Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Takie systemy są dobre dla ubezpieczyciela, bo łatwiej znaleźć skradziony samochód. Dla posiadacza pojazdu już mniej, bo nie utrudniają samej kradzieży. Szukam warsztatu, który zainstaluje coś, co utrudni choć trochę odpalenie i odjechanie autem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada na pedały :norty:

 

Coś mi się wydaje, że taki amator cudzej własności mocno by się zdziwił widząc coś takiego w F30/F10.

I kompem do odpalania auta raczej by jej nie wyłamał :mrgreen:

 

A tak bardziej poważniej. Najlepiej samemu sobie zrobić jakiś pstryczek, tylko nie wiem, co na to obecna elektronika.

Albo ZEDER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co tam masz do zrobienia że aż tyle czasu?

 

Wymienili sanki no i przy okazji wachacze, potem oleje i płyny wszędzie. Teraz mam informację że jest do wymiany wał rozrządu i mogą przystąpić do wymiany jeszcze za 2 tygodnie..

7 tygodnie - samochód nie jest zrobiony. Za każdym razem mówią że dziś już wjezdża i nic się nie dzieje.. Narazili na koszt zakupu części która się nie przydała bo okazało się że stara jest sprawna, teraz sprzedaję ją przez allegro bo czas na sprawdzenie czy jest potrzebna dawno się skończył. Za wymiane filtrów, płynów no i sanek w ciągu 7-miu tygodni chcą 2400 zł.

Wg mnie jest cena za wysoka ze względu chociaż na czas naprawy.

 

Szukam warsztat który się zna na BMW F10 i potrafi w miarę szybko naprawić silnik bo w tej chwili nie równo pracuję. Przed naprawą w w/w warsztacię wydaję się że chodził lepiej((

Chciał bym powiedzieć że nie polecam warsztatu, ale 2 lata nie narzekałem i nie wiem co się stało, szkoda tylko za stracony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak to sanki, samochód jest po wypadku?, co do wału to też mi smierdzi na kilometr, dawaj fotki koła na wale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sanki, samochód jest po wypadku?, co do wału to też mi smierdzi na kilometr, dawaj fotki koła na wale

 

Samochód jest ze stanów. Wygląda tak że naskoczył na krawężnik. Uszkodzone zostały sanki, przednie dolne wachacze oraz magłownica. Reszta samochodu jest cała. Komputer pokazuję że nie włączają się VANOS z powodu nieprawidłowego sygnału od czujnika rozrządu. Samochód odpala się.. najperw daję obroty około 1100 i później powolutku zmniejsza do 500. Jak dojdzie do 500 samochod zaczyna się bujać i wydawać rożne dźwięki podobnę na to jak bym w samochodzie kończyło się paliwo.

 

Fotki wysle ale jak rozkręce silnik, bo jest nie rozebrany. Chodzi z tego co rozumiem o kolo zębate? Dziękuję za pomoc))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

https://www.google.pl/maps/place/Asko.+Autoserwis.+Skwarzy%C5%84ski+A./@52.2472495,20.9669396,16z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x6d21d12481492146

 

Asko, zawiechą zajmują się bardzo dobrze, potrafią wyłapać bolączki i porządnie ustawić zbieżność. Co do kompa, chyba też mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ten: http://janicar.pl/. Sam nie korzystałem, ale słyszałem kilka dobrych opinii o nich. Zresztą sądząc po furach, jakie tam stoją, to raczej nie są to partacze. Aczkolwiek poszukaj konkretnych info o nich, może jeszcze ktoś z forumowiczów się wypowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
siema poszukuje mechanika ktory zajmie sie przegladem samochodu po zakupie z okolic pragi poludnie polecacie kogos ?

 

http://www.zientara.com.pl

Wołomin co prawda ale warto.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mój ulubiony warsztat (z wielu względów) przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy BMW.....szczegóły na stronie fb.... https://www.facebook.com/events/501175756686452/?notif_t=plan_user_invited lub jak ktoś nie posiada to wrzucam screeny http://prntscr.com/4xozit i http://prntscr.com/4xozp4

 

Bardzo polecam, miła atmosfera i znający się na rzeczy mechanicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje w Garwolinie lub Warszawie warsztatu gdzie pomoga mi przeprowadzić inspekcje przed zakupem BMW. Chodzi mi o sprawdzenie F30 320i.

Zalezy mi na podpieciu pod komputer, sprawdxzeniu stanu ogólnego pod wzgledem bezwypadkowości itp itd

 

Mr Motors na Mineralnej w Warszawie ( Okęcie ).

 

Ja robię u nich wszystkie swoje BMW, kilka aut przed zakupem sprawdzałem, zawsze bardzo rzetelnie i porządnie, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wizyta w warsztacie naszego forumowego kolegi-gorik79

 

Tym razem do wymiany poszły amory i sprężyny z tyłu oraz podmieniliśmy podsufitkę na czarną z M-paka. Dodatkowo autko zostało gruntownie przejrzane czy coś mu tam jeszcze nie dolega i podłączone pod kompa. Jak zwykle, wszystko sprawnie i profesjonalnie w miłej atmosferze. Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego, uczciwego warsztatu w okolicach Warszawy to polecam.

 

http://www.mautoczesci.pl/ Legionowo ul. Warszawska 121A, telefon do Adama 536-506-506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam z góry jeżeli post trafił w złe miejsce...

Mam parę usterek w E65 525d (2005r) do usunięcia, jakie warsztaty w Warszawie Waszym zdaniem poradzą sobie z tym / nie spartolą roboty:

1. brak ogrzewania / problemy z klimatyzacją (latem nie zawsze się włączała mimo regeneracji sprężarki i uzupełnienia freonu)

2. problem z zasięgiem radia - w zasadzie to odbiera tylko w mieście poza miastem tylko radio maryja :/

3. nie otwiera się tylna szyba i nie działa tylna wycieraczka.

P.S. to moja pierwsza przygoda z BMW i na razie moje wrażenia są co najmniej średnie jeżeli chodzi o jakość... a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. to moja pierwsza przygoda z BMW i na razie moje wrażenia są co najmniej średnie jeżeli chodzi o jakość... a szkoda

A jaki przebieg, ile dałeś i gdzie kupiłeś?

 

A co do warszatatów, to wszystkie polecane są już wypisane na poprzednich stronach (tylko kilka jest polecanych), zatem możesz do każdego zadzwonić i zapytać czy to zrobią.

 

Wiązkę tylnej klapy (której naprawa rozwiąże 80% wypisanych przez ciebie problemów) ja robiłem w ACS'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem opisać moją sytuację odnosnienie wiele razy polecanego warsztatu magpol bis na przesmyckiego w Piasecznie. Skuszony taką opinią pojechałem tam 30 kilka kilometrów i zostawiłem samochód , powiedziałem co i jak mniej więcej mu dolega , ( na wizytę umówiłem się przez telefon wcześniej) i za dzień dwa miałem mieć zrobioną wycenę co za ile. Dni mijały wyceny nie było , w końcu sam zadzwoniłem , dostałem info że wieczorem ktoś zadzwoni i będzie wycena, oczywiście nikt nie zadzwonił. Takie wydzwanianie przeze mnie a potem ich zapewnienia trwały prawie 3 tygodnie , w końcu się wkurwiłem i zabrałem samochód , twierdzili że naprawili wycieraczkę :D:D:D a po tej ich naprawie nie działa ani wycieraczka ani otwieranie szyby w klapie w e39 touring, gdy zabrałem samochód cały był upieprzony , postawili go gdzieś pod drzewami z zewnątrz wyglądał jak chlew, na błotnikach masce wszędzie tłuste ślady po rękach w smarze. Jadę , coś mi tłucze wcześniej tak nie było , myślę pewnie coś w zawieszeniu się kończy ( był oddany na naprawę kilku gratów w zawieszeniu, ale takich dzwięków wcześniej nie wydawał) , zatrzymałem się i co sie okazało wszystkie koła były słabo dokręcone. Dodatkowo samochód mulił turbina zaczęła przerywać wcześniej nie miało to miejsca. Zadzwoniłem whats the fuck, twierdzą że kół nie odkręcali , i że pisali mi przecież że elektrozawór turbiny jest nie sprawny i do wymiany, (uświadomiłem ich że nic mi o tym nie napisali , a o zaworze to i owszem ale EGR a nie elektrozaworze sterującym turbiną). Koła dokręciłem przestało tłuc aczkolwiek na pewno trzeba je od nowa wyważyć. Pod blokiem wyczyscilem elektrozawór od turbo odpiąłem egr ( wcześniej też był odpięty i mówiłem to , a oni go nie wiem po co znów podpięli). I samochód zaczął jeździć normalnie. Kolejna sprawa wycena, jeżeli ktoś twierdzi że to tani warsztat to się uśmiałem. Za dwa amortyzatory na przód do 530d 00r liczyli mi 960 zł!! + koszt wymiany , za regeneracje magla 1400 zł itp itd .

 

Mega się zawiodłem , na kolejnym już warsztacie w Wawie , tutaj chyba nikt nie potrafi zrobić dobrze uczciwie i na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpol bis to porazka bylem tam raz z po tym jak sie przenioslem do warszawy 1,5 roku temu zachecony opiniami na forum ale nie to nie ta jakosc, nie ten styl nie ta fachowosc i profesjonalizm.

 

Za to przesadzasz troche ze nie ma juz warsztatu dobrego. W rejonach o ktorcyh mowisz jest ACS w Raszynie ktory jednak zbiera generalnie pozytywnie opinie a jak masz troche czasu to jest Mautoczesci w Legionowie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie ulice ode mnie saskiej kępie jest jakiś serwis autoreduta porsche bmw, ale pewnie zdrowo sobie liczą

 

i partacza robote.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.