Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Teraz już mogę się wypowiedzieć. Miałem problem falujących obrotów w 320SI, sprawdzali wszystko.... Okazało się, że nie dość iż rozrząd przeskoczył to ktoś dłubał przy vanosach, trwało to bardzo długo bo 5 tygodni, miałem problemy.... z kontaktem telefoniczny, zdarzało się że przez kilka dni nie odbierali telefonu gdyż nie mieli mi nic do powiedzenia.... ale.... W generalnym rozrachunku polecam. Usterka usunięta, rozrząd ustawiony, vanosy ustawione i to naprawde niewielkim kosztem, mimo długiego czasu oczekiwania nie wymieniali wszystkiego na głupa tylko mimo braku jakichkolwiek błędów w komputerze usuneli usterkę bez zbędnych kosztów

 

tech max turystyczna 9 Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 tygodni :shock:

troszeczkę długo... kilkudniowe okresu bez możliwości skontaktowania się, widzę że jesteś cierpliwy jeśli polecasz ten warsztat

ta opinia będzie zapewne przydatna na forum ale raczej jako antyreklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Temat był poruszany czytałem wiekszość tematów zatanawiałem się nad BRJ ale tematy są stare może jest coś nowego godnego polecenia mam problem z pływaniem po szosie w e60 dużo czytałem diagnozowałem nie wydaje mi się że jest to wina tuleii pływających sprawdzałe naszarpakach sam łomem na kanale są sztywne jak dlamnie jestem z okolic Hrubieszowa do lublina dojadę nie ma z tym problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge doradzic serwis Gebka na al. Krasnickich (wyjazd na krasnik)

napewno sprawdza co sie dzieje, maja nowoczesny sprzet do sprawdzenia geometrii zawieszenia, podchodza do tematu raczej profesjonlanie, zjamuja sie glownie zawieszeniami, felgami, oponami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

wczoraj zakupiłem 545i sedan 2004 rok i pojawił się problem:

jak się jedzie normalnie jest ok.

ale ja się da gaz w podłogę to wyskakuje Getriebe problem

i skrzynia wchodzi w tryb awaryjny, zgasiłem silnik ale błąd nie zniknął.

 

może znacie te objawy albo porządnego fachowca z Lublina lub okolic który to zdiagnozuje?!

 

będę wdzięczny za pomoc

Jesli chodzi o diagnoze komputerowa to moge doradzic albo BRJ albo skontaktowac sie z kims z forum z Lublina, np formumowiczem 'zurek'

moze cos pomoze jesli chodzi o diagnostyke komputerem

Odnosnie skrzyn biegow to niestety ale w regionie monopol ma serwis Płocheć, doradzam pojechać tam na samą diagnozę, nie pokosztuje to duzo a moze dowiesz sie czegos konkretnego,maja duze doswiadczenie w temacie ASB (ale uwazaj, sa opinie ze naciagaja na koszty)

Poszukaj po forum czy sa jakies tematy poasujace do twojego problemu, poszukaj np w tematach dot 'konwerter', popytaj

zycze powodzenia i taniej naprawy... ale niestety sprawy ze skrzyniami do tanich nie naleza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Przeleciałem chyba z 15 stron. Sporo komentarzy. Ciągle przewija się temat BRJ.

 

Potrzebuje kogoś kto się zna na e60. Sprawa stosunkowo prosta. Rozebrac obudowe pod kierownica i przesmarowac. To co zawsze w e60 piszcząca kierownica + silniczki od dzwigania. Nie mam w Lublinie żadnych kluczy ani też nie chce niczego pourywać.

 

Znacie może kogoś kto takie coś robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w BRJ z pływającym autem posprawdzali zawieszenie podpieli kompa nic nie stwierdzili chodz mam wrażenie że cos z tylnym zawieszeniem jest nie tak jak skręcam w prawo czuję jak tył ucieka jak w lwewo zachowuje sie normalnie czasem jak dodaje gazu ucieka mi na lewo jak odpuszcze wraca wiec coś musi być nie tak a wszyscy twierdzą że jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem zainteresowany opiniami, gdzie można sobie w lublinie lub okolicach car audio poprawić

 

przy okazji, gdyby ktoś mógł wyrazić swoją opinię np. czy warto taki zestaw w e46 montować, ewentualnie co poprawić itp. to można to zrobić tu:

viewtopic.php?f=92&t=268349

 

Skontaktuj się z Capazem.

Co do Capaza, z tego co się orientuję, to został z forum usunięty.

Usunięto chyba też tematy z nim związane, orientuje się ktoś, czy to z powodu jego "profesjonalizmu", czy może był inny powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

koledzy szukam kogoś ogarniętego w diagnostyce tzn. raz na jakiś czas chce podłączyć samochodzik pod komputer, zobaczyć czy są jakieś błędy itd oraz uzyskać info na temat tych błędów. Capaz się u mnie do tej pory tym zajmował ale ostatnio chłopaka wcięło, nie odbiera tel.

 

CarConect z Lublina odpada od kiedy Marcin już tam nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
..raz na jakiś czas chce podłączyć samochodzik pod komputer, zobaczyć czy są jakieś błędy itd oraz uzyskać info na temat tych błędów.

Poszło na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.