Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
Gdyby ktoś chciał profesjonalnie i estetycznie zamontować gaz lub ma problem ze swoją instalacją dowolnej firmy to polecam:

http://www.gomar-lpg.pl

U mnie szybko rozwiązali problem z PRINS'em, a z montażu BRC jestem bardzo zadowolony.

Gomar Autogaz

98-100 Łask

Niestety Nie ze wszystkimi instalacjami sobie radzą.. na hasło Landi Renzo usłyszałem, nie robimy, zapraszamy do serwisu SKODA Bednarek :duh: a ja im mówie że mam BMW V8 a nie Skode. A po drugie nie są aż tacy wspaniali... Mieszkam w sąsiedztwie i wiem jak to działa. Jest monopol w okolicy na gazowników , dlatego wiekszość ludzi nie ma wyjscia i do nich jedzie, ale 50 % nie jest zadowolona z ich usług :? Ja osobiscie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżli chodzi o serwis BMW w Łodzi to tylko Św Teresy.

Owszem znają sie, ale strasznie nie znosze takiego cwaniactwa i spojrzenia na klienta z góry, w szczególności jak juz ma pod maską 2,0litra albo LPG. Znam równie dobre warsztaty, z dużo przyjemniejszą atmosferą. Wiadomo swój do swego ciagnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no właśnie to kogo polecicie w Łodzi, jeśli chodzi o diagnozę i naprawę? Co prawda liczę na to, że sam rozkminię co i jak, ale za nim wydam 1000pln czy 1500pln na czujnik to wolałbym to jeszcze gdzieś potwierdzić, a najlepiej jeszcze jakby warsztat dysponował częściami "na podmiankę" aby mieć 100% pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Więc tak zadzwoniłem do Rafała, ale nie mogłem się dogadać... miałem wrażenie że mu przeszkadzam... ja mu mówię, że będę miał do wymiany czujnik wałka mimośrodowego lub silniczek valvetronica, ale że najpierw chciałbym to do dokładnie zdiagnozować, a on do mnie cytuje "ale co pan chce..." i już niezadowolony... cóż dziwne.

Natomiast dzwoniłem na św. Teresy (gdzie jedni polecają inni, nie) i zupełnie inna bajka, Pan wysłuchał w czym rzecz. Dopytał o szczegóły i powiedział że i tak zanim cokolwiek wymieni to sam musi to zdiagnozować, żeby było pewne co trzeba zrobić. Bardziej mi przypadł do gustu i umówiłem się na 23 lutego... zobaczymy. (Pewnie skończy się na wymianie czujnika wałka mimośrodowego, bo taki mam błąd, ale samemu nie chce mi się pokrywy zaworów zdejmować...)

Po wizycie napiszę czy polecam czy nie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak zadzwoniłem do Rafała, ale nie mogłem się dogadać... miałem wrażenie że mu przeszkadzam... ja mu mówię, że będę miał do wymiany czujnik wałka mimośrodowego lub silniczek valvetronica, ale że najpierw chciałbym to do dokładnie zdiagnozować, a on do mnie cytuje "ale co pan chce..." i już niezadowolony... cóż dziwne.

Natomiast dzwoniłem na św. Teresy (gdzie jedni polecają inni, nie) i zupełnie inna bajka, Pan wysłuchał w czym rzecz. Dopytał o szczegóły i powiedział że i tak zanim cokolwiek wymieni to sam musi to zdiagnozować, żeby było pewne co trzeba zrobić. Bardziej mi przypadł do gustu i umówiłem się na 23 lutego... zobaczymy. (Pewnie skończy się na wymianie czujnika wałka mimośrodowego, bo taki mam błąd, ale samemu nie chce mi się pokrywy zaworów zdejmować...)

Po wizycie napiszę czy polecam czy nie. Pozdrawiam

No bo pewnie przeszkadzałes, bo On zawsze jest zajęty... A tak na serio, trzeba sie przekonać osobiście, każdemu sie trafia gorszy dzień, moze nie miałes szcześcia, takiego jak ja. Ja natomiast mam złe zdanie o warsztacie z Teresy, ale nie mam na myśli poziomu usług, tylko samą obsługe i to że jak w Aucie jest LPG to w zasadzie olewają cie ciepłym moczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Więc tak zadzwoniłem do Rafała, ale nie mogłem się dogadać... miałem wrażenie że mu przeszkadzam... ja mu mówię, że będę miał do wymiany czujnik wałka mimośrodowego lub silniczek valvetronica, ale że najpierw chciałbym to do dokładnie zdiagnozować, a on do mnie cytuje "ale co pan chce..." i już niezadowolony... cóż dziwne.

Natomiast dzwoniłem na św. Teresy (gdzie jedni polecają inni, nie) i zupełnie inna bajka, Pan wysłuchał w czym rzecz. Dopytał o szczegóły i powiedział że i tak zanim cokolwiek wymieni to sam musi to zdiagnozować, żeby było pewne co trzeba zrobić. Bardziej mi przypadł do gustu i umówiłem się na 23 lutego... zobaczymy. (Pewnie skończy się na wymianie czujnika wałka mimośrodowego, bo taki mam błąd, ale samemu nie chce mi się pokrywy zaworów zdejmować...)

Po wizycie napiszę czy polecam czy nie. Pozdrawiam

No bo pewnie przeszkadzałes, bo On zawsze jest zajęty... A tak na serio, trzeba sie przekonać osobiście, każdemu sie trafia gorszy dzień, moze nie miałes szcześcia, takiego jak ja. Ja natomiast mam złe zdanie o warsztacie z Teresy, ale nie mam na myśli poziomu usług, tylko samą obsługe i to że jak w Aucie jest LPG to w zasadzie olewają cie ciepłym moczem...

 

No nic zobaczymy, poza tym jeśli uda mi się wyrwać czujnik w dobrej cenie, to pewnie go jednak sam zmienię... wtedy odmówię termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z warsztatem na Św Teresy mam niemiłe wspomnienia. Przyjmą cię dopiero wtedy gdy ocenią czy mogą odpowiednio zarobić. Mnie zwodzili 3 tygodnie i słuchałem historii o awariach prądu, że w warsztacie nie mają. Potem nie odbierali tel gdy podjechałem na miejsce jakoś prąd był i auta wstawione mieli. Od tamtego momentu sobie ich daruję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
byłem na św. Teresy, auto naprawione w ciągu 24h, włożony nowy silniczek valvetronica, kontakt (akurat z Karolem) bardzo ok, cenowo też ok, wiadomo zawsze mogłoby być taniej, ale chodzi przede wszystkim aby było dobrze. Ja polecam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Poszukuje osoby/firmy, która podejmie się oraz ma doświadczenie w przekładce lamp w BMW E60 pre-lift na lampy LCI. Znalazłem jakiś warsztat/osobe z Brzezin koło Łodzi ? Zna ktoś lub może polecić kogoś innego ?

 

 

Pozdrawiam,

Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Co do upgrade lamp i tego typu modyfikacji (soft, aktualizacje itp.) to polecam bmw retrofit:

http://bmw-retrofit.pl/

Brzeziny, Niemcewicza 21

 

Co do usług mechanika, polecam gorąco zakład stajnia-bmw w Zelowie.

http://www.stajnia-bmw.pl/

Zelów, ul. Złota 17.

 

Dobre ceny, super obsługa, profesjonalna robota.

Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.