Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno przeprowadziłem się do W-wy w Olsztynie miałem zaufanego i taniego mechanika. Tutaj szukam podobnej osoby najważniejsze żeby było tanio. Wszyscy pewnie wiemy że zaufany mechanik to większy skarb niż zaufana kobieta :). Szukam kogoś głownie do prostej mechaniki wymiana filtrów oleju itp + teraz mam do wymiany podporę wału. Mieszkam na sadybie może niedaleko ma ktoś kogoś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Auto klinika BMW - Pruszków ul. Gałczyńskiego. Uważam że znają się na rzeczy.

Znają się i baaardzo cenią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam uwagę do ACS Raszyn. Musiałem uszczelnić rozrząd w M43b19tu, w ACS stwierdzili podczas wyceny ze to plus wymiana prowadnicy szyby będzie mnie kosztować 2200 zł, bo "w 90 przypadkach trzeba zdejmować głowicę" :mad2: Zamiast u nich zrobiłem to w PiM Auto w Krakowie za 970 zł - razem z wymianą filtrów i oleju.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę - tak, czytam ten wątek już kilkadziesiąt stron wstecz :wink:

 

Muszę znaleźć mechanika, który w szybkim terminie zrobi mi dobrze i uczciwie e46 na mechanicznie na 5.

Na Żyznej z tego co dzwoniłem jakiś czas temu, urlop.

ACS też urlop, z resztą.. nie wrócę, gorzko się rozczarowałem.

 

Mautoczesci legionowo? Nie zdążyłęm dzisiaj zadzwonić, ale wyczytałem, że mają odległe terminy.

Auto klinika BMW Pruszków? Bardzo się cenią się z tego co czytam.

 

Lewa strona Warszawy, ew. Pruszków i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Niestety straciłem wszystkie kontakty z telefonu, a bardzo poszukuję kontaktu do kolegi który jeździ autem jak na zdjęciu poniżej(nie wiem jak tu ddoać zdjęcie?). Mega doposażone e36 avusblau, do tego kolega miał też e39. W zeszłym roku zkładał mi pełne OBC w ówczesnym e36 coupe, teraz potrzebuję podłączyć PDC i grzane spryski, mówił, że też bez problemu. Robił mega dokładnie i z dbałością szczegóły, więc chciałbym kontakt konkretnie do niego.

 

https://drive.google.com/file/d/0BxKM9lUbSrGPa3U5eU1Bdjl4elk/view?usp=sharing

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mautoczesci legionowo

w tych rejonach bez konkurencyjny !!

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam na oku tę beemkę:

http://allegro.pl/bmw-540i-oryg-lakier-serwis-masaze-oplacona-i6464500395.html

Czy ktoś ma pomysł, gdzie można to uczciwie sprawdzić, razem z historią? Z tego co czytałem, to w Radomiu nie ma nic wartego uwagi... Coś w Puławach? Klinika BMW w Opocznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak polecacie Mautoczesci w Legionowie pod względem roboty, a możecie powiedzieć jak to u nich wygląda cenowo?

Mam do wymiany łożysko z przodu i klocki E90 2007, może ktoś z was to tam robił i orientuje się ile za taką usługę sobie zażyczą? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poszukuje serwisu który wymienił by uszczelniacze zaworowe w e91 320i (150km) bez ściągania glowicy. Serwis w Legionowie wycenił naprawę na 6-8 tys, uznając ze silnik jest kompletnie nieudana jednostka.. Auto poszcza dymek przy ruszaniu po dłuższym (10min) postoju na wolnych obrotach. Po chwili przestaje zupełnie kopcić. Zjada cos oleju ale na razie nie jestem w stanie stwierdzić ile bo zrobiłem jakieś 500km od wymiany (spadło 1/5 podziałki).

 

Tylko tutaj przyczyny bym nie szukal w uszczelniaczach zaworowych a zaczal od turbiny... Przy okazji sprawdzilbym wtryski i czy olej nie smierdzi benzyna...

To tak delikatnie sugerujac po usunieciu nastu takich przypadkow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dorzucę Diag-Mot na Ostroroga 20 A w Warszawie http://www.diagmot.waw.pl/us%C5%82ugi/ Zajmują się mechaniką, ale robią też badania okresowe auta. Wszystkie informacje znajdziecie na ich stronie.

 

Ja przepraszam,ze sie czepiam ale idac tym tropem, moge polecic kilka stacji SKP na Woli, ktore robia badania i wymieniaja klocki.. Na diagnostyke przyjezdzaja do nas... Zatem jaki jest sens polecania takiego typu zakladow, ktore sie nie specjalizuja w BMW i czesto nie maja nawet odpowiedniego komputera (o wiedzy i doswiadczeniu nie wspomne)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.