Skocz do zawartości

Opolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, akurat jestem przejazdem w Prudniku i chciałem zrobić jutro wymianę oleju. Gdzie mogę podskoczyć? Nie znam miasta za bardzo, dlatego pytam.

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam, a był ktos w bmw fast serwis na wapiennej? ma ktos cos do powiedzenia na temat tego pana? byłem widzialem ze zna sie na rzeczy ale potrzebuje opini

 

Ostatnio miałem PRZYJEMNOŚĆ oddać tam swój samochód do naprawy, prosta sprawa wymiana elektryki w drzwiach, teraz robiłem u nich kolejną pierdołę. Ceny wydają mi się normalne. Jeśli chodzi o mnie to podejrzewam, że to początek mojej przygody z tym zakłądem aczkolwiek mam nadzieję, że nie będę musiał często tam zajeżdzać :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

polecam warsztat na ul. Wapiennej. Fakt, że byłem tam dawno, ale po kilku odwiedzonych warsztatach tutaj od razu postawiono trafna diagnozę. Usterkę szybko usunięto. Zostałem b.miło zaskoczony cena :cool2: mil obsługa i dobry kontakt. POLECAM i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam,

poszukuję osoby, która pomoże w ocenieniu stanu BMW 3 E90 2010 rok, najlepiej z okolic Gliwic, Opola, bo z tamtych okolic jest autko.

Kontakt przez wiadomość prywatną.

PILNE!!

\\

P.S. Auto sprawdziłem w serwisie LukLuk w Raciborzu. Autko sprawdzali 2 godzinki ponad, jazda próbna, sprawdzenie zawieszenia, wycieków, komputer itp itd.

Mogę bardzo ich polecić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Polecam gościa z Brzegu - Krzysztof Majewski. Pracował trzy lata w serwisie BMW w Opolu, posiada oryginalny komputer diagnostyczny GT 1, prowadzi naprawy bieżące. Byłem u niego i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że gość jest uczciwy i szukając usterki wyklucza po kolei poszczególne czynniki. Miałem problem z niskim ciśnieniem paliwa. Załatwił na podmiankę pompę paliwową pod progiem, czujnik pompy paliwowej przy silniku, całą listwę common rail z czujnikiem, pompkę w baku. Przy okazji wyczyścił mi AGR i kolektor dolotowy. Szczerze mówiąc ja osobiście nie będę już jeździł do innego mechanika. Poziom wiedzy tego gościa zasługuje na pełny szacunek a robota pali mu się w rękach. Można z nim pogadac, chętnie doradzi, nie zadziera nosa - ja tu jestem szefem, nie przeszkadzaj... Sprawdzał po kolei wszystkie możliwości wystąpienia usterki. Nie robi tak - podejrzewam, że to wina pompy. Wymiana 1000 zł. Problem jest nadal więc wymieniamy następną część... Ma dostęp do części nowych i używanych. W tej chwili prowadzi warsztat na ul.Kopernika 2, od 1 maja przenosi się w inne miejsce. Numer kontaktowy - 692 633 533

 

 

nabijanie postów na Majewskiego, na innych forach to samo piszesz kopiuj wklej - albo kolega albo sam sobie nabija dobre opinie, ja nie polecam Majewskiego z Brzegu, robi ludzi w balona , zostaw auto na wymiane cześci to nie wymienia, mowi że wymienione. Po roku wymieniam filtry olej w innym warsztacie i ZONK !!! [BAD] miał być BOSCH a co jest ? ori z przed 3 lat filtry !!! i tak uwalone wszystko ze nawet nie wiem czy maske otworzył w aucie.

Dotrarłem do znajomych i jeszcze u kolegi w podobny sposób oszukał kolege. Nie wiadomo ile osób tak w balona zrobił. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

aa i komplet hamulców TRW, Zimmerman są wg. Majewskiego złe i po miesiącu oddam na gwarancje i niebardzo chce mi je zalożyc, po czym zapytałem jakie są dobre, tylko i wyłącznie Oryginalne - a czemu ,? Bo ma prowizje od czesci oryginalnych. :)) Sami zdecydujcie czy jest dobre podejscie do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

nabijanie postów na Majewskiego, na innych forach to samo piszesz kopiuj wklej - albo kolega albo sam sobie nabija dobre opinie, ja nie polecam Majewskiego z Brzegu, robi ludzi w balona , zostaw auto na wymiane cześci to nie wymienia, mowi że wymienione. Po roku wymieniam filtry olej w innym warsztacie i ZONK !!! [bAD] miał być BOSCH a co jest ? ori z przed 3 lat filtry !!! i tak uwalone wszystko ze nawet nie wiem czy maske otworzył w aucie.

Dotrarłem do znajomych i jeszcze u kolegi w podobny sposób oszukał kolege. Nie wiadomo ile osób tak w balona zrobił. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

aa i komplet hamulców TRW, Zimmerman są wg. Majewskiego złe i po miesiącu oddam na gwarancje i niebardzo chce mi je zalożyc, po czym zapytałem jakie są dobre, tylko i wyłącznie Oryginalne - a czemu ,? Bo ma prowizje od czesci oryginalnych. :)) Sami zdecydujcie czy jest dobre podejscie do klienta.

 

Nabijanie postów??? Ogarnij się chłopaku :mad2:

 

Sprawdź kiedy pisałem ten post !!!

 

Na początku swojej działalności Majewski był zajebistym gościem, dbał o klienta i byłem MEGA zadowolony z jego usług. Moi znajomi nawet z Polkowic przywozili mu auta na lawetach i również byli zadowoleni.

Cóż, minęło kilka lat i koleś się wycwanił. Wziąć auto, jak najszybciej zarobić i wypchnąć z warsztatu. Jeździłem do niego kilka lat. Następnie było kilka sytuacji gdzie mocno mnie zawiódł.

Zresztą kilka innych osób z Klubu Maxbimmer również. I z żalem muszę napisać, że już w życiu do niego nie pojadę. To tyle jeśli chodzi o nabijanie postów :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu

Czy orientuje się ktoś, gdzie mogę w Opolu lub okolicach zrobić badanie amortyzatorów z oponami ROF?

Nie chcę się błąkać po warsztatach, gdzie mają stary sprzęt a wiadomo jakie wyniki wyjdą z tymi oponami.

Gdzie jeździcie na przeglądy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nabijanie postów na Majewskiego, na innych forach to samo piszesz kopiuj wklej - albo kolega albo sam sobie nabija dobre opinie, ja nie polecam Majewskiego z Brzegu, robi ludzi w balona , zostaw auto na wymiane cześci to nie wymienia, mowi że wymienione. Po roku wymieniam filtry olej w innym warsztacie i ZONK !!! [bAD] miał być BOSCH a co jest ? ori z przed 3 lat filtry !!! i tak uwalone wszystko ze nawet nie wiem czy maske otworzył w aucie.

Dotrarłem do znajomych i jeszcze u kolegi w podobny sposób oszukał kolege. Nie wiadomo ile osób tak w balona zrobił. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !

aa i komplet hamulców TRW, Zimmerman są wg. Majewskiego złe i po miesiącu oddam na gwarancje i niebardzo chce mi je zalożyc, po czym zapytałem jakie są dobre, tylko i wyłącznie Oryginalne - a czemu ,? Bo ma prowizje od czesci oryginalnych. :)) Sami zdecydujcie czy jest dobre podejscie do klienta.

 

Nabijanie postów??? Ogarnij się chłopaku :mad2:

 

Sprawdź kiedy pisałem ten post !!!

 

Na początku swojej działalności Majewski był [bAD] gościem, dbał o klienta i byłem MEGA zadowolony z jego usług. Moi znajomi nawet z Polkowic przywozili mu auta na lawetach i również byli zadowoleni.

Cóż, minęło kilka lat i koleś się wycwanił. Wziąć auto, jak najszybciej zarobić i wypchnąć z warsztatu. Jeździłem do niego kilka lat. Następnie było kilka sytuacji gdzie mocno mnie zawiódł.

Zresztą kilka innych osób z Klubu Maxbimmer również. I z żalem muszę napisać, że już w życiu do niego nie pojadę. To tyle jeśli chodzi o nabijanie postów :mad2:

 

a to zwracam honor kolego.

Majewski zrobił się cwany nie wie na czym mu d. jezdzi i robi w balona ludzi, sam i moi znajomi sie przejechali na nim i jak mowisz Ty również czyli coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Po raz kolejny polece M-Auto Service.... Z braku u nich wolnych terminów podjechałem do innego serwisu w Opolu (też specjalizacja BMW) nie pisze jaki żeby nie było że obgaduje :) Auto po paru dniach nie zrobione, mało tego, nie wiedzą co jest zepsute. Niby ciągle było sprawdzane, po tygodniu diagnoza na naprawe za 4500 pln. Zapłaciłem za sprawdzenie 100, ale dla pewności podjechałem bez umawiania się do M-Auto. Diagnoza + naprawa od ręki 600 pln :)))) niech nikt mi nie mówi, że jest ktoś lepszy w okolicy. Lepiej poczekać na termin i mieć zrobione co trzeba niż wydawać kase na diagnoze typu "być może to jest zepsute... " Pozdrowienia dla Pana Arka i Maćka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Członkowie klubu
Kilka razy byłem na ul. Spokojnej w M-Auto Service. Ogólnie jestem zadowolony bo, albo naprawiali w rozsądnych pieniądzach, albo poświęcili czas na diagnozę, która wykluczyła moje obawy nic nie biorąc za to. Po prostu nigdy nie spotkałem się z tym, aby naciągali za każdą pierdołę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Gdzie jeździcie na ozonowanie? Muszę potraktować czymś klimę, bo Wurth quick fresh zadawkowany przez otwór na parownik nic nie dał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koledzy polecicie kogoś w okolicach Opola do wimiany całego rozrządu w F10 2.0 ?? ,Szukam naprawdę dobrego speca, który zna sie na tym. Widzę dużo dobrych opini o warsztacie na Spokojnej.

 

Przejedź się na Spokojną wystarczy jak wiedziesz do nich na parking i zobaczysz jakie maszyny tam stoją, na ul. Wapiennej - Fast service też daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i dobrze robia,ale z odpowiedzia na mojego meila z zapytaniem o tarcze hamulcowe po prostu olali temat.Niekulturalnie bardzo. :(

W ten oto sposob stracili klienta,ale z tego co czytam to nie narzekaja na brak pracy.Oczywiscie pisze o chlopakach z Ul Spokojnej.

Edytowane przez benek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dobrze wiedzieć że Majewski odstawia obecnie maniane,chciałbym założyć klime i komplet elektrycznych szyb do E36,dzwonić na tą spokojna i pytać?czy może ktoś z forumowiczów z opolskiego, wykonywał taki zabieg u siebie i chciałby zarobić,temat nie na już,ale miło byłoby mieć jakieś rozeznanie,jak coś proszę o pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, poleci ktoś bardzo dobry serwis w Opolskim? Najlepiej to Opole, Kluczbork lub inne w miarę blisko.

 

Chodzi mi o wymianę uszczelniaczy zaworowych, najchętniej aby zakład mógł to zrobić bez ściągania głowicy bo wtedy koszty drastycznie rosną. Problemem jest branie oleju przez e90 318i tak około litra na 3-4 tys km. Odma/separator oleju została wymieniona przy przebiegu 105 tys, aktualnie 111 tys. Poleci ktoś dobrego fachowca?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Napisałem Ci w innym wątku, że pytałem o to w serwisie na ul. Spokojnej i mówili, że robią. Podjedź do nich i pogadaj, mają raczej dobre opinie i zajmują się praktycznie tylko BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

potrzebuję dobrego fachowca od klimatyzacji w E61 w Opolu lub okolicach, tutaj opisuję swój problem http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=303661

 

Nie jestem z Opola więc nie znam tutejszych fachowców. Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.