Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

jak polecamy to polecamy :) A więc ja dołączam się i polecam Serwis Nemo na Armii Krajowej, ze Szczecinka. Dlaczego? Nie tylko dlatego, że robią co trzeba, szybko i sprawnie i w dobrej cenie, ale oczywiście ma to znaczenie. Ostatnio nie było mnie w domu i coś stało się z autem, żona musiała pojechać z autem za mnie, a wiadomo jak to zazwyczaj traktuje się kobiety. Panowie podeszli do sprawy profesjonalnie, a więc i za to plus dla nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Siema

Chłopaki jutro oglądam jedną e90 i chciałbym podjechać do kogoś ogarnietego na przegląd auta przed zakupem - kogo możecie z czystym serce polecić kto sprawdzi rozrząd, podwozie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co tam w Carfixie się dzieje, jakiś rozłam? Jeden tel. ze strony kieruje do Carfixu, a drugi gdześ na Bezrzecze?

 

PS. No i gdzie lepiej podjechać: Peszko Cars czy Carfix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy poleci mi ktoś porządną firmę zajmująca się profesjonalnie przyciemnianiem szyb? Najlepiej, żeby nie był to Szczecin, mam za daleko. Chętnie podjadę do Białogardu, Koszalina lub Kołobrzegu. Ostatnie dwa samochody przyciemniałem folią w Świdwinie, chłopak robi to rewelacyjnie ale od miesiąca nie mogę się z nim umówić. W związku z czym chętnie pojadę gdzieś indziej ale chciałbym, żeby to był sprawdzony zakład i folia z certyfikatem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema Panowie/Panie mam pytanko ale pierw przedstawie problem z ktorym borykam sie ja i moja piekna na 4 kolkach :)

 

Otoz posiadam e46 3.0d 2002 rok w automacie w ktorej od pewnego czasu po jezdzie 15-40 minutowej w momencie zatrzymania auta i przelaczenia biegu na P (dzieje sie tak tylko na biegu P) auto dostaje drgan/wibracji raz mocnych raz slabszych odczuwalnych najbardziej pod nogami pasazera siedzacego na przednim fotelu natomiast po stronie kierowcy ciut slabiej .W parze z tym idzie oczywiscie dzwiek gdzie przy rownej pracy silnika slychac dodatkowo UWAGA SPIEWAM :) (dlugie przeplatajace sie wrmmm wrmmm) hehe Podczas jazdy problem nie wystepuje / biegi zmieniaja sie plynnie.

 

I teraz mam pytanie odnosnie mechanika/warsztatu w Gorzowie Wlkp,Szczcinie lub okolicach do ktorego moglbym sie udac?Jakis namiar?

 

Jezeli chodzi o GW to koledzy pisali wczesniej o panu Szymaniaku Auto - Servis (zbiezne info co do siedziby warsztatu raz Koniawska pozniej Mysliborska jak i samego nr kontaktowego) - ten pan Szymaniak jeszcze dziala ktos sie orientuje? Wspominaliscie tez o Warsztacie w Rozankach obok Gorzowa

 

co do Szczecina to zachwalane bylo AutoCenter Bedargowo , Carfix, RotoCar.

 

Mozecie podsunac jakis pomysl/namiar gdzie ewentualnie moglbym sie udac z tym problemem?Nie bede ukrywal koszty graja role :)

Co do miasta to jest mi obojetne Gorzow czy Szczecin poniewaz do obu daleko nie mam ze swojej miejscowosci.

 

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin polecam bmwtopservice.pl, nie ukrywam, że tanio nie jest, prawda jest taka, że w innych serwisach w Szczecinie taniej też nie będzie, jeżeli masz problem ze skrzynią biegów to polecam Kisielnicki Serwis, zadzwoń, popytaj, zorientuj się :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam .

 

Słuchajcie piszecie że Car-Fix w Szczecinie jest ok ,ja mam pytanie bo właśnie dzwoniłem tam i się okazuje że Panowie już nie współpracują razem , Pan Maciej ma już swój warsztat który się nazywa Auto-Medica i mieści się przy ulicy Szerokiej 56, był tam może ktoś z was warto tam oddać moją "Jadwinię" :8) .

Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie gdzie w Szn pomaluje lotkę klapy bmw e90 lci sedan (ta ala m3) w rozsądnych pieniądzach lub za dobry trunek - farby na to pójdzie tyle co w shocie wódki a chcą 200zł jak mój lakiernik w rodzinnej miejścowości za element typu drzwi :duh:

kolor sapphire black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.