Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o hypertech, pewnie są spoko i się znają, ale bez urazy, przegląd przedzakupowy starej bmw e87 (bez sprawdzania lakieru) ponad 600 zeta? :?

 

Prosiłbym aby nie wprowadzał Pan pozostałych użytkowników w błąd, tym bardziej że nie przeprowadzaliśmy dla Pana takiej usługi :!:

 

oto zakres sprawdzenia BMW przed zakupem pobrany z naszej strony www:

 

http://www.hypertech.com.pl/co-oferujemy/

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem BMW:

 

Pierwszą i najważniejszą czynnością jest diagnostyka komputerowa, którą wykonujemy dzięki oryginalnemu sprzętowi diagnostycznemu BMW wykorzystując do tego połączenie z serwerem BMW

Sprawdzamy stan elementów konstrukcyjnych nadwozia

Grubość powłoki lakierniczej i ewentualną ingerencję w szyby pojazdu

Zawieszenie w skład którego między innymi wchodzą wahacze i amortyzatory

Układ kierowniczy

Układ hamulcowy

Gruntownie sprawdzamy cały układ napędowy – zaczynając od silnika i jego podzespołów, poprzez skrzynię biegów a kończąc na półosiach napędowych i kołach

Stan ogumienia

Oświetlenie pojazdu

Wnętrze

Historię serwisową i przebiegi w bazie BMW

Sprawdzamy też czy dostępne są jakiekolwiek akcje techniczne dla pojazdu, które BMW przeprowadza bez kosztów dla użytkownika

 

Dokładna kwota przeglądu zakończonego raportem ze szczegółową wyceną to 500 zl netto czyli 615 zł brutto. Cena wynika ze stawki godzinowej, która jest na poziomie 180 zł czyli ~35% cen serwisów autoryzowanych. Czas trwania takiego przeglądu to około 3.5-4h. Staramy się być bardzo szczegółowi przy takich oględzinach i nie będę ukrywać że już wielu naszych klientów uniknęło przysłowiowej "igiełki".

Edytowane przez Hypertech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoje racje i rozum :) ale imo kwota dwukrotnie zawyżona w stosunku do rynkowej... co do stawki i (a zwłaszcza) czasu sie nie wypowiadam. Ps. Któreś Aso w Wawie krzyczy sobie podobnie za taki przegląd (z wyłączeniem lakieru/blacharki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO w Warszawie mają ceny na poziomie 800-900 zł za podobną usługę o trochę mniejszym zakresie.

Z całym szacunkiem... myślę że każdy ma własny rozum aby ocenić czy kwota jest zawyżona czy nie. Ten temat nie jest miejscem do dyskusji czy 615zł brutto to dużo, średnio czy mało. :) U nas trwa to dłużej z racji na dokładne prześwietlanie badanego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej planuje wykonać parę modyfikacji w moim E46 320CD 2006r i moglby mi ktos podac jakis warsztat, badz warsztaty gdzie moge wykonac potrzebne prace?

Najlepiej aby znajdowal sie gdzies kolo Okecia/Raszyna.

 

Autko kupiłem w grudniu i trzeba zrobić parę rzeczy.

1. Napewno chce wymienić mieszki od gałki i hamulca ręcznego bo sa podarte, najchętniej w kolorze kremowym aby dopasowac do koloru tapicerki

2. Odnowić skórzaną tapicerkę, jest parę otartych i popękanych miejsc

3. Zamontować czujnik cofania

4.naprawić światła w bagażniku. Sprawa wygląda tak, że musze przycisnąć lampe aby sie zaswiecila, lecz najczesciej musze ja ciągle przyciskac aby sie paliła

5.Wstawić podłokietnik, teraz mam tunel w wersji bez podłokietnika

6. Myślałem jeszcze nad Ringami w reflektorach, ale chcialbym najpierw dowiedziec sie co z czym sie je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś zna kogoś kto potrafi przerobić lampy angielskie na soczewce (nie xenon) do przed liftowej e39 tak aby świeciły po europejsku, przestawienie dźwigni jedynie powoduje nie oślepianie aut ale nie doświetlają prawego pobocza.

 

Dzięki za każdy sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś mógłby polecić jakiś warsztat, który zrobiłby mi dokładne sprawdzenie auta przed zakupem w Warszawie lub okolicach (w tym podłączył pod kompa, sprawdził lakier, ustalił ew. wypadki)? Jedyny, polecany, o którym słyszałem to Hypertech, ale niestety nie są czynni w weekendy, a w tygodniu pracuję w takich godzinach, że chyba nie dam rady do nich podjechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam miejsca, gdzie mogę podjechać z niewypalającym się DPF (błąd 4D03) w okolicach Marek, Wołomina ew. okolice Mokotowa?

Jeśli to tylko czujnik ciśnienia spalin to w zasadzie prosta sprawa.

 

Podpytywałem w Hypertechu przy Łopuszańskiej, ale tam od razu zalecają wycięcie... a mnie średnio się podoba ten pomysł bo wolałbym, żeby DPF był tylko działający samodzielnie a nie za każdym razem koniecznie z wymuszanym wypaleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowaliśmy wycięcie dla sprostowania :). Po wycięciu nie ma konieczności wypalania bo usuwamy tą funkcję ze sterownika silnika na stałe a filtr z wydechu. To znaczy błąd nigdy więcej już się nie pojawi.

 

Regeneracja też jest możliwa ale w tym konkretnym wypadku efekt będzie raczej krótkotrwały.W rozmowie podał Pan informację że to już kolejny raz także należałoby sprawdzić stan układu paliwowego żeby po regeneracji filtra nie okazało się że zapcha się ponownie w krótkim czasie...

 

 

Zapraszam na początek na przegląd auta, decyzje podejmie Pan na miejscu :). Diagnoza jest darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie można było tak od razu? :D

 

Dla sprostowania - nie jestem zainteresowany (jak na razie) wycinaniem tylko doprowadzeniem do stanu w którym instalacja będzie działać poprawnie (chyba, że kosz będzie niebotyczny a zakres naprawy radykalny).

 

Dziękuję za reakcję;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam MRK-Turbo z Warszawy dokładnie Warszawa-Wawer ul. Cedrowa 44A. Naprawili mi turbo raz a dobrze, natomiast odradzam Turbo Serwis z Obozowej , kiedyś robił tam ojciec turbinę do swojego auta ale chyba teraz już lecą tylko na opinii, dwa razy wracałem z reklamacją, turbina chyba tylko umyta, nawet obudowa nie piaskowana a skasowali mnie 1700 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenię sobie mechaników w Auto-Remar (http://autoremar.pl). Obsługa jest kompleksowa, robią praktycznie wszystko od przeglądu komputerowego, przez ustawienie zbieżności, po klimatyzację, ogumienie czy rozrząd. Plusem tutaj są ceny i też możliwość podejrzenia jak wygląda naprawa. Człowiek widzi na własne oczy co jest robione, co wymieniane itp. Do napraw używają tylko oryginalnych zamienników, a nie jakiegoś chińskiego dziadostwa, jak to czasem bywa w innych firmach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamnieki orginanie wyprodukowany przez chinczykow :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam MRK-Turbo z Warszawy dokładnie Warszawa-Wawer ul. Cedrowa 44A. Naprawili mi turbo raz a dobrze, natomiast odradzam Turbo Serwis z Obozowej , kiedyś robił tam ojciec turbinę do swojego auta ale chyba teraz już lecą tylko na opinii, dwa razy wracałem z reklamacją, turbina chyba tylko umyta, nawet obudowa nie piaskowana a skasowali mnie 1700 zł.

 

Potwierdzam opinie o turbo serwis z obozowej, sa lepsi spece.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Szukam kogoś ogarnięntego w okolicy Wyszkowa (między Warszawą a Pułtuskiem).

 

Doskwiera mi:

Silnik/cos kolo silnika - bulgocze/siorbie po przejechaniu koło 15km

CZASAMI temperatura rośnie a czasami jest ok (niezależnie od stylu jazdy)

Światła mi głupieją - czasami się same zapalają i czasami żeby wyłączyć długie muszę.... je włączyć.

(jakis czas temu wywalilo mi plyn chlodniczy ale chba dlatego ze zle był zalany - teraz jest ok)

 

 

Macie kogoś? bo już 2 razy do kogos wstawiałem i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam porządnego miejsca gdzie mi zrobią geometrie i zbieżność kół.

Dodam że auto mam obniżone i na felgach 20 cali.

Najlepiej Warszawa.

 

Czy Auto Serwis SOBCZAK (Marki pod Warszawą ul. Legionowa 29) to godne polecenia miejsca ?? Pisze że mają nawet sprzęt do pomiaru obniżanych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.