Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
W ASO tylko biorą kasę i sprawdzają bardzo pobieżnie... Jedź nawet do autoryzowanego serwisu BOSCH i za 150-200pln lepiej Ci prześwietlą auto niż w ASO!!! A jak chcesz historię to jedź tam gdzie było serwisowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

iras_gda : W Lodzi moge ci polecic JBB Motorsport. Naprawde, jesli chodzi o BMW to ogarniaja wszystko. I co najwazniejsze, sa uczciwi, nie naciagaja. To nie sa mechanicy z przymusu, tylko z pasji. Ja im powierzylem swoja Bunie E65 LCi 730d po blednej ''diagnozie'' ktora zostala wydana przez ASO TLOKINSKI BMW LODZ. Bylem w tym smiesznym ASO na przeglad wiosenny. Sprawdzili uklad hamulcowy i powiedzieli ze wszystko ok, klocki i tarcze w idealnym stanie. Po tygodniu kontrolka zmiany klockow sie wyswietla, a same klocki zaczynaja piszczec. Jade do JBB, i po rozebraniu hamulcow, okazalo sie ze tarcze sa zuzyte to minimum, a nawet bardziej (minumum to 22mm). Wiec chcesz dobrego mechanika, jedz do JBB lub Braci Jagiello na sw.teresy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy, który gazownik w Łodzi lub okolicach, ma praktykę w montowaniu butli płaskiej w E90/E91? Wiem, że montują niektórzy i trzeba tam trochę podłogi wyciąć itd., ale nie znam z Łodzi kogoś takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM mechanika przy ulicy Wydawniczej 5 Łódź (okey1 - Łukasz Duła)

 

Chłopaki specjalizują się niby w BMW, natomiast brak dobrego fachowca. Mechanicznie to mogą co najwyżej wymienić wam wahacze chodź z tym bym się zastanawiał czy zrobią to dobrze. Kiedyś podobno był jakiś ogarnięty chłopak, natomiast teraz to jest PARTACTWO. Od wielu osób słyszałem, że się popsuli i przekonałem się na własnej skórze. Kazali mi wymieniać silnik, bo sprężynka na zaworze była pęknięta. Zamontowali gaz którego później nie potrafili wyregulować. Wężyki do wtrysków były różnej długości, od samego początku chodził nierówno, dlatego musiałem pojechać do innej firmy która zrobiła mi to wszystko poprawnie i sami stwierdzili, że to co tamta firma wykonała to zwykłe druciarstwo...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprostowanie felgi aluminiowej, kto poleci jakis bardzo dobry warszat z lodzi lub zgierza?

ciach

polecam Pana Pawła na Przewodniej 13 (kiedyś był na Przędzalnianej)

tez ma 5 kombi

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Panowie zbliżam mi się przegląd na 120 000. Kogo polecacie w Łodzi + wpis w książkę. Czy można do ASO jechać z własnymi olejami i filtrami a ono robią tylko wymianę? Ile mniej więcej płacicie za wymianę filtrów, oleju, płyn hamulcowy w BMW E87. W Bmw-Inchcape wWWA krzyknął mi 1900 zł :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z olejem swoim możesz jeschać ale trzeba pamiętać, że musi spełniać wszystkie ich standardy bo inaczej nie wymienią. Jest też możliwość, że będą Ci marudzić bo nie dajesz im zarobić. Filtry już bym kupił u nich. Polecam ASO Premium Arena, Tłokińskiego odradzam ale to chyba większość użytkowników BMW z łodzi wie, że do Tłokińskiego jeździ się w ostateczności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Potwierdzam. Jak chcesz mieć wpis w bazie, to jechać tylko do Premium Areny. Robisz to po gwarancji, więc jaki olej przywieziesz, taki Ci wleją. Filtry kup porządne, nie jakiś polskie czy chińskie i będzie git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Łodzi

Jest (?) u Was chwalona na forum firma TC-Performance. Ma nawet swój temat w "sponsorowanych", ale:

ich aktywność na forum zamarła

nie odbierają telefonów

nie odpowiadają na maile

Nie wiecie - warsztat umarł czy co ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w łodzi sprawdzę i nabiję klimatyzację w rozsądnej cenie?

Możecie kogoś polecić?

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

polecam z pełną odpowiedzialnością, robiłem u niego wyciek z klimy w poprzedniej e87.

Musiał wyciągnąć najdłuższy przewód aluminiowy od klimy (idący od nagrzewnicy do skraplacza... masakra do wyjęcia), zespawać, poskładać i nabić...\

Zrobił to w jeden dzień i wszystko super działało.

 

http://klimatyzacja-lodz.info.pl/kontakt-serwis-klimatyzacji-lodz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam z pełną odpowiedzialnością, robiłem u niego wyciek z klimy w poprzedniej e87.

Musiał wyciągnąć najdłuższy przewód aluminiowy od klimy (idący od nagrzewnicy do skraplacza... masakra do wyjęcia), zespawać, poskładać i nabić...\

Zrobił to w jeden dzień i wszystko super działało.

 

http://klimatyzacja-lodz.info.pl/kontakt-serwis-klimatyzacji-lodz/

 

trzeba się dużo wcześniej umawiać na usługę uzupełnienia czynnika w układzie?

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedziec, pewnie zalezy od natloku pracy. Musisz zadzwonic.

 

czyli piszesz Kolego że można śmiało tam jechać i nie zawiodę się?

mam tam dość spory kawałek..

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, e90 nie działa panel sterowania szybami i lusterkami w drzwiach kierowcy, indywidualne sterowanie szyb i z pilota działa. potrzeba kogoś ogarniętego żeby mi pół auta nie wymienili. na wydawniczą więcej nie pojadę, św teresy na urolpach, kto jeszcze może pomóc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.