Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Panowie mam do zrobienia w rekinie z silnikiem m30b28 sprawdzenie szczelności głowicy ( no i jej robienie jakby co) + uszczelka bowoda w oleju jest.

Okolice miedzy Katowicami a raciborzem- czyli może tez byc ze np Zory, Gliwice.

Wiem i dobre zdanie mam o p. Kristianie i M-auto - ze dobre zakłady SA. Ale może cos poza Katowicami policecie? M-auto troiche drogie..

Wielu musiało przez to przechodzić-podzielcie sie namiarami..

 

Pozdro dla wszystkich fanów dobrej motoryzacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, mam jak dla mnie powazny problem, jest to moj pierwszy post na forum, wybaczcie ze sie nawet nie przywitalem, potrzebuje znalesc warsztat na terenie slaska ktory opanuje mi problem z zerwanym gwintem swiecy w glowicy, problem moj jest taki ze wybralem sie w odwiedziny do holandii i tutaj sie to stalo, potrzebuje wiec na lawecie zrzucic auto pod dany adres, dzwonilem do m-auto niedaleko rozdzienskiego (polecany na tym forum) ale nie zajmuja sie tym, w czestochowie i gliwicach znalazlem firmy zajmujace sie tym (gliwice - polok welding NAPRAWA GŁOWIC SILNIKOWYCH) ale oni potrzebuja dostac tylko sama glowice, co wiaze sie z innym mechanikiem ktory najpierw to rozbierze a pozniej zlozy, co wiaze sie z dodatkowymi kosztami, czytalem ze sa specjalisci ktorze potrafia to solidnie zrobic bez wyciagania glowicy (chcialbym zaznaczyc ze auto to 2500cc 170pk w gazie). Pomozcie, jestem w kropce, czas gra na moja niekorzysc i jak narazie czuje sie jak bezdomny z dala od domu. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@richat na pewno ogarną to ludzie z Luk&Luk z Raciborza (naprawiają tylko BMW, ale może być problem z terminem), ale auto trzeba do nich doczołgać. Generalnie miałem podobny problem kiedyś i opanował to mechanik z okolicy (ale dzwoniłem do chyba 10 i jeden się odważył ;) ), który właśnie założył odpowiednią tulejke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam,

 

Poszukuje firmy/osoby która ma doświadczenie w przekładkach lamp w E60 pre-lci na lampy LCI (chodzi o komplet - przekładka lamp, modułu, przeciągniecie kabli i zaprogramowanie). Znacie kogoś zaufanego ?

 

 

https://www.facebook.com/kodowaniebmw?fref=ts POLECAM!! Wszystkie sprawy związane z elektroniką itd ogarnia od ręki. Robiłem u niego kilka rzeczy, teraz walczy z moim E60 po próbie kradzieży:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje firmy/osoby która ma doświadczenie w przekładkach lamp w E60 pre-lci na lampy LCI (chodzi o komplet - przekładka lamp, modułu, przeciągniecie kabli i zaprogramowanie). Znacie kogoś zaufanego ?

 

 

https://www.facebook.com/kodowaniebmw?fref=ts POLECAM!! Wszystkie sprawy związane z elektroniką itd ogarnia od ręki. Robiłem u niego kilka rzeczy, teraz walczy z moim E60 po próbie kradzieży:(

 

 

 

 

 

Ja tez Ich poolecam;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.