zdaniem jest duperela, która wymaga kosmetycznej poprawki...

 

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.