Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Jakiego Władysławowa? Gdzie Rzym, a gdzie Krym...Andrzej jest z Robakowa, ale warsztat ma w Luzinie. Jaki warsztat? ASO wymięka i przy warsztacie Andrzeja wygląda jak zapuszczony barak jakiegoś biednego Rumuna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, masz rację, tylko że kolega powyżej pisał że jest we władysławowie i potrzebuje tam pomocy i stą się wdarł temat. apropo mi się zdarzało robić niektóre rzeczy w ASO i byłam zadowolona, chociaż nie wątpię, że p. Andrzej.... :) to bez porównania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Nikt nie jest cudotwórcą. Jest to po prostu warsztat, który w 100% ogarnia BMW (no, może w 99%, bo nie mają np. lakierni) i ma hangar oryginalnych części do BMW, więc nawet lepiej niż ASO :D Jeśli ja do niego wracam to znaczy, że poziom usług stoi na bardzo wysokim poziomie, bo ciężko mnie zadowolić i generalnie o byle pierdołę potrafię zrobić awanturę jeśli coś jest nie po mojej myśli, a jestem przy aucie podczas naprawy, więc na wszystko mam oko. U Andrzeja jeszcze nie było najmniejszego problemu, wszystko robi jak należy. Nie jeździłbym 50km w jedną stronę gdyby to był jakiś partacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Premium Motors, nie wiem jakie auta jakościowo sprzedają (poza tym, że ładne), ale serwis mogę polecić. Ceny usług i części przystępne (w przeciwieństwie do Zdunka), jakość bardzo dobra (tu wbrew obiegowej opinii jest lepiej niż u Zdunka), obsługa miła i co najważniejsze - próbują pomóc.

 

Podam parę przykładów:

- awaria tylnego kierunkowskazu, w Zdunku sama weryfikacja kosztowałaby 450 zł, nie mówiąc o lampie i usłudze za 1200... w PM od razu powiedzieli (za darmo - bo to znana przypadłość), żeby kupić używaną (kupiłem za 70 zł) i wymienić samemu (bo proste) lub u nich za 60 zł... Wymienił sprzedawca od ręki - koszt wyszedł mi 100 zł.

- przegląd i wymiana oleju, filtrów itd - Zdunek prosił o 1300 zł (z upustem miałbym 1100), PM 500 zł i przegląd auta gratis...

- wymiana rolek i paska wieloklinowego oraz płynu hamulcowego Zdunek 1900, w PM zapłaciłem 1000

- ostatnio coś poszło w lewym przednim reflektorze, przy okazji wymiany żarówki (PM 60zł z żarówką) stwierdzono, że lampa do wymiany jest. Panowie nowej nawet nie proponowali bo stwierdzili, ze bez sensu - od razu polecali allxxxxx i wymienią.

 

Liczę, że dalej będzie podobny poziom i będę polecał ich każdemu.

 

PS. O Panach z Osowej i Luzina też słyszałem wiele dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panie i Panowie.

"Nadejszła" pora na wymianę oleju w skrzyni. Poszukuję jakiegoś dobrego warsztatu z okolic Trójmiasta. Koniecznie metoda dynamiczna ( wymiana całego oleju ).

Czy ktoś miał styczność z Sosnowskim?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Jestem pierwszy dzień po wymianie oleju w automacie 6HP19.

Może jeszcze za wcześnie i wypadało by poczekać z tydzień-dwa, ale wydaje mi się, że godnym polecenia jest zakład "AUTO-MAT" Pana Pawła w Miszewku.

Pan Paweł w własnej osobie zafundował sobie przejażdżkę moim BMW, przeprowadził serię testów "na szybko", pod kątem poprawności działania skrzyni.

Poradził, podpowiedział, wymienił, skasował :)

 

Skrzynia śmiga jak talala ( wyczuwalnie miększe zmienianie biegów i "ostrzejsza" reakcja na naciskanie pedału gazu przy dużym obciążeniu ).

 

Polecam Auto-Mat!

 

P.S Koszt wymiany 6 litrów oleju ZF lifeguard 6, nowa tulejka, oryginalna miska ZF / 1220PLN brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 stron przejrzanych i nic na temat warsztatu "Vanos" w Gdyni zajmującym się montażem podtlenku LPG

Może ktoś był , słyszał coś wie , może zaopiniować .

Lub polecić coś innego w Pomorskim lub Warmińsko-Mazurskim .

Chodzi o jak najwyższy poziom zakładania instalacji do dużych silników dobry dobór części i estetyka .

Ktoś , coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę wymienić olej w skrzyni. Polecasz Zdunka? Słyszałam różne opinie, a do takich zwykłych "mechaniorów" nie mam ochoty jechać.Już u jednego byłam, powiedział mi na wstępnie, że on widzi co się stało z samochodem gdzie i co, ile był cofnięty ile klepany mówiąc, że on go może ode mnie kupić. Dlatego chciałabym jechać do ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem praktycznie cały watek i generalnie stwierdzam ,ze żeście się uczepili pana Andrzeja i koniec.

czy w 3city naprawdę nie ma innego serwisu godnego polecenia ?

przecież mieszkamy w milionowej aglomeracji , naprawdę nic nie ma ? - trzeba cisnąc 50km ?

 

bo poleca się najlepsze :cool2: poza tym cena za robociznę jak i części ma na tyle atrakcyjne, że odległość to nie problem.

 

osobiście jestem z drugiego końca gdańska, a zawsze jeżdżę do Luzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem praktycznie cały watek i generalnie stwierdzam ,ze żeście się uczepili pana Andrzeja i koniec.

czy w 3city naprawdę nie ma innego serwisu godnego polecenia ?

przecież mieszkamy w milionowej aglomeracji , naprawdę nic nie ma ? - trzeba cisnąc 50km ?

 

bo poleca się najlepsze :cool2: poza tym cena za robociznę jak i części ma na tyle atrakcyjne, że odległość to nie problem.

 

osobiście jestem z drugiego końca gdańska, a zawsze jeżdżę do Luzina.

 

 

no spoko , ale takie stwierdzenie ustanawia "fakt" ze naprawde nie ma innej alternatywy , a my mieszkamy na zadupiu gdzie 50km dalej w malej miescinie jest lepiej niz u nas .

naprawde nie chce mi sie wierzyc ze nic nie ma w 3city ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam forumowiczów,

 

Po pierwsze: jest to mój pierwszy post, możliwe, że umieszczam go w złym miejscu, proszę o wyrozumiałość.

Po drugie: chcę kupić e60 diesel z 2007 roku... Czytam, że to bardzo duże ryzyko, bo mogę sie wpakować w duuże koszta...

W związku z tym chciałbym oczywiście auto konkretnie sprawdzić przed zakupem. Podłączyć do komputera, prześwietlić...

 

Pytanie: w którym warsztacie najlepiej to zrobić? Czy na wspomnianej ulicy Liczmańskiego w Gdańsku (bo jest blisko) uzyskam wiarygodną opinię? Być może polecacie udać się gdzie indziej? (Tylko proszę, nie 50km z Wrzeszcza do Luzina :-) )

 

Pozdrawiam!

Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.