Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam kogoś, kto pomoże mi zdiagnozować problem z ABS/ASC, kontrolki się świecą, w.w. systemy nie działają.

Byłem w Mobil Klimacie i tam nie udało im się połączyć z komputerem w celu zdiagnozowania usterki.

Znacie kogoś na śląsku co ogarnie temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, poszukuję sprawdzony warsztat na terenie śląska lub Krakowa, który podejmie się wymiany rozrzadu w N47D20A. Oczywiście z doświadczeniem w tym zakresie :)

Co mozecie polecić?

Dzwoniłem do:

M-auto - zaproponowali 4000zł

Mobil Klimat (Pan Krystian) wycenił usługę na 5000zł

 

Proszę o poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, poszukuję sprawdzony warsztat na terenie śląska lub Krakowa, który podejmie się wymiany rozrzadu w N47D20A. Oczywiście z doświadczeniem w tym zakresie :)

Co mozecie polecić?

Dzwoniłem do:

M-auto - zaproponowali 4000zł

Mobil Klimat (Pan Krystian) wycenił usługę na 5000zł

 

Proszę o poradę :)

Zadzwon do Piorkowskiego z Wojkowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może coś więcej o tym warsztacie BMW na żeliwnej ?

Wtyczkę do e36 w celu podpięcia pod komputer mają ? bo ostatnio byłem na roździeńskiego w m-auto bodajże i nie mają... wielki serwis bmw...

Musiałem jechać do Krystiana na warszawską, wszystko sprawnie i okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Podobno to byli mechanicy BM Cars.

Zgadza się.

 

Byłem dwa razy. Do kompa podłączali, więc z e36 też pewnie nie będzie problemu. O rozrząd również można zapytać.

Dla mnie sprawdzeni i profesjonalni, tak więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Byłem dwa razy. Do kompa podłączali, więc z e36 też pewnie nie będzie problemu. O rozrząd również można zapytać.

Dla mnie sprawdzeni i profesjonalni, tak więc polecam.

Tez bylem na wimianie oleju w skrzynce rozdzielczej, wszystko poszlo gladko.Panowie zaczynaj na nowym miejscu a znani z BM Cars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o nowe mapy chodzi. W zasadzie widziałem na Allegro są oryginalne DVD z aktualizacją po 400zł, to sobie można samemu wgrać? W ASO chcą bodajże 1000 czy 1200 za aktualizację, z czego połowa to robocizna :D A ja czekać na żadne nowe nie chce, mi by wystarczyło tylko raz podjechać, dowiedzieć się jak to się robi i potem sobie mogę z internetu ściągać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Możecie polecić w Katowicach/okolicach Katowic warsztat, który sprawdzi mi co się dzieje z moją pompą vp44 (najprawdopodobniej do wymiany tylko czujnik obrotów na pompie), wyciągnie i zregeneruje wtrysk sterujący?

 

Z góry dziękuję.

Piorkowski wojkowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdzie to wyczytales takie zle opinie? o ile wiem to jedyny serwis nieutoryzowany on line.Ja przetestowalem wiele serwisow i korzystam z Piorkowskiego lub Bendera.A napewno piorkowski ma najlepszego elektronika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Usuwanie wgniotek bez lakierowania.

 

Gdyby ktoś potrzebował to polecam:

 

Usuwanie Wgnieceń BEZ Lakierowania DOUTEIL-WALCZAK Sp zo.o.

Grażyńskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

 

Byłem dzisiaj i :shock: Miałem na tylnych drzwiach i błotniku typowe wgniotki parkingowe po wieśniakach co dla zasady muszą na pustym parkingu zaparkować obok na żyletkę. :duh: . Pojechałem bardziej z ciekawości co mi powie spec i czy nie będzie rozbierania itd. 20 min, a efekt że mi dosłownie kopara opadła. Nie potrafię teraz nawet określić w którym miejscu były te wgniotki bo dosłownie nie ma śladu. Sam właściciel bardzo miły człowiek, a najważniejsze, że rozumie ludzi dla których blacha na aucie ma być jak prześcieradło na pryczy kota w wojsku. ;) /bez zmarszczek :mrgreen: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to wyczytales takie zle opinie? o ile wiem to jedyny serwis nieutoryzowany on line.Ja przetestowalem wiele serwisow i korzystam z Piorkowskiego lub Bendera.A napewno piorkowski ma najlepszego elektronika.

 

Co do Piórkowskiego równiez słyszałem duzo negatywnych opinii.Złe podejscie do klienta,i czesto przetrzepane schowki w autach przez młodych pomocników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie wgniotek bez lakierowania.

 

Gdyby ktoś potrzebował to polecam:

 

Usuwanie Wgnieceń BEZ Lakierowania DOUTEIL-WALCZAK Sp zo.o.

Grażyńskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

 

Również polecam, kiedyś korzystałem po akcji z jakimś matołem, który wgniótł mi lekko klapę na parkingu - efekt rewelacyjny, całość zajęła może 30 minut, a po wgniotce nie pozostało śladu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam "swojego" speca od wgniotek w Tychach. Jeśli ktoś chciałby skorzystać, to mogę przesłać namiar na priv.

Macher niesamowity, pracuje w fabryce w Tychach, a po godzinach jeździ też do Sikory. Tyle, że lepiej podjechać bezpośrednio do niego. Pewnie ze 3x taniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.