Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Elektryk/ elektronik z okolic: Gliwice/ Zabrze/ Bytom, ew. Rybnik, ew. Chorzów/ Katowice?

 

Mam do zrobienia:

  • piloty przestały otwierać zdalnie (pewnie zalany/ padł moduł, albo wiązka w klapie)
  • kable w klapie (nie działa ogrzewanie i otwieranie tylnej szyby)
  • błędy wentylatora chłodnicy, błąd 41F2 (pewnie PWM nie działa)
  • bonus: błąd 4020, temperatura przy DPF (czujnik wymieniony, nadal to samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat M-Technik z Katowic ul. Żeliwna. Super fachowcy.

Co najważniejsze 100% zaufania. Poradzili sobie rewelacyjnie, szybko i TANIO.

Bardzo dobra robota i nie ściemniają. Teraz jeżdżę tylko do nich.

Nie polecam warsztatu z Mysłowic ul. Obrzeżna. Albo chcieli mnie naciągnąć albo sami nie wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Polecam warsztat M-Technik z Katowic ul. Żeliwna. Super fachowcy.

Co najważniejsze 100% zaufania. Poradzili sobie rewelacyjnie, szybko i TANIO.

Bardzo dobra robota i nie ściemniają. Teraz jeżdżę tylko do nich.

Nie polecam warsztatu z Mysłowic ul. Obrzeżna. Albo chcieli mnie naciągnąć albo sami nie wiedzą co robią.

Wiecej szczegolow,co naprawiali itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w BB/Katowicach można dobrze ustawić zbieżność/geometrię w e90 LCI?

 

Do BM Cars już nie pojadę, bo:

1. Wymieniałem u nich płyn hamulcowy i nie wymienili w wysprzęgliku bo wg nich - nie trzeba...

2. Mają średnie pojecie o elektronice - skupiają się na tym co BMW (???) pozwala lub zaleca:

- pomimo, że na forach jest opisane, że w LCI można zaprogramować przycisk Start/Stop tak aby pamiętał ostatni stan, to Panowie stwierdzili, że to niemożliwe

- miałem w e90 pre LCI problem z modułem FRM - nie można było się podłączyć. Propozycja - zamówić nowy i wymienić albo jeździć jak jest. Nie oczekiwałem, że zaoferują używkę z 'all' no ale spodziewałem się, że zaproponują coś innego niż ASO.

3. Tym pre LCI przyjechałam po czynnościach serwisowych (olej i płyn hamulcowy). Rozumiem, że tak nie powinno być, ale nie spodziewałem się głupich uwag i uśmieszków na ten temat, ze strony tych mechaników.

 

Na PLUS ceny i terminy (na warsztacie raczej pustawo było, może coś w tym jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat M-Technik z Katowic ul. Żeliwna. Super fachowcy.

Co najważniejsze 100% zaufania. Poradzili sobie rewelacyjnie, szybko i TANIO.

Bardzo dobra robota i nie ściemniają. Teraz jeżdżę tylko do nich.

Nie polecam warsztatu z Mysłowic ul. Obrzeżna. Albo chcieli mnie naciągnąć albo sami nie wiedzą co robią.

Wiecej szczegolow,co naprawiali itd?

 

Wahacze przód + tuleje

nierówna praca silnika, falujące obroty - diagnoza + usunięcie usterki

ubytek płynu chłodzącego - diagnoza + usunięcie usterki

skasowanie kontrolki AB

i jeszcze parę innych drobnych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lakiernik (/ blacharz? ) z okolic: Gliwice/ Zabrze/ Bytom, ew. Rybnik, ew. Chorzów/ Katowice?

 

Mam do zrobienia zaczynającą się pojawiać rdzę na tylnej klapie w E61 plus poprawki zderzaka i boku po bardzo drobnym zdarzeniu.

 

Jeśli nikt nie zaproponuje nic nowego, to pojadę do Sikory. Boję się tylko, że będą mało elastyczni i będą "musieli" zrobić więcej, niż naprawdę w tej sytuacji muszą... Póki robiłem u nich z ubezpieczenia, to nie narzekałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, szukam warsztatu który dobrze zrobi 18". Ranty sa odrapane od wysokich krawężników + jedna felga ma ubytki. Szukam warsztatu ktory jest dobry, ktory zrobi wycene na podstawie dokładnych zdjęć, a nie po przyjeździe podniesie cene o 100 lub 200%. Dobrze by bylo jak warsztat ma felgi zastępcze na czas naprawy. Bede wGliwicach od 2tygodnia maja, ale warsztat moze byc równie dobrze z okolicznych województw. Liczy sie jakość, ale jak cena będzie z kosmosu to również podziękuje.

 

- Dodatkowo szukam kogoś kto dobrze wyczyści wnętrze F30. Tapicerka jest jasna i przyszedł czas sie za nia zabrać.

 

http://i66.tinypic.com/14n2zyx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

szukam warsztatu które opanuje moje E34 M50B20...dusi mi bestie przy wkręcaniu z niżych obrotow 1700 (szarpie autem) wydaje mi sie ze lewe powietrze...powymienialem węże i uszczelki pod kolektorem, nic sie nie poprawiło a nawet jest gorzej...syczy w kabinie na wolnych obrotach...jestem z Tychów fajnie że było nie daleko...jak trzeba będzie wiadomo podajade dalej...proszę o pomoc. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

 

szukam warsztatu które opanuje moje E34 M50B20...dusi mi bestie przy wkręcaniu z niżych obrotow 1700 (szarpie autem) wydaje mi sie ze lewe powietrze...powymienialem węże i uszczelki pod kolektorem, nic sie nie poprawiło a nawet jest gorzej...syczy w kabinie na wolnych obrotach...jestem z Tychów fajnie że było nie daleko...jak trzeba będzie wiadomo podajade dalej...proszę o pomoc. Pozdro

 

Diagnostykę robił ? Jakie parametry poza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem Z4 z USA i coś mi w tych adaptatywnych reflektorach nie sprzęgli.

Była z jednej strony klepnięta i wymieniali reflektor do kogo się udać w okolicach Katowic,

żeby zdiagnozować co nie działa i od razu naprawić polecicie kogoś?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem Z4 z USA i coś mi w tych adaptatywnych reflektorach nie sprzęgli.

Była z jednej strony klepnięta i wymieniali reflektor do kogo się udać w okolicach Katowic,

żeby zdiagnozować co nie działa i od razu naprawić polecicie kogoś?

Pozdrawiam

 

M-technik Katowice.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie polecam Pana Tomasza z BMW Gazda w Gliwicach (na przeciw EC). Rowniez bardzo polecam kierownika serwisu blacharsko-lakierniczego w BMW Sikora w Mikolowie. Natomiast z calym sercem odradzam kierownika serwisu w BMW Sikora. Pan przez 2 30-minutowe rozmowy staral sie wytlumaczyc mi ze jestem idiota, a problemu z plynem hamulcowym nie byl w stanie rozwiazac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie polecam Pana Tomasza z BMW Gazda w Gliwicach (na przeciw EC). Rowniez bardzo polecam kierownika serwisu blacharsko-lakierniczego w BMW Sikora w Mikolowie. Natomiast z calym sercem odradzam kierownika serwisu w BMW Sikora. Pan przez 2 30-minutowe rozmowy staral sie wytlumaczyc mi ze jestem idiota, a problemu z plynem hamulcowym nie byl w stanie rozwiazac.

 

Niestety tak to czasem w ASO wygląda. Spoko, że polecasz tych ludzi lub nie, ale to nie oni naprawiają Twój samochód i to jest minus. Jak chcesz pogadać czasem o sprawach bardziej technicznych związanych z autem to jest rozmowa na ping-ponga, Ty -> przyjmujący -> mechanik -> przyjmujący -> Ty. To jest moim zdaniem największa wada ASO.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.