Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Kogo polecicie na aktualizacje softu E61 LCI w kielcach lub 50-100 km na polodnowy zachod (SW/SSW)?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam, zamierzam udać się do pana Olszewskiego z Sandomierza, ale mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie dokładnie znaleźć jego warsztat? jest jakoś oznaczony? Ktoś już pisał, że na wylotówce z Sandomierza na Lublin po prawej stronie. Starałem się znaleźć najpierw na street view, ale mam za mało informacji..

 

Czy ktoś w okolicach Sandomierza/Tarnobrzega może polecić gościa dla którego instalacje gazowe nie mają tajemnic? Mam instalację tartarini i gość do którego jeździłem powiedział, że nie ma sprzętu do tego typu instalacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jeśli chodzi o Ostrowiec i okolice, to niestety nie ma chyba żadnego dobrego warsztatu, do którego można zaprowadzić swoją bunię z pełnym zaufaniem, ja ze swoją jeżdżę ok 20 km na wschód od Ostrowca do Szczepana Janickiego, który ma swój warsztat w Czachowie obok Ożarowa.

Czy coś się może zmieniło i jest jakiś warsztat godny polecenia w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Polecam warsztat DETKAR Piotra i Grześka Detków Kielce ul Kruszelnickiego (w remizie). Naprawy zawsze na czas, nie oszukują na częściach i ceny nie z kosmosu. Wizytę trzeba umówić telefonicznie/osobiście. Nie specjalizują się w BMW, ale są rzetelni i słowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie polecam Marco Service na ul. Krakowskiej 185 w Kielcach. Drogo i niekompetentnie, w razie reklamacji, kompletny brak reakcji i nawet przeprosin.

 

Sprawdzałem u nich przed zakupem ( zdalnie, aby uniknąć nerwów i niepotrzebnych kosztów ) M3 e92, generalnie ich opis auta był pozytywny, po moich oględzinach okazało się min, że ma spawany próg i grubość lakieru na słupkach wyższą niż 1000 mikronów oraz kilka innych "wad" ( nawet głupot, jak chociażby brak przycisku przy dźwigni zmiany biegów od kontroli trakcji ). Tak BTW, koszt takiego przeglądu to 450 PLN.

 

Lepiej się zastanówcie 2x zanim skorzystacie z ich "usług".

 

Więcej info :arrow: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=254291

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Gdzie w Kielcach jest jakiś spec, który podłączy e46 pod komputer w celu odczytania przebiegu i ewentualnych błędów?

 

BTW, w MarcoService nie byłem i nie zamierzam. Dzwoniłem i za sprawdzenie historii auta wołają150zl :shock: , kiedy każdy ASO poza Kielcami, do którego dzwoniłem robi to ZA DARMO ale trzeba być osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

Odnosząc się do kosztów historii serwisowej, wykonaliśmy kilka telefonów, w Krakowie w serwisie faktycznie można uzyskać taką historię serwisową darmowo, więc jeżeli będą Państwo w Krakowie proszę się jak najbardziej udać (Każdy autoryzowany serwis BMW jest niezależny i może prowadzić swoją politykę). Natomiast koszt takiego przeglądu w Warszawie w Bawaria Motors kosztuje 100 zł, a w BMW Smorawiński z Poznania, z którym współpracujemy kosztuje 200 zł. U nas koszt to 150 zł (netto) ok. 185 zł (brutto) i nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć, ponieważ jesteśmy obciążani fakturą VAT za tego typu usługę, nie jest nasza wina, a tylko i wyłącznie polityka wybranych serwisów BMW. Proszę zadzwonić i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Miał ktoś z Was do czynienia z firmą "Kinika BMW" w Opocznie? Opinie mile widziane ;)

Ja miałem, wymiana klocków może tak, nic więcej, ja byłem z problemem w silniku V8 N62, czas naprawy 30dni, usługa niewykonana nawet w 1% może dlatego że średnia wieku pracowników, przepraszam uczniów to lat 19 :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To mnie zmartwiłeś :? Jestem umówiony u nich na wymianę skrzyni aut. na manualną. Człowiek z którym rozmawiałem wydaje się być kompetentny i zapewnia mnie, że robił już takie rzeczy wiele razy.

No wiesz ... Wymiana skrzyni a znalezienie problemu w N62 to całkowicie dwie inne skale problemu, może Ty akurat będziesz zadowolony, życzę Ci tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ... Wymiana skrzyni a znalezienie problemu w N62 to całkowicie dwie inne skale problemu, może Ty akurat będziesz zadowolony, życzę Ci tego :wink:

 

Wierzę w nich ;) Dam znać jak poszło. Jeśli będziesz miał jakieś nietypowe problemy z samochodem, mam naprawdę solidnego i dobrego mechanika w Piekoszowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłby to, ale zależy mi na czasie. Choć na pewno nie poradziłby sobie gorzej. U mojego kolegi zmieniał już w Audi C4 S6 skrzynię (i nietylko) póki co, chodzi wszystko jak należy. Naprawdę jest dobry! Będziesz miał jakiś problem z którym inni sobie nie poradzą, podjedź do niego a będziesz wiedział, dlaczego go polecam ;)

Co do "Klinika BMW", robili już takie rzeczy. Liczę, że nie będę musiał bujać się i poprawiać tego co zrobią (tfu, tfu ;)...) Mam naprawdę ograniczony czas, to jedyny powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Odradzam wszystkim warsztat w Starachowicach na ulicy Południowej u pana Zbigniewa S. Oddałem mu do naprawy moje e39 7 czerwca 2014r. Naprawiał je do 13 października, ponad 4 miesiące! Robił generalny remont tj. wymiana silnika, turbiny, regeneracja pompy vp44 i wymiana sprzęgła. Po wyjechaniu z warsztatu po zrobieniu 80 kilometrów samochód się rozkraczył na środku drogi, ten "wspaniały" mechanik nie założył na jakąś rurkę od płynu od chłodnicy jakiejś zaciskowej sprężynki (nie wiem jak się to fachowo nazywa) i cały płyn z chłodnicy się wylał. "Mechanik" twierdzi, że ta zaciskowa sprężynka była, tylko się urwała i spadła i to nie jego wina... Z powodu braku płynu w chłodnicy stwierdził, że wydmuchało uszczelkę pod głowicą. Na naprawę dał pół roku gwarancji, więc odstawiłem mu samochód. Zapomniałbym dodać, że groził mi biegłym sądowym, w celu nie uznania gwarancji... Bezczelny gość. Samochód na gwarancje został mu oddany 20 października. Skoro naprawę za 9200zł robił ponad 4 miesiące, to ciekawe ile mu zajmie naprawa gwarancyjna? Może do końca roku się uwinie? Omijać szerokim łukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Trochę odświeżę temat. Jako że mój mechanik wiecznie zajęty, szukam kogoś w Kielcach, kto specjalizuje się w BMW. Kogoś nowego możecie polecić?

 

 

Polecam mechanika który jest znany na kieleckim forum bmw, jego nick: WojciechW: http://bmwklubkielce.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=2388

Bardzo konkretny i uczciwy, naprawia tylko BMW. Swój warsztat ma w Kielcach ul. Leśniówka, tel do niego: 530-530-814

Tutaj temat gdzie są opinie innych forumowiczów: http://bmwklubkielce.pl/viewtopic.php?t=7296&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odradzam wszystkim warsztat w Starachowicach na ulicy Południowej u pana Zbigniewa S. Oddałem mu do naprawy moje e39 7 czerwca 2014r. Naprawiał je do 13 października, ponad 4 miesiące! Robił generalny remont tj. wymiana silnika, turbiny, regeneracja pompy vp44 i wymiana sprzęgła. Po wyjechaniu z warsztatu po zrobieniu 80 kilometrów samochód się rozkraczył na środku drogi, ten "wspaniały" mechanik nie założył na jakąś rurkę od płynu od chłodnicy jakiejś zaciskowej sprężynki (nie wiem jak się to fachowo nazywa) i cały płyn z chłodnicy się wylał. "Mechanik" twierdzi, że ta zaciskowa sprężynka była, tylko się urwała i spadła i to nie jego wina... Z powodu braku płynu w chłodnicy stwierdził, że wydmuchało uszczelkę pod głowicą. Na naprawę dał pół roku gwarancji, więc odstawiłem mu samochód. Zapomniałbym dodać, że groził mi biegłym sądowym, w celu nie uznania gwarancji... Bezczelny gość. Samochód na gwarancje został mu oddany 20 października. Skoro naprawę za 9200zł robił ponad 4 miesiące, to ciekawe ile mu zajmie naprawa gwarancyjna? Może do końca roku się uwinie? Omijać szerokim łukiem.

 

Witam, i jak zakonczyla sie sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.