Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego mistrz,coś tak się uparłeś na ten BRJ?

Oczywiście znają się na BMW,bo mieli kiedyś autoryzację BMW.Ale z powodu różnych "wałków" zabrano im ją.

Ja do nich już od paru lat nie jeżdżę,gdy miałem kilka poprawek po nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co] do BRJ ,to różnie, znam Roberta i Janka,to są specyficzni ludzie maja wiedze ale sami nie pracują tylko maja ludzi którzy nie sa idealni...... ale wiedzę mają.

Ja wiem kto robi auta Żurkowi m5-e34 i e60 , i wiem kto mi to robi w e53 i e34 ..... polecam. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mistrz,coś tak się uparłeś na ten BRJ?

Oczywiście znają się na BMW,bo mieli kiedyś autoryzację BMW.Ale z powodu różnych "wałków" zabrano im ją.

Ja do nich już od paru lat nie jeżdżę,gdy miałem kilka poprawek po nich.

nie uparłem się na ten warsztat, ale nie wiem co innego doradzić człowkiekowi ktory sie pytan gdzie serwisowac sowje auto... brj nie jest w zadnym wypadku moim wymarzonym miejscem serwisowym ale wg mnie maja pewnie doswiadczenie (czyt. robia duzo bmw wiec jest mniejsze prawdopodobienstwo jakiegos partactwa)

Co] do BRJ ,to różnie, znam Roberta i Janka,to są specyficzni ludzie maja wiedze ale sami nie pracują tylko maja ludzi którzy nie sa idealni...... ale wiedzę mają.

Ja wiem kto robi auta Żurkowi m5-e34 i e60 , i wiem kto mi to robi w e53 i e34 ..... polecam. ;-)

dosyć enigmatyczny ten post :) proszę o podanie namiarów gdzie ww uzytkownicy oraz Ty serwisuja swoje maszyny, dzieki (jesli to jakas tajemnica to prosze przynajmniej na priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Lublinie lub okolicach znajduje sie mechanik znajacy sie na starych pazdzierzach (konkretnie e36 m52b28)? Mam do zrobienia kilka rzeczy mechanicznych, a wiekszosc mechanikow ktorych znam nie potafi nawet wyregulowac hamulca recznego w e36... BRJ i sawa raczej odpada, mozecie kogos polecic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....od razu super.... no ja zadowolony jestem i Żurek też.

...a jeśli chodzi o dobrego mechanika ...to są w ogóle tacy? ,może źle to ująłem....może i są ale jak to mówią - kto nie robi ten się nie myli. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, mam problem, potrzebuję wymienić kompletne sprzęgło wraz z kołem dwumasowym( LUK) 320d 2004r, jaki polecacie warsztat, który ma pojęcie, narzędzia i przeprowadzał takową operację?, zależy mi na dobrze wykonanej usłudze,teren: Zamość, Biłgoraj, Lublin. Objawy: drgania pedału sprzęgła, mrowienie, lekkie wciśnięcie pedału sprzęgła objawia się hałasowaniem, wciśnięcie 3/4 sprzęgła lekkie bicie,drgania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Poszukuję mechanika, który podepnie e39 pod kompa i czarno na białym powie co jest do wymiany, okolice nieważne, może być w promieniu całego województwa, byle by trafnie zdiagnozował usterkę.....

Kolego ,powodzenia...... nie znam żadnych wróżek. A komputer to pomocnik ..... nie rozwiązuje problemów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Witam, mam problem, potrzebuję wymienić kompletne sprzęgło wraz z kołem dwumasowym( LUK) 320d 2004r, jaki polecacie warsztat, który ma pojęcie, narzędzia i przeprowadzał takową operację?, zależy mi na dobrze wykonanej usłudze,teren: Zamość, Biłgoraj, Lublin. Objawy: drgania pedału sprzęgła, mrowienie, lekkie wciśnięcie pedału sprzęgła objawia się hałasowaniem, wciśnięcie 3/4 sprzęgła lekkie bicie,drgania.....

A sprzęgło czy dwumas masz? Bo wiesz najlepiej to wymieniać w jednym warsztacie..... zlecasz naprawę, oni dają części po uzgodnieniu z tobą i działają...rano oddajesz jak wszystko pójdzie ok to tego samego dnia odbierasz.....

I nie ma problemów z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam ani sprzęgła ani koła dwumasowego, tylko będe dopiero chciał wymienić moja opcja to LUK LUB OE-m choć ta druga opcja za komplet to ponad 5 tyś. :( z racji pracy za granicą 2tkm będę zmieniał wszystko komplet wraz z detalami nowe śruby 6 szt., trzpień kulisty, zaczep sprężynowy aha wymienialiście może również od razu moduł wysprzęglający? silnik m47TU 2004r, dobrze by było zrobić kluczem SAC pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przerwie szanowne grono, ponawiam pytanie czy znacie, polecicie warsztat który potrafi dobrze wymienić kompletne sprzęgło wraz z kołem dwumasowym?. W Zamościu, Biłgoraju lub Lublinie? Przyjeżdżam do Polski na Święta Bożego Narodzenia i po nich chciałbym oddać Beti do naprawy pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam. szukam warsztatu w którym jest ktos ogarniety ( badz zyczliwego uzytkownika ktory chciałby oczywiscie odpłatnie pomóc ) i posiada blokady do e46 318i silnik N46b20a. podejrzewam ze do wymiany mam vanosy. jestem z okolicy puław , ale moge dojechac do lbn badz dalej jesli trzeba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
koledzy potrzebuje na kilka minut kabel do inpy w Lublinie oczywiście zapłacę za fatygę, sprawa PILNA proszę o kontakt na 514030751
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.