Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś dobrego elektryka do BMW E39? Doposażyć w 4-głośniki i instalację do grzania foteli muszę. Z bólem stwierdzam, że Latas Service na Zakrzowskiej się sku.rwiło. Podejście do czasu klienta i terminowości to żenada. Dwa razy jechałem tam, na zrobienie powyższego tematu plus wymiana na skórę. Raz pomimo umówionego dzień wcześniej terminu zastałem zamknięte drzwi, telefony nie odbierają (1,5-tygodnia taka sytuacja, razem z innymi klientami pod drzwiami się spotykaliśmy), dzisiaj dostałem info 5 minut przed terminem, że nie da rady i mam czekać na telefon :lol: Po 40-sto minutowym czekaniu stwierdziłem, że mam pracę i co robić, a nie czekać, aż łaskawie ktoś się odezwie. Sytuacja z przekładaniem, odkładaniem, dowiadywaniem się, że "nie dziś" pod samymi drzwiami powtarzająca się cyklicznie przy różnych robotach.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam szanowne towarzystwo.

Potrzebuje podreperowac swoje E61 520i 2008r. Silnik dostaje czkawki przy dynamicznym ruszaniu. Cewki zaplonowe wymienilem w zeszlym roku w ramach serwisu BMW na nowe. Dzis objawy sa podobne do tych z przed wymiany, wiec nie wiem co moze byc nie tak.

Dodatkowo chcialbym wymienic zarowke postojawa z przodu... czytalem, ze to troche grzebaniny jest. A i fajnie byloby wymienic moze obie na mocniejsze i ustawic w komputerze je jako swiatla dzienne.

Prosze o sugestie gdze mozna w ciagu kolejnych 2 tygodni to zalatwic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dobrego mechanika najlepiej w okolicach Zgorzelca. Auto to bmw e91, diesel. Tuż za granicą Polski zgasło i nie pali. W silniku jest olej z płynem chłodniczym. Biorę pod uwagę nawet wymianę silnika. Ma ktoś kogoś takiego godnego polecenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy forumowicze chciałbym wymienić w swoim bmw f11 fotele skórzane z podgrzewaniem na skórzane fotele comfort , jestem z Lublina , ale będę też niedługo w okolicach dolnośląskiego i wielkopolski , czy ktoś z Was zna i orientuje się gdzie może w tych rejonach jest jakiś dobry elektryk/mechanik , który przełoży mi te siedzenia , podłączy moduły i wszystko dobrze zaprogramuje w miarę dobrej cenie ?

 

Jeszcze byłbym wdzięczny jakbyście mi powiedzieli gdzie w dolnośląskim i do jakiego serwisu aso bmw udać się żeby zbadać auto przed jego zakupem , jestem z Lublina i nie orientuję się gdzie dobrze to zrobią ?

 

Proszę Was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dobrego mechanika najlepiej w okolicach Zgorzelca. Auto to bmw e91, diesel. Tuż za granicą Polski zgasło i nie pali. W silniku jest olej z płynem chłodniczym. Biorę pod uwagę nawet wymianę silnika. Ma ktoś kogoś takiego godnego polecenia?

 

E91 po 2007 roku? N47? Jesli tak, to jest to jedyna opcja, jaka musisz brac pod uwage. Tam pada rozrzad z czasem.

Znam spod Wroclawia kogos konkretnego, ale nie wiem czy Cie to urzadza. Jesli tak, pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie do doświadczonych Wrocławian- jaki serwis z układami wydechu polecacie? Mam prawdopodobnie do wymiany kata, ale chciałbym wcześniej porozmawiać i omówić czy są jakieś inne opcje.

 

Pozdrawiam,

Matijjos

 

http://www.margo.net.pl/

 

Robilem u nich, nie sa drodzy i robia tak jak klient sobie zyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prosiłbym Was jeszcze o polecenie jakiegoś dobrego warsztatu z okolic wielkopolski ,łódzkiego lub dolnośląska, który zajmuje się doposażaniem bmw F11 , programowaniem , kodowaniem itd.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże ??

 

Byłbym wdzięczny jakbyście doradzili mi gdzie w dolnośląskim i do jakiego serwisu aso bmw lub innego warsztatu udać się żeby zbadać auto przed jego zakupem . Jestem z Lublina , a niedługo jadę zobaczyć zobaczyć samochód w Strzelinie i nie orientuję się gdzie podjechać żeby sprawdzić podwozie auta, podpiąć pod komputer , miernik lakieru , zawieszenie , kompresja silnika itd. gdzie dobrze to zrobią i w miarę w dobrej cenie ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże ??

 

Byłbym wdzięczny jakbyście doradzili mi gdzie w dolnośląskim i do jakiego serwisu aso bmw lub innego warsztatu udać się żeby zbadać auto przed jego zakupem . Jestem z Lublina , a niedługo jadę zobaczyć zobaczyć samochód w Strzelinie i nie orientuję się gdzie podjechać żeby sprawdzić podwozie auta, podpiąć pod komputer , miernik lakieru , zawieszenie , kompresja silnika itd. gdzie dobrze to zrobią i w miarę w dobrej cenie ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Przeciez Ci wczoraj napisalem na PW, co najmniej trzy serwisy we Wroclawiu.

Ciekawe, ktory wlasciciel pozwoli Ci mierzyc kompresje silnika... (dla przykladu jakby kazdy z kupujacych chcial to robic u mnie, sciagac kolektor, wykrecac po kolei swiece zarowe, to chyba musialby mi za to doplacic na starcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam. Prosiłbym kolegów o podanie jakiegoś warsztatu,serwisu, mechanika itp niekoniecznie od BMW. Ważne aby robił uczciwie i nie zdarł. Wiem że brzmi to trochę jak bajka :? ale może ktoś taki istnieje? Chodzi mi o kogoś z jak najbliższych okolic Zgorzelca. Mój "fachman" odnoszę wrażenie że ostatnio się trochę wypiął. Ma terminy jakieś z kosmosu lub każe mi dzwonić i się dowiadywać po tydzień lub dłużej :shock: Wiem że raczej mało kto weźmie auto od ręki ale zależy mi aby, termin był jakiś możliwie krótki (do swojego mechanika dobić się nie mogę). Jeśli ktoś coś będzie wiedział to będę zobowiązany. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co do skrzyń biegów to długołękę bym odradzał, na wstępie zawołali mi 4000zł - za jeżdżące auto, jedynie przypadkowo na kompie wyszedł błąd nadmiernego poślizgu sprzęgła.

dla przykładu p. Łoboda, który jest podobno najdroższy wokół wrocławia, a jednocześnie podobno najwększy specjalista, chciał mnie skasować koło 3000zł

z tym że w długołęce chcieli od razu sterownik regenerować, Łoboda stwierdził, że sterowniki w mojej skrzyni nie padają, więc jak auto jeździ normalnie to najwyżej dać go do ponownego zrobiania nastawów 300-400zł, ale to w ostateczności

 

ostatecznie zregenerowałem sprzęgło, z całkowitym przeglądem skrzyni na jeleniogórskiej za 1500zł z moim olejem, mechanik polecany przez mechanika u którego robię bunię, powiedział mi to samo co łoboda, póki co skrzynia przeleciała już prawie 30kkm i nic się z nią nie dzieje, więc gościa jak najbardziej polecam, a warsztat ma taki, że tylko ludzie z polecenia tam trafiają

tel. na jeleniogórską we Wrocławiu 606 995 049

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Szukam we Wrocławiu speca z komputerem, co mi e E60 520d zainicjuje nowy akumulator, odczyta błędy i skasuje je. Dodatkowo zaprogramuje Anti-Trap prawej tylnej szyby z poziomu komputera, bo przetrenowałem już wszystkie przeczytane "techniki" usuwania tego błędu wciskając przycisk okna.

 

Z góry dziękuję. Rafał Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Olsztyńskiej we Wrocławiu, kawałek za Mercedes Frączak jest super serwis BMW. Czasami w termin ciężko trafić, ale znają się na rzeczy.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Na przestrzeni ostatnich doświadczeń z firmą, która zajmuje się regeneracją wtryskiwaczy we Wrocławiu tj. BD Service ul.Żmigrodzka 251 odradzam korzystania z ich usług. Edytowane przez M-ka
http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś warsztat we Wrocławiu, w którym będę mógł sprawdzić E39 523i przed zakupem? (komputer, zawieszenie itp)

Znalazłem już stando, będę dzwonił, ale podobno się cenią - poleci ktoś coś jeszcze otwartego w sobotę (tylko wtedy mogę jechać po auto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przeprowadziłem się do Wrocławia i szukam zaufanego mechanika do mojej E46 320Ci. Obecnie chciałbym zrobić serwis przed zimą (olej, przegląd, drobiazg przy zawieszeniu) oraz mam problem ze skrzypiącym tyłem. Robił to inny mechanik w Krakowie, ale spieprzył i dalej coś jest nie halo, a był problem prawdopodobnie z mocowaniem przy ramie pomocniczej.

 

Do tego w moim egzemplarzu jest często spotykany stuk z tyłu po wbiciu biegu, a sporo elementów było wymienianych, ale dalej ciężko o konkretną diagnozę.

 

Fajnie, jeśli będzie to zlokalizowane w miarę blisko Starego Miasta/Grabiszyńskiej/Kępy Mieszczańskiej, ale to oczywiście nie priorytet. Przede wszystkim zależy mi na zaufanym mechaniku, który zrobi co trzeba, a nie wymieni na zapas pół auta, bo staram się auto serwisować regularnie i nie dać sobie robić wody z mózgu ;)

 

Na razie słyszałem oczywiście o Stando, zostawili mi pod jakimś marketem ulotkę za wycieraczką, ale ceny IMO mają nieadekwatne do wieku mojego pojazdu ;)

 

Korzystając z okazji witam wszystkich na forum i zapewne niebawem część z Was poznam na jakimś spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.