Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Gdzie to wyczytales takie zle opinie? o ile wiem to jedyny serwis nieutoryzowany on line.Ja przetestowalem wiele serwisow i korzystam z Piorkowskiego lub Bendera.A napewno piorkowski ma najlepszego elektronika.

 

Co do Piórkowskiego równiez słyszałem duzo negatywnych opinii.Złe podejscie do klienta,i czesto przetrzepane schowki w autach przez młodych pomocników.

Piszesz co uslyszales od kogos itd jedz sprawdz napisz swoja opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze bo mój znajomy miało takie przypadek. Bez powodu sobie tego nie wymyśliłem.

Ale też wpisz w wujku google Piórkowski i jak widać nie tylko mój znajomy miał z tym problem.

Dlatego nie zamierzam sie tam wybierać.A reszta zrobi jak będzie chciała.Ja napisałem to co słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Napisałem ze miał przewrócony do góry nogami schowek w aucie.Co mam wiecej opisywać :D godzina?data? co miał w tym schowku ruszone? pozatym co do roboty równieź miało trwać 2 dni a trwało ponad tydzień.

Ty kogo polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam :D nie da sie ukryć Piórkowski i Piórkowski :D ja tam napewno nie zajrze ale to kazdego indywidualna sprawa.Pozytywy tez słyszałem,ale wiecej negatywów.Swoją droga mam u siebie w miescie dobrego mechanika od BMW (finansowo również nie drogi) wiec nie potrzebuje jezdzić zagranice :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też tak uważam :D nie da sie ukryć Piórkowski i Piórkowski :D ja tam napewno nie zajrze ale to kazdego indywidualna sprawa.Pozytywy tez słyszałem,ale wiecej negatywów.Swoją droga mam u siebie w miescie dobrego mechanika od BMW (finansowo również nie drogi) wiec nie potrzebuje jezdzić zagranice :D

Poczytaj moje posty kogo polecam i gdzie serwisuje a co ty myslisz to mnie nieinteresuje,podpierasz sie tylko zaslyszanymi opinami.Nawet nienapiszesz kogo polecasz tylko lakoniczna wzmianka. :DWstydzisz sie gdzie naprawiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SERWIS ASB w BIELSKU-BIAŁEJ

 

Czy koledzy mogą polecić jakiegoś speca od Automatycznej Skrzyni Biegów w Bielsku-Białej i okolicach. Chciałbym podjechać na kontrolę, zrobić ewentualny upgrade.

 

Dziękuje

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, poszukuje kogoś kto naprawi rozkladane lusterko w e90, problem polega na tym ze lusterko ma uszkodana blokafe i otwiera sie na plasko.. Wzdłuż samochodu. Temat byl juz na forum, niestety sam boje sie za to zabrać. Szukam. Kogoś z okolic cieszyna, zor.

 

Wysyłane z mojego C2105 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam błedy vanosa na wylocie

 

Nr: 10887 2A87 outlet-VANOS, mecanic

 

Fehlercode 10905

 

Kurbelwelle zu Auslassnockenwelle

 

-Stellung (Synchronisation) fehlerhaft

 

Chodzi o sprawdzenie elektrovanosów ewentualnie w najgorszym wypadku wymiane Vanosa na wylocie.Pacjent E60 523i N52B25

 

Znacie jaki dobry warszat który mi to zrobi.Jak najbliżej Rudy Śląskiej w miare przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym polecić chłopaków z M-Technik.

Dziś wymieniłem u nich komplet świec i 2 wtryskiwacze. Zniknęły wszystkie objawy nierówno pracującego silnika.

Chłopaki potrafią na prawdę zdziałać cuda. Od teraz jeżdżę tylko do Nich :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chciałbym polecić chłopaków z M-Technik.

Dziś wymieniłem u nich komplet świec i 2 wtryskiwacze. Zniknęły wszystkie objawy nierówno pracującego silnika.

Chłopaki potrafią na prawdę zdziałać cuda. Od teraz jeżdżę tylko do Nich :cool2:

Maja juz elektronika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.