Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrego czyli takiego z komora, super hipe profi? Jak tak to BMW malowalo w LCM-ie. Raczej mozna ich polecic z czystym sercem. Moja firma tez u nich lakieruje.

http://lcmcorp.pl/

 

Jak potrzebujesz kogos duzo tanszego, nie przeszkadza ci, ze robi garazowo, ale z bardzo dobrym efektem i za pol ceny, to odezwij sie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie przejedziesz do Wroclawia to Leo - Bmw Expert na ul.Olsztynskiej 605 858 540.

 

Na facebooku niezłe relacje zdjęciowe z mega poważnych grzebań w silnikach dają, jeśli jeszcze potrzebujesz zachęty :mrgreen:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana uszczelniaczy

 

No to tym bardziej jest sens, żeby trochę się przemęczyć i zrobić to raz, a porządnie - zamiast męczyć się ze "wszystkowiedzącymi" :roll:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę potrzebował wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów 320d E90. Kogo możecie polecić tak aby podczas wymiany oleju zwrócił także na inne elementy w skrzyni ( uszczelki itp) sprawdził po wymianie ewentualnie wgrał nowy soft. Okolice Wrocławia, Jeleniej Góry.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rakowej też jest jakaś firma, co to robi i podobno w całkiem niezłych cenach.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry warsztat, gdzie mógłbym wyciągnąć wgniotki bez lakierowania w okolicy Wrocławia? Ewentualnie jeśli w grę wchodzić będzie lakierowanie to polecacie lcmcorp z tego co widzę. ;) Zależałoby mi jednak na zrobieniu tego bez szpachli i lakierowania, jeśli tylko się da. Znalazłem kilka warsztatów, które się w tym specjalizują we Wrocławiu jednak nie znalazłem żadnych przydatnych opinii. Zależy mi na tym, żeby to było zrobione tak jak powinno, bez żadnej fuszerki. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam dobrego serwisu, który zajmuje się kompleksowo ksenonami.

Spaliła mi się dzisiaj żarówka i nie dzieję się ponoć tam dobrze.

Potrzebuję zrobić przegląd, popoprawiać co trzeba, sprawdzić i poprawić szczelność, no kompleks - żeby sprawdzili i dobrze poprawili w rozsądnych pieniądzach.

 

Wrocław, albo najbliższa okolica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam jakiegoś dobrego warsztatu, lakiernika albo jeszcze innego specjalisty z Wrocławia który zregeneruje mi plastiki wnętrza w aucie. Chodzi o tunel, półki/schowki. Wiem że na forum jest opis jak to zrobić samemu itp. Aczkolwiek po pierwsze wiem, że nie mam talentu do takich rzeczy a po drugie doskonale zdaje sobie sprawę z tego że może się to źle skończyć dla moich plastików, które i tak są w opłakanym stanie moim zdaniem :(

Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam Panowie. Kupilem e30 93r. Autko bardzo bogato wyposarzone jak na e30 z silnikiem 2.5l ale przelozonym z e34 czyli m50b25. Autko bardzo ladne ale potrzebuje reki fachowca. Problem jest z silnikiem bo napewno nie ma mocy 192 koni mechanicznych (ja rozumiem ze nigdy tyle nie bedzie mialo, wiadomo-wiek) ale problem jest w czyms innym. Ogolnie ten swap nie jest najpieknieszy jezeli chodzi o doznania wizualne pod maska. Chcialbym zeby ktos mi to ogarnal. Problem jest jeszcze gdzies w napedzie. Bmw przy troche wiekszych predkosciach (100km/h+) prowadzi sie bardzo niepewnie cos stuka i puka. Zawieszenie jest w dobrym stanie takze to raczej nie to. Hamulce nowe przod i tyl. Jestem z Jawora moze macie cos w okolicy ? bylbym bardzo wdzieczny, mam dosc mechnikow "profesjonalistow" ktorzy biora kase, palcem auta nie dotkna i zaraz trzeba jechac do kogos innego... Wiadomo tez ze nie kazdy lubi sie bawic w takie rzeczy w starszych autach, nie jest to najbardziej oplacalna praca dla mechanikow. Dojazd do wrocka nie jest wiekszym problemem ale moze znacie cos blizej ? dzieki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowales cos sam diagnozowac? M50B25 jak bez vanosa, to strasznie wytrzymale silniki sa.

Spod grubego palca powiem, ze 500tys km bez zadnych remontow spokojnie, trzymajac moc.

Jesli chodzi o fachowca to Mka polecal Ryska (mozesz do niego uderzyc po numer, ale zdaje sie, ze podal).

Ja moge polecic Leo z BMW Expert na Olsztynskiej. Znajdziesz bez problemu numer albo tu albo w necie.

Jak cos wali a zawieszenie i hamulce ok, to u mnie np wymienilem piaste z lozyskiem (w e46 zintegrowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć musze wymienić odme paski osprzętu pompę wody. Może też hamulce i przeczyscic kanały olejowe. Pytanie ile max takie coś może kosztować ( Wrocław)

Oraz gdzie to najlepiej zrobić proszę o polecenie dobrego aso bmw albo zakładów z Wrocławia które zajmują się bmw i można polegać ze robota będzie dobrze zrobiona.

 

Czyli tylko zaufane warsztaty dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć musze wymienić odme paski osprzętu pompę wody. Może też hamulce i przeczyscic kanały olejowe. Pytanie ile max takie coś może kosztować ( Wrocław)

Oraz gdzie to najlepiej zrobić proszę o polecenie dobrego aso bmw albo zakładów z Wrocławia które zajmują się bmw i można polegać ze robota będzie dobrze zrobiona.

 

Czyli tylko zaufane warsztaty dziękuję z góry

 

BMW Expert na Olsztyńskiej 11. Sam u nich tylko robiłem i byłem bardzo zadowolony. Co do ceny to najlepiej jak do nich zadzwonisz lub podjedziesz.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja może troche z innej beczki. Pisałem do admina z zapytaniem gdzie załozyć temat lecz odpowiedzi nie otrzymałem. Jak coś to prosze o przeniesienie. Szukam opini na temat serwisu samochodowego " Auto - Serwis Tomkowicz " z Wrocławia. Czy ktoś moze cos powiedzieć na ten temat ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.