Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Tak odnośnie Mrowli i p. Mateusza Wlazło: nie twórzcie mitu magika; rok temu odstawiłem tam e36 328, stało prawie 2. miesiace, zero kontaktu, przesuwanie terminów, olewka totalna (w końcu ma nowsze i lepsze auta za wiekszy hajs do skasowania...), do tego $ wziął, a Vanosa jak miał zrobić tak g owno, w tym roku okazalo sie ze jest nietkniety (zakres 2/20) i szukam kolejnego warsztatu.

 

Do Mrowli - NIGDY WIĘCEJ. Może i ma wiedzę, może i kiedyś podchodził profesjonalnie do tematu, ale nerwy z oczekiwaniem/kontaktem i olewka niestety nie do przetrawienia. Nie mówiąc już o tym, że usterki nie naprawił... Każdemu szczerze odradzam! Jak chcecie to taplajcie się tam u niego w błocie między 30. autami i słuchajcie o kolejnym terminie. Ryski na karoserii to tam standard tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

czy macie moze jakisserwis do polecenie w Rzeszowie w ktorym moglbym sprawdzic auto przed zakupem ?

Chodzi mi zarowno o strone mechaniczna jak i podpiecie pod komputer i sprawdzenie bledow/przebiegu w modulach itp

z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomocna odpowiedz i namiar, rzeczywiscie maja sensownie wygladajaca usluge sprawdzenia auta przed zakupem glownie od strony diagnostyki komputerowej, niestety ale nie maja podnosnika/kanalu w celu sprawdzenia stanu zawieszenia/wyciekow itp. Czymaciemoze do polecenia jakis sensowny warsztat w ktorym sprawdze autoodstrony mechanicznej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Zamierzam dłubnąć swoje E92 325D 204 KM, chciałbym zrobić to na miejscu.

Przypadkiem wpadłem na tą firmę w mojej okolicy, ceny mają bardzo spoko.

W linku kilkanaście realizacji.

Co sądzicie bo opinii na necie w kwestii chiptuningu nie znalazłem.

 

http://rs-motorsport.pl/projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zamierzam dłubnąć swoje E92 325D 204 KM, chciałbym zrobić to na miejscu.

Przypadkiem wpadłem na tą firmę w mojej okolicy, ceny mają bardzo spoko.

W linku kilkanaście realizacji.

Co sądzicie bo opinii na necie w kwestii chiptuningu nie znalazłem.

 

http://rs-motorsport.pl/projekty

 

Bardzo znani i ogarnięci, do tego z świetną hamownią, mogę polecić z czystym sumieniem :). Lepszego miejsca tutaj nie znajdziesz raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona

 

Ilasz Robert. Mechanika pojazdowa

 

(0-16) 671 05 99

37-700 (p-ta Przemyśl) Ostrów 288 gm. Przemyśl,

 

pow.przemyski, woj.podkarpackie

 

Prawdziwy maniak BMW, sam jeździ piąteczką E-34.

Nie robi blacharki, ale zawsze odsyła do godnych zaufania fachowców, współpracuje z kilkoma innymi warsztatami, gdzie ma się zniżki powołując się właśnie na ROberta. Np po zrobieniu zawieszenia wysyła do Miłego Pana robiącego fachursko zbieżność igeometrię za 40 PLN

 

SPecjalista od silników ;) Lubi TDSy ... Nie naprawia automatycznych skrzyń biegów, ale bawi się np w wymianę ichnich filtrów i olejów ... Zresztą zawsze można wszystko ustalić pod telefonem.

 

 

Dojazd - z Przemyśla kierować się ulicą grunwaldzką w stronę Ostrowa, mijając znak OSTRÓW zobaczymy przystanek MZK po lewej stronie (czerwono szara wiata) 1,5 metra za przystankiem jest żwirowa droga w lewo - ... Skręcmy w lewo, i jedziemy kilkadziesiąt metrów ... dom po lewej stronie , rozpoznać idzie go po tym, że zawsze na podwórku stoi CONAJMNIEJ jedna beemka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.