Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o polecenie warsztatu w W-wie i okolicach w celu rzetelnego sprawdzenia samochodu przed zakupem tak aby uniknąć ewentualnych późniejszych niespodzianek. Chodzi modele 535i, 550i z x-drive. Interesuje mnie kompleksowy przeglad z pomiarem na hamowni, potwierdzenie orginalności stanu technicznego, przebiegu itp.........

 

Co do wizyty w ASO to inn sprawa.

 

nie ma czegos takiego o co prosisz.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może tutaj? Głównie zajmują się uturbionymi sabami i nissanami, ale mają hamownie itp, można podpytać, widać, że mają niezłe pojęcie.

 

https://www.facebook.com/coobcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

 

Szukam dobrego warsztatu w Warszawie naprawiającego MANUALNE skrzynie biegów, w polecanych warsztatach przewijają się jedynie naprawiające automaty (nie naprawiają manuali) ... E91 320d 184KM - u mnie wyskakuje 1 bieg ...

 

podrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję firmy która jest w stanie usunąć głęboką rysę na boku auta (widać biały podkład i czuć rysę pod paznokciem).

Jakieś szumowinie się nudziło i porysowało mi cały prawy bok kluczem.

Ewentualnie może orientujecie się, czy korekta lakieru jest w stanie poradzić sobie z w/w problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moja e90. Wczoraj przyjechalem do domu normalnie zamknalem i bylo wszystko ok a dzisiaj nie moge odpalic samochodu. Rozrusznik w ogole nie kreci, akumulator jest naladowany bo wszystko swieci i podladowalem prostownikiem. Po zamknieciu samochodu cos brzeczy jakby sie chcialo uruchomic pod maska, takze rozlaczylem akumulator. Potrzebuje elektryka z komputerem ktory podjedzie, lub ja go moge przywiezc i zbada sprawe. Mieszkam w Lipkowie kolo Starych Babic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam serwisu do F11520d . Warszawa zachodnia chętniej okolice Ożarów Mazowiecki. Przebieg 70 tyś. Oleje jeszcze w ASO , ale klocki i inne już bym chciał robić po za ASO. COś polecicie gdzie kompleksowo ogarną. Obecnie będę miał klocki z tyłu do wymiany , poduszkę nivo i błąd akumulatora do skasowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli blisko to masz auto-klinika bmw w pruszkowie - drogo ale pełna kultura i profeska...

Dalej, Legionowo Mautoczęści, taniej też kultura i profeska, dłuższe terminy...

Bardzo tanio i też rzetelnie - Nadarzyn http://www.rkmoto.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekartkowałem temat o 15 stron wstecz i nic nie było, do tego opcja szukaj i też nic.

Znalazłem w Wawie taki oto serwis http://diagnostykabmw.pl/.

 

Na stronie dobry mechanik mają tylko lub aż 6 pozytywnych opinii ktokolwiek widział ktokolwiek wie coś o tym serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawianie zbieżności / geometrii Warszawa

 

Jeżeli chodzi o ustawianie zbieżności / geometrii zawieszenia w Warszawie (Białołęka), to polecam Autogeometria Wojciech Schubert na ul. Fletniowej 11 (tel. 22 614 25 27). :cool2:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w Warszawie lub bliskich okolicach znajduje się godny polecenia warsztat w którym można dokonać "sprawdzenia" turbiny i jej ewentualnej regeneracji ? Proglem polega na tym, że od jakiegoś czasu zwyczajnei gwiźdze.

Google podpowiada wiele warsztatów, ale może znajdzie się ktoś, kto może coś polecić :), na forum w historii nic konkretnego nie znalazłem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję elektronika od BMW żeby mi "uruchomił" dołożony tempomat w E60 2.2 benzyna 2004 rok automat.

Wajcha pod kierownicą założona program wgrany a tempomat dalej nie działa. 2 warsztaty nie dały rady włącznie z FUS-em na Ostrobramskiej :)

 

Dajcie namiar proszę.

 

krizu2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję elektronika od BMW żeby mi "uruchomił" dołożony tempomat w E60 2.2 benzyna 2004 rok automat.

Wajcha pod kierownicą założona program wgrany a tempomat dalej nie działa. 2 warsztaty nie dały rady włącznie z FUS-em na Ostrobramskiej :)

 

Dajcie namiar proszę.

 

krizu2005

 

Polecałbym kogoś z dwójki: Dziqsek lub Capaz.

 

napisz do nich PW - na pewno pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Motoricus w Warszawie przy Łopuszańskiej. Robiłem u nich wymianę świec, tarcz i klocków, ręcznego, piastyz tyłu, serwis klimatyzacji, geometrię i dziś wymianę amortyzatorów. Mechanicznie sprawni i rozgarnięci teoretycznie :-). Cenowo przystępni.

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.