Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Witam,

chciałbym polecić warsztat mechaniki pojazdowej Pana Rajmunda Kubickiego w Słubicach, naprawdę warto...jeżeli chodzi o elektryke to pozostaje ASO BMW przy salonie BOTHE we Frankfurcie, gdzie ceny sa niemieckie (ale i tak sa rzeczy ktore oplaca sie u nich zrobic), jednak proste porady nic nie kosztuja, obsluga jest bardzo fachowa i mila, a ceny wielu czesci sa bardzo niskie, jezeli ktos nie zna niemieckiego chetnie pomoge...

 

serdecznie odradzam serwis BOTHE. ot dlaczego: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=239399

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Polecam warsztat Auto Rege Kożuchów ul.Nowosolska 58 .

Regeneracja przekładni kierowniczych .

Profesjonalna firma, ja naprawiałem u nich w firmie 3,5h i wyjeżdzasz autem. Cena ustalona telefonicznie nie zmienia się po naprawie.

Także firma wysyła maglownice i w rozliczeniu oddaje się swoja zepsutą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

zdecydowanie odradzam auto-land , bardzo drogo i jeżeli nie powiesz im co mają zrobić to pożegnasz się z autem na wiele dni w moim przypadku prawie 3 tygodnie.

 

Co do polecania warsztatu to mogę polecić Szafrańskiego przy ul. Wrocławskiej , nie jest tanio ale chłopaki wszystko robią porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jakby ktoś coś potrzebował zrobić przy swoim bmw zapraszam, przerobiłem już z 20 swoich bmw "kilka" usterek usunąłem, posiadam komputer diagnostyczny z opcją aktywowania dodatkowych opcji:) nie tylko w bmw, rownież w innych autach od 1996-2013

kodowanie sterowników, wypalanie dpf w trybie serwisowym etc.

 

zapraszam, kontakt pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Kolego już kilkakrotnie był tu wymieniony i gorąco polecany warsztat Braci MADEJ z Zielonej góry - Ja polecam!!!

Było - BMW - E36 318i 113KM M40B18 1991

Jest - BMW - E46 318i 143KM M42B20 2003

+ - BMW - E90 318i 143KM M43B20 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W ZG polecam warsztat Auto Tech Tomasz Chojnacki, na ul. Zdrojowej 3, latwy dojazd od Trasy Polnocnej. Warsztat blacharsko, lakierniczo, mechaniczny. Robilem tam moja stara e36, jak i teraz e91. Ogolnie naprawiam tam autka od kilku ladnych lat i nigdy sie niezawiodlem. Czasami tylko ma tyle aut, ze niestety trzeba sie w kolejce ustawic :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.