Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie szukaj fachowców na wymianę płynu w układzie chłodzenia ... tylko miej literek w zapasie bo jak ruszysz, rozgrzejesz auto i otworzy się pełny obieg to zobaczysz bardzo brzydki komunikat o braku płynu w układzie ... dolewasz 0,5-1,0 litra i spokoj.

http://www.azeroplus.pl

Jakby Bóg preferował przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach...

http://images38.fotosik.pl/1891/729270affbdc14bem.jpg

http://www.motostat.pl/user_images/52708/icon1.png

"Inwestycje WIELKIEGO formatu"


Sprzedam moje E91 320d ... info pod telefonem 662 079 26pięć

http://otomoto.pl/bmw-320-200-zdjec-perelka-C33615250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Skąd wy ludzie bierzecie takie "warsztaty"? Przyznam, że nawet nie wiedziałem o ich istnieniu, ale jak spojrzałem na google street view to widzę na Komorowskiego 1A salę świadków jakiegoś Jechowy, a na Maki 10 nie chciałbym nawet przesmarować łańcucha w 10-letnim rowerze, bo to wygląda jak jakiś przydomowy garaż wujka Heńka. Na Liczmańskiego chociaż widać jakieś BMW na placu, więc jest jakaś szansa, że znają się na marce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dużo wnoszącą odpowiedź.

odnośnie świadków jehowych:

https://www.google.pl/search?q=gda%C5%84sk+komorowskiego+1a&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=fflb&gfe_rd=cr&ei=3hOgU4rvLcqd_wavjYCgDA

mógłbyś chociaż napisać gdzie sam naprawiasz swój samochód, tak żeby chociaż trochę było merytorycznie.

 

ww warsztaty wymienione były wcześniej w tym wątku.

chciałem poznać zdanie osób, które korzystały z ich usług ewentualnie mogą polecić coś innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja jeżdżę do p. Andrzeja z Luzina (ok. 45km z Gdańska) - takie ASO, ale z normalnymi cenami. Gdybyś przejrzał wątek to byś wiedział gdzie serwisuję samochód i że nie jest to brudna szopa :) Kontakt: 602-157-675
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
mogę polecić p. Kwiatkowskiego z Luzina- b. dobrze wyposażony warsztat z 3 stanowiskami, fachowe doradztwo. Robiłem przegląd po kupnie mojego cabrio, wymieniliśmy przy okazji jeszcze olej w skrzyni z filtrem, paski, rolki i trochę uszczelek. Ceny uczciwe, bez naciągania, p. Andrzej mówi, z czym można poczekać, duża zaleta- możliwość podglądania prac z bliska, oczywiście wszystkie wymienione części do wglądu. Jednym słowem lepiej niż w ASO, a ceny dużo niższe. Tylko za kawę krzyczy 30 zeta, żona całe szczęście wynegocjowała gratis;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa za 30 zeta u mechanika?? to chyba jakaś przeginka. to ile tam się płaci za naprawę? mi się raczej zdarzało do normalnego autoryzowanego salonu prowadzić samochód. po prostu średnio sie znam i boję się ryzykować. kiedyś jednak robiłam samochód na.... tylko właśnie :p jak nazywała sie ta ulica :p przy osiedlu garnizon w domku jednorodzinnym. nie wiem czy to jest już Szymanowskiego, jeśli nie to zaraz przy niej. macie jakies zdanie na temat tego garażowego mechanika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przede wszystkim umie trafnie zdiagnozować problem i ma magazyn ORYGINALNYCH części, więc nie trzeba 5x jeździć jak to bywa u innych - że 3 wizyty to diagnostyka, a kolejna wizyta to naprawa jak już zamówią części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To co Ty tam robisz, że naprawiają już tydzień? :shock: Wymieniasz każdą śrubkę, silnik, elektrykę itp.? Nigdy nie musiałem zostawiać tam samochodu choćby na jeden dzień. Zawsze jadę na max 2-3 godzinki i wszystko jest zrobione od ręki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widocznie jak zostawiasz samochód na tydzień i się nie upominasz to mechanik wychodzi z założenia, że nie potrzebujesz szybko auta i dlatego nadaje tej naprawie niski priorytet (czytaj: fura stoi na parkingu i czeka aż się upomnisz) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pytanie z innej beczki:

potrzebuję pozbyć się purchla rdzy z tylnego błotnika, pewnie będzie potrzebne lakierowanie go, a przy okazji chcę też odnowić lakier na całym aucie (kolor saphireblack). Gdzie najlepiej to zrobić?

Boję się nieprofesjonalnej naprawy zarówno błotnika jak i odnowienia lakieru (na całym aucie jest jeszcze oryginalny), więc nie chciałbym trafić na partaczy..

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne. Potrzebuje warsztat w ktorym zregeneruja mi turbo w E61 3.0d plus demontaż i montaż. Jestem na wakacjach we Władyslawowie. Ważne tylko do wtorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.