Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam jakiegoś mechanika lub kogoś kto ma bmw e87 w celu odekrecenia złodziejek mam bardzo duży problem nie mogę tego nigdzie dostać proszę o pomoc

 

http://allegro.pl/kpl-srub-zabezpieczajacych-kola-bmw-7-e65-x3-e83-i6123647749.html

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w aso maja ale trzeba czekać około dwóch dni ale widzę ze wyboru nie będę miał ta śruba to jest na wieloklinie nie taka jak wysłałeś mi aukcje pozdro i dzięki za pomoc możne ktoś się odezwie jeszcze z bmw Seri 1 i będzie miał taka sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szukam warsztatu może być Chełm, Hrubieszów który wymieni mi tuleje tylnej belki (sanek) w E60 dzwoniłem do dwóch to chcą mi belkę wyciągać a da się bez mam nawet ściągacz (prasę sróbową) do tych tuleji ale niestety nie mam czasu żeby to samemu zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecane warsztaty...

Gdyby ktoś potrzebował dobrego lakiernika blacharza to polecam MOTOMANIA Jarka Kosika (powołajcie się na Sławka)

Kończą mi moją e34 i zaczynają e32 ,a robili M5 i kilka innych ciekawych wózków.....(ode mnie )

Także polecam są dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kylo 88 ja w swojej gaz zakladalem w lublinie w trans wagu na leczynskiej (tak wogole to juz 4 samochod tam gazowalem ale pierwszy raz bmke), przelacznik do gazu schowali mi do schowka po lewej stronie kierownicy bo chcialem zeby go wogole nie bylo widac i nie zniszczyc nic we wnetrzu, gaz brc, cena 2800 auto smiga brak problemow, w ruchu mieszanym silnik 320i pali ok10-10,5 gazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem test zegarów ,wskazowka od temperatury wogule się nie rusza a reszta ok ,może poprzedni włascicel cos grzebał ,niechce sam ,wyjąłem zegar sprawdziłem wskazowka pod spodem ma na sobie miedziany drucik który jest urwany i szukam kogos kto to by mógł by zrobić i wyskalować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem test zegarów ,wskazowka od temperatury wogule się nie rusza a reszta ok ,może poprzedni włascicel cos grzebał ,niechce sam ,wyjąłem zegar sprawdziłem wskazowka pod spodem ma na sobie miedziany drucik który jest urwany i szukam kogos kto to by mógł by zrobić i wyskalować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum, więc cześć wszystkim.

 

Mam pytanie odnośnie tego, gdzie w Lublinie najlepiej można dorobić kluczyk zapasowy do E90 i w jakiej kwocie może to się wahać?

 

Z góry dzięki za info i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

W moim e61 2006r 530xd. padł głos. Nie działa dzwięk radia, czujników cofania, nie zapiętych pasów, dosłownie nic. Brak dzwięku. Kto i w jakiej cenie mógłby mi to sprawdzić ewentulanie zrobić. Również jestem zainteresowany wgraniem Polskiego jezyka. Mogę podjechać Chełm Hrubieszów Zamość Lublin. Oczywiscie w przystępnej cenie :))

 

Pozdrawiam i czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Jestem zainteresowany kupnem x5, niestety mam bardzo ograniczony budżet. W związku z tym, że jestem niepełnosprawny poszukuję auta z automatem i wyższego. W jednym z komisów znalazłem x5 z silnikiem 4.4 sprowadzone ze Szwajcarii. W aucie planuję założyć instalację gazową (tat wiem, że to nie godne BMW ale do pracy mam ponad 30km w jedną stronę i obawiam się, że nie zarobię na same dojazdy w benzynie albo dieslu. Na co zwrócić uwagę przy zakupie i gdzie zrobić przegląd przed zakupem? Czy wystarczy we wspominanym Sabacie czy u ludzi z BRJ.

Sprzedawca mówił, że skrzynia jest po remoncie (przebieg na wyświetlaczu 256000) i z tego co czytałem na waszym forum to po 200000 często trzeba zrobić skrzynie.

Marzę o x5 ale obawiam się bardzo, że w tym wypadku to bomba z opóźnionym zapłonem i czy będzie mnie potem stać na jej utrzymanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.