Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zadaj sobie trud i przeczytaj jeden post nad swoim, a uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie...

PrzecYtalem. I poprzedni. I kilka jak nie kilkanascie stron tego watku. Nie sadze by pierwsza odpowiedz z brzegu i to nie na moj problem byla tą uniwersalną.

 

Sa jakies serwisy typu "kazdy tam jezdzi bo jest the best"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy forumowicze , mógłby ktoś z Was polecić mi jakiś dobry serwis w okolicach mazowieckiego który zajmuje się doposażaniem bmw f10/f11 , programowaniem , kodowaniem , odblokowywaniem nowych funkcji , żeby robili to dobrze, solidnie i w miarę w dobrej cenie ?

 

Byłbym wdzięczny za pomoc . Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

możecie polecić jakiś warsztat w okolicach Żoliborza ew grochowa/saskiej kepy gdzie od reki wymienia olej - wszystko mam (olej/filtr) tylko potrzebuje usługi.

Zależy mi na jakimś warsztacie gdzie się nie spieszą i spuszczą olej korkiem spustowym do końca, a nie odessają 3/4 przez wlew i wleją nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję :

warsztatu - specjalisty który sprawdzi: ciśnienie sprężania w cylindrach oraz ciśnienie oleju - w Warszawie i jej okolicach.

 

O ile jednak jest to w miarę miarodajne w silnikach ZS o tyle w silnikach ZI ,gdzie występuje o wiele mniejsze ciśnienie sprężania już takie oczywiste nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Potrzebuję sprawdzić samochód w warsztacie (przed zakupem). Na forum jest cała masa opinii i jestem w tym już zupełnie pogubiony. Czy jest względna zgoda gdzie w Warszawie można zrobić ogólną ocenę jakości auta, sprawdzić przebieg (komputer), geometrię?

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę warsztat przy Kaliskiej 13. Podjeżdżam do nich moją Beatryce za każdym razem, gdy coś nie tryka. Na ich stronie możecie sprawdzić za co się biorą:http://autokaliska.waw.pl/ . Tak jak powiedziałem, ja korzystam z ich usług z każdą usterką. Polecam każdemu bo są solidni i uczciwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kogo polecilibyście do zdiagnozowania i usunięcia dwóch problemów w e91 318i 2007:

1) wyjące łożysko podpory wału / dyfer

2) błąd blokady kierownicy (A0B1, A112, A116) - blokada działa prawidłowo, żadnych niepokojących odgłosów a błędu nie można skasować

 

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

gdzie najlepiej sprawdzic wtryski piezoelektrycznie - E60 530 M57TU (Bosch 0445115070 numer BMW 13537809193)

Jaki sprzet powinna miec taka firma ?

 

Ktory z ponizszych warsztatow polecacie:

 

Modlinska 181

Modlinska 222

Modlinska 330

DS Remo Truck Babice

Sokratesa

Wal Miedzeszyński ?

 

Interesuje mnie kompleksowa usluga - demontaz, sprawdzenie, montaz, ewnetualnie wymiana i kodowane owego wtrysku

slyszalem ze samo sprawdzenie (z demontazem i montazem) kosztuje ok 600 zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem w Auto reduta - sprawdzili kompleksowo wszystko (ok 350zeta), ale teraz poszukalbym jakiegos swiadomego usera podobnego modelu z INPA ISTA + miernik lakieru... Jakbym mial wybierac pomiedzy aso a nimi to wybralbym redute ale potem wiecej dowiedzialem sie od kolegi ktory mial podobne auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje blacharza który pospawałby karoserię w E30, tj:

- progi l+p

- tylne błotniki do wycięcia i ponownego wstawienia żeby się dostać do:

- wewnętrzne nadkole w bagażniku (tak jakby za zewnętrznym błotnikiem)

- dziury w podłodze

 

i inne rzeczy które wyjdą w trakcie.

Lakiernika mam w Raszynie, który zajmuje się również blacharką ale terminy zabijają... pół roku nie widzi mi się czekać.

 

Zostawiam kontakt do siebie: PW, lub 512x607x127x

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do montażu LPG, mogę polecić Energy Gaz Polska na Ostrobramskiej w Warszawie. Zagazowałem u nich BMW 116 dziewczyny a teraz przymierzam się do gazowania swojej X5. Warsztat naprawdę godny polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.