Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie mowie ze ten serwis o ktorym mowisz nie jest dobry (nie wiem nie bylem ale opinie ma bardzo dobre ale stwierdzic genialnosc serwisu po jednej wizycie to troche na wyrost jednak), forma byla tylko specyficzna :mrgreen: i to nie zlosliwosc tylko minimalna dawka humoru, trzeba miec troche dystansu do siebie :wink:

 

Inne dobre serwisy w wawie W kolejnosci alfabetycznej :

 

ACS Raszyn

Auto klinika pruszkow

Mautoczesci Legionowo.

 

Ten pierwszy blisko lotniska.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie zlosliwosc tylko minimalna dawka humoru, trzeba miec troche dystansu do siebie :wink:

Spoko, przecież się nie obraziłem ;)

Ja byłem raz, ale brat ze swoim BMW był tam kilka razy i jest zadowolony, więc w sumie to bardziej na jego opinii się opieram plus na moim "pierwszym wrażeniu"

 

Inne dobre serwisy w wawie W kolejnosci alfabetycznej :

 

ACS Raszyn

Auto klinika pruszkow

Mautoczesci Legionowo.

 

Ten pierwszy blisko lotniska.

 

Podziękował :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonego zakładu w Warszawie lub okolicy do naprawy automatycznej skrzyni biegów w e46. Liczę na fachowość i atrakcyjną cenę (chodzi mi o nie naciągnięcie mnie na zbędne koszta). Byłem już w Midparts w Raszynie, zakład wygląda na profesjonalny jednak lekceważący stosunek do mnie i gburowate podejście właściciela/szefa/kierownika skutecznie mnie odstraszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanki i koledzy,

 

szukam dobrego i oczywiscie rozsadnego cenowo miejsca gdzie moge przyciemnic szybki w swojej e90 sedan. Dacie jakies namiary?

 

2 sprawa chce zmienic o jakies 30% myslicie ze moge zrobic boki przod i tyl w takiej lekkiej formie?

 

ps. Nie wiem jak dziala ten temat ale widze mnostwo pytan a odpowiedzi mniej :) czy ida one na priv?

 

pozdrawiam

Karol :cool2: :cool2: :cool2:

///e46 touring 320d 08/2002r 150KM STEPTRONIC,

JUN2008--->181tys km

DEC2010--->216tys km

///e90 2.0i, 130KM automat Schwarz

Aug2015 ---->102 tys km

Sep2016 ---->120tys km

///e46 318Ci coupe M-pakiet ;)

Mar2017 ----->211tys

Jan2018 ------>227tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnosci alfabetycznej : ACS Raszyn lub Mautoczesci Legionowo

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiegoś ogarniętego elektryka w okolicach w-wy...mam problem z centralnym zamkiem po lewej stronie,bardzo często nie otwiera tylnych drzwi,a czasami i przednich.Znajomy lakiernik twierdzi ze nie ma co rozbierać boczków (są w orginale) bo wina leży po stronie elektryki.Macie jakieś pomysłu :?: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na formum o MAG-POL w piasecznie. Na początku dobre opinie z każdą kolejną stroną było troche gorzej. W każdym razie zadzwoniłem i umówiłem się na wizyte, na którą czekałem 7 dni. Opłacało się, mimo, że twierdzą, że poza skasowaniem błędów i sprawdzeniem świec nic nie zrobili, to auto działa jak należy (usterka to lekkie wibracje na wolnych obrotach przy wyłączonej klimie), teraz żadnych wibracji już nie odczuwam, więc za 180zł naprawdę się opłacało.

Chlopaki wydają się być naprawdę wporządku, bo niby drobiazg ale nwet jak wsiadają do auta to kładą coś na siedzenie, żeby nie usyfić, więc to też na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję warsztatów/ludzi z okolic Warszawy do dwóch spraw:

 

- wymiana regulatorów w lampach poliftowych e39, z kontrolą odbłyśnika ksenonów i ewentualną wymianą w razie potrzeby

- naprawa pikseli w liczniku i wyświetlaczu MID

 

Możecie polecić kogoś konkretnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się z Wami podzielić moją historią i w ten sposób ostrzec Was przed nierzetelnym, beznadziejnym i kłamiącym mechanikiem, który specjalizuje się rzekomo w remontach silników - szczególnie silnikach z marki BMW.

Owego mechanika polecił mi znajomy, który robił w nim uszczelkę pod głowicą w 4 cylindrowej beemce i był zadowolony. Ktoś jeszcze z jego znajomych też robił u niego uszczelkę pod głowicą i również nie narzekał. W moim lexusie IS200, w którym miałem wypalony zawór na jednym z cylindrów, miałem zamiar wymienić cały silnik, bo szczerze bałem się zabawy w remonty. Oddałem jednak auto na remont silnika, który zajął około 11 dni. W tym czasie Paweł Krajewski (właściciel warsztatu) wielokrotnie mnie zwodził i przekładał termin oddania auta. Mówił mi przez telefon, że silnik oprócz wypalonego zaworu jest w świetnym stanie i pochula jeszcze spokojnie 200 tysięcy kilometrów. Około 7 dnia remontu zadzwonił, że trzeba szlifować jeszcze szklanki – zapewniał mnie, że wtedy już na pewno silnik będzie igła. Łącznie remont kosztował 1920zł (wypalony zawór, nowe uszczelki głowicy, pokrywy zaworów, miski olejowej, szlifowanie szklanek i jeszcze jakieś 2 drobniejsze naprawy). Gdy pojechałem odebrać auto od razu zwróciło moją uwagę, że silnik rzęzi, grzechocze i ten dźwięk rośnie wraz ze wzrostem obrotów, ale Paweł mówi, że to drobnostka (dźwięk dobiegał z rotora Vteca z góry silnika) i poprawi to później przy okazji. Silnik dodatkowo zassysał lewe powietrze, wolne obroty falowały. Pojeździłem autem 4 dni i odstawiłem z powrotem, żeby poprawił to zassysanie lewego powietrza i poprawił. Pojeździłem jeszcze 2 tygodnie – łącznie od remontu przejechałem 800km – w tym 250km do niego i z powrotem... Po tych dwóch tygodniach w trakcie jazdy silnik zgasł i auto stanęło, nie było dziury w bloku, ani nic takiego, auto zgasło cicho, spokojnie. Diagnoza – silnik się nie kręci. Przez 17 dni wysyłał po to auto lawetę, a później przetrzymywał u siebie auto w warsztacie przez kolejne 7 tygodni i przez ten czas jedyne, co zrobił to postawił diagnozę, że wał korbowy został zatarty (nawet nie wiem czy trafną). Na początku wykazywał jakąś chęć naprawy auta na własny koszt, szukał dołu silnika do podmianki. Przez te 7 tygodni okłamywał mnie kilkanaście razy ciągle wymyślając jakieś bajki i mówiąc, że odda mi sprawne auto. Ale po tych 7 tygodniach zmienił zdanie i stwierdził, że jednak uszkodzenie silnika nie wynikało z jego nieudolnego remontu, tylko z mojej winy, ha – dobre sobie. Efekt jest taki, że straciłem 2500zł na remont i lawety (już nie mówiąc o ciągłej konieczności pożyczania od kogoś auta) i przez prawie 3 miesiące moje auto nie było dla mnie dostępne.

Podaje pełne dane tego "majstra", żeby przypadkiem nikt z Was nie dał się nabrać, jak ja i proszę siejcie informację dalej!

 

Paweł Krajewski

Rąbierz 2

07-100 Węgrów

jego numer telefon 505464498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakis dobry elektronik z Warszawy lub okolic?

 

Potrzebuje zmienic VIN w module LCM 4.0 z E46.

Dzwonilem do kilku ale nie robia, a jeden chciał 300zł bo mam zostawić auto na 3 godziny i bedzie programował wszystkie moduły w aucie żeby to działało :mad2:

 

Albo dobry, albo tani :D

 

Napisz w dziale viewforum.php?f=48

Ogólnie to cena w miarę rynkowa, może minimalnie coś urwiesz, ale nie licz, że za 50pln ktoś Ci to zrobi.

Za klon sterownika silnika, update softu i sychro z EWS 250 płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego fachowca do wymiany świec żarowych w moim aucie (plus uszczelki kolektora, ale to oczywistość) w Warszawie.

Tak, wiem - mogę zrobić to sam, zwłaszcza że nie mam dwóch lewych rąk. Boję się jednak, że jak ukręcę świecę to koszt całej zabawy drastycznie wzrośnie.

 

Dlatego chciałbym, żeby ogarnął to ktoś, kto przy ew. problemach sobie poradzi z ukręconą świecą.

Pytałem w kilku warsztatach o kogoś "z polecenia" (bo na chybił-trafił nie chcę oddawać auta) ale bez większych rezultatów.

 

Możecie kogoś z czystym sumieniem polecić?

Preferowane okolice Ursynowa lub Szyszkowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.