Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam czy jest ktoś w stanie polecić dobry warsztat do włożenia nowego silnika po zerwaniu rozrządu do bmw e61 2007 rok silnik N47 2.0d 177 KM ? Ma ktoś może do sprzedania taki silnik? Co myślicie o serwisie PiM są godni polecenia?

Poczytaj sobie ten post to będziesz wiedział wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje mechanika do diagnozy, najprawdopodobniej regeneracji i wymiany wraz z ustawieniem pompy wtryskowej w mojej E39 525TD.

Zastanawiam się nad:

 

Firma "BEEMA"

ZDZISŁAW STAŃDO

34-130 Kalwaria Zeb.

Brody 156

 

oraz

 

Pana Krystiana

Mobil-Klimat

Katowice ul. Warszawska 60.

 

Niestety P. Krystian nie regeneruje pomp, z resztą bym mu zaufał, z drugiej strony BEEMA robi kompleksowo ale od 2012 roku nie ma opinii na ich temat.

Polecicie coś :?: Może coś innego w okolicach Krakowa i Katowic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję mechanika, który wymieni przednie lampy w 118i - wiem, że trzeba zdemontować zderzak i chciałbym oddać auto komuś, kto ma o tym pojęcie, nie pozrywa czegoś i zrobi to w rozsądnych pieniądzach. A może ktoś z forumowiczów jest w stanie pomóc ? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem ostatnio m.in. u Sentyrza żeby zdiagnozować skrzynie. Trochę szarpie, nerwowo zmienia biegi i niektóre wyciąga wysoko przed zmianą.

 

Naczytałem się dość sporo negatywnych opinie o tym zakładzie. Ponoć lali jakiś olej no name i nie pozwalali przywozić swoich części. No i że właściciel ponoć strasznie chamski. W PKW go polecają. Ku mojemu zdziwieniu, jak zajechałem widziałem same beczki z olejem Ravenol więc ok ( nie wiadomo co było w środku :) ). Obsługa też ok, jeden z pracowników wsiadł i odbył ze mną dość długą jazdę testową ( ja jako pasażer ). Powiedział żeby zacząć od wymiany oleju przede wszystkim. Nie wzięli za to ani złotówki. Jak dla mnie, na diagnozę ok, warto posłuchać co sądzą. O naprawie się nie wypowiem bo nie skorzystałem.

 

Ponoć na malborskiej też jest dobry zakład od automatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie najlepiej byłoby zrobić diagnostykę przed zakupem?

 

W każdym specjalistycznym warsztacie BMW: PKW, PIM, Egis lub w niespecjalistycznym

 

Dzięki. Auto, którym się interesuje nie było serwisowane w ASO - czyli uzasadniony strach jest. Jaka jest szansa, że w takim serwisie wykryją czy auto ma prawdziwy przebieg, nie miało dzwona itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w ASO M-Cars i za darmo z kluczyka mi odczytywano co było robione i przy jakim przebiegu i jaki jest aktualny przebieg ale musiałem okazać dowód rejestracyjny, podobno bez dowodu czasem na piękne oczy sprawdzą.

Na sprawdzenie spraw powypadkowych i blacharskich to lakiernik i blacharz.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W ASO kontrola auta przed zakupem to koszt ok. 800 - 1000 zł.

Nie wiem jak inni, ale PiM jest partnerem ASO Dobrzański, w związku z czym mają dostęp do bazy danych, więc mogą sprawdzić przebieg i historię serwisową. Ostatnio widziałem u nich również czytnik do kluczyków, jaki jest w ASO.

Każda kontrola powinna wykazać wypadkową przeszłość auta. Mierzona jest grubość powłoki lakierowej, sprawdzane są elementy nośne.

 

Wbrew powszechnej opinii, ASO nie daje gwarancji fachowości i rzetelności.

Niedawno była akcja z e60, które było sprawdzane w ASO. Kontrola wykazała bezwypadkową przeszłość. Jakież było zdziwienie nowego właściciele, jak w zwykłym warsztacie mechanik odkrył, że auto było zespawane z dwóch na wysokości słupka B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

 

Prośba o pomoc, potrzebuje zrobić kilka rożnych rzeczy w świeżo kupionej x1. Nie bardzo wiem gdzie to zrobić żeby było zrobione dobrze i tanio - wiadomo :)

 

Usterki mam nastepujące:

Straszne trzeszczenie z okolic środka deski rozdzielczej ale dźwięk jakby to nie sama deska ale coś pod nią

Nie działa regulacja wysokości jednej lampy

Nie działa sterowanie lusterka jednego góra dół

Klakson nie działa

Tempomat albo nie działa albo to tempomat którego nie potrafię użyć

 

Do tego chce zrobić wszystkie wymiany płynów itd. Chciałbym żeby to zakodować na kluczyku. Gdzie to zrobię w dobrej cenie ?

 

Z góry dzięki za info

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sejtan,

 

warsztaty, które wchodzą w skład naszej Sieci Naprawczej (obsługujące bezgotówkowe rozliczenie szkody i gwarantujące wysoką jakość naprawy) znajdziesz na naszej stronie https://www.pzu.pl/mapa-agentow-i-placowek, wybierając zakładkę Sieć Naprawcza i wpisując swoją miejscowość.

 

Pozdrawiam

Ekspert PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdzie dokładnie najlepiej byłoby zrobić diagnostykę przed zakupem?

 

W każdym specjalistycznym warsztacie BMW: PKW, PIM, Egis lub w niespecjalistycznym

 

Gdzie jest ten Egis w Krakowie? Google nic mi nie mówi...

Można prosić o linka do ich strony lub o numer telefonu? Z góry dzięki.

 

EDIT:

Znalazłem "Edis", to pewnie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

witam Was,

chciałbym znaleźć kogoś kto zająłby się moim szyberdachem w E39.

Dach się nie otwiera macie może jakiś namiar na kogoś kto taka naprawę wykonałby profesjonalnie - nie uszkadzając zdejmowanych elementów tapicerki??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.