Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie już wcześniej słyszałem o nich dobre opinię od paru znajomych, mi jakiś czas temu prześwietlili baaaardzo porządnie auto przed kupnem.

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

 

Szukam kogoś kto profesjonalnie sprawdziłby dla mnie F11 z 2014 w Warszawie?

Jakie firmy / warsztaty polecacie?

W necie znalazłem: Dekra / Testauto /motoraporter / autotesto / mobilexpert , ale nie wiem kto faktycznie się przykłada.

 

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/PMG-elektronika-samochodowa-566465646760838/

 

Zna ktoś ten warsztat ? nigdzie nie znalazłem na ich temat żadnych opinii niestety :(

 

Trafiłem do nich przez przypadek, polecił mi ten warsztat znajomy i już ich chyba nie zamienię na nikogo innego.

Wszystkie naprawy wykonane były bardzo dobrze, potrafią być elastyczni do portfela klienta i przede wszystkim uczciwi!!

miałem jeden taki defekt za pierwszym razem na którym spokojnie mogli mnie przerobić na 250 zł i oczywiście nie do udowodnienia, dla jednych dużo dla drugich nie ale liczy się to, że tego nie zrobili a okazja była.

Naprawy mechaniczne, doposażenia, kodowania, etc. wszystko mają ogarnięte.

Jedyny minus to odległość od Warszawy, ale tego póki co chyba się nie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu znalazłem dobry serwis - ACS Raszyn - ekstra podejście do klienta, z uśmiechem, dobrą radą. Pojechałem na wymianę świec, termostatu i regeneracje pdf. Wszytsko przebiegło szybko, sprawnie a kwestia DPF załatwiona bajecznie - po przeczytaniu wszytskich postów tutaj na temat DPF byłem głupi.....wystarczyło zastosowanie chemii WURTH i wymuszenie wypalania na trasie razem z P. Adamem. Filt zregenerowany nawet lepiej niż przypuszczał P. Adam. Ceny bardzo dobre. Polecam i z kolejnym problemem na pewno zawitam do Raszyna i ACS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci coś w Warszawie lub bliskiej okolicy, żeby mi sprawdzili katalizatory? O ile w ogóle są :D

Na badaniu spalin HC wyszło mi 221 a powiedział, że dopuszczalne jest 100..

Niestety, ale tam gdzie zawsze jeżdżę mają pozajmowane terminy na najbliższy tydzień a chcę to jak najszybciej załatwić bo smrodzi mi nieźle i zostawia chmurę za sobą..

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam kiepskie zdanie o tym serwisie. Pierwszy raz chcieli za usługe 800zl okazalo sie, ze max 100. Drugi raz 1500zl za usługę, która w ASO zrobilem za 50zl...wiec wnioski sam wyciagnij

 

No właśnie po jednym telefonie doszedłem do wniosku że się ,,cenią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej szukam serwisu który zajmie się w e53 m. in. niedziałającymi czujnikami parkowania, znikającymi piskelami na wyświetlaczu radia, niedziałającym szyberdachem i tego typu elektronicznymi pierdołami w dobrej cenie :) Tereny Warszawy najlepiej od strony Bemowa. Możecie coś polecić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje specjalisty, który w pełni zdiagnozuje, którędy olej mi ucieka z BMW E36 M52B25 bez rozbierania całego silnika i wymieniania wszystkiego wkoło.

Mogę dojechać do 50 km od Warszawy, tylko żeby to zrobione zostało rzetelnie no i żeby nie przekroczyło wartości auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś czy nie cieknie spod podstawy filtra oleju przez zużyte oringi?

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znacie w mazowieckim serwis ktory fachowo zajmie sie diagnostyka i ew naprawa vanosow i rozrzadu w M52TU ?

 

Mi sprawdzali w ACS Classic raszyn, śmiało mogę polecić. W Hypertech na łopuszańskiej też na pewno ci pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos moglby polecic miejsce godne uwagi w ktorym sprawdzono by mi auto przed zakupem (e90 320d) cos w okolicach lub w miejscowosci docelowej czyli Sobolew,

 

Z gory dzieki za jakies namiary, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.