Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tylko ASO, po co komplikować :) fajny garaż ma kolega...

 

Ja tam bym woal byc pewny ze jak mi sie mowi ze cos zostalo zrobione to zostalo zrobione a nie tylko lampka a to ze ma sie kase nie znaczy ze lubi sie wyrzucac piniadze na niepotrzebne naprawy i nauke studentow mechaniki :)

 

A ze strony moralnej czysto osobistej wole spierac male firmy lokalne niz koncerny miedzynarodowe a wiec dla bardziej skomplikowanych spraw radzil bym ACS raszyn dla mechaniki i Bimmerretrofit dla programowanie its a kolega Oli poradzi ci Auto klinike w Pruszkowie i jeszcze jeden warsztat prowadzony przez pewnego pana krzysztofa (zapomnialem nazwy cholera). Generalnie wszystkie te zaklady lepiej sie zaopiekuja klientem niz ASO.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden warsztat prowadzony przez pewnego pana krzysztofa (zapomnialem nazwy cholera).
pewnie o to chodzi „Auto-Sew” KRZYSZTOF SEWERYN, chyba jedyny warsztat o którym nie przeczytałem jeszcze złej opinii, niestety kolejki chyba też ma najdłuższe.

Wydaje mi się, że klocki są na tyle prostą sprawą, że wszędzie zrobią dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam wszystkim servicemile z Konstancina. Właściciel serwisu sam nadzoruje każdy samochód na warsztacie i naprawdę zna się na rzeczy. Bez problemu zdiagnozował usterkę przekaźnika w samochodzie, kiedy w innych serwisach rozkładali tylko ręce.

 

Nie polecam za to Auto Reduty z Saskej Kępy. Nie za bardzo chce im się wysilać, żeby cokolwiek zdiagnozować, tylko od razu pół silnika by wymienili w samochodzie. Na dodatek często są drożsi niż ASO... (np. wypalanie filtra DPF wycenili na ponad 900 zł, a w Auto Rawski w Markach 450 zł w Inchcape Warszawa 800 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak jakieś proste sprawy to ja polecam warsztat, który nie wiem jak się nazywa, ale facet jest rzeczowy i ma bardzo dobre ceny. Robię u niego samochody od kilku lat i nigdy mnie nie zawiódł. Nie rzuca głupich gadek, tylko od razu bierze się do roboty i co ma zrobić to zrobi, a jak się na czymś nie zna to nie kombinuje, tylko odsyła do innych. Można podjechać ze swoimi częściami, chociaż woli samodzielnie kupić, trzeba tylko powiedzieć jaką firme się chce.

Według mnie jest tanio i dobrze, wszyko robi sam.

 

Dokładnie mieści się w drzwiach obok wulkanizacji, którą też mogę polecić, ceny można czasem wynegocjować lepsze niż przez neta: https://www.google.pl/maps/dir//52.2630614,20.9294492/@52.2630532,20.9294129,133m/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0

 

 

A teraz druga sprawa. Gdzie moge zrobić zbierzność, najlepiej na jakimś kombajnie co na koniec mi wydyk da? Byłem na jakiejś stacji kontroli pojazdów na komputerowym, sprzęt zajebisty, ale nie potrafili jakiejś tam śruby odkręcić bo klucz za krótki (w sumie to im się koła nie chciało ściągać, więc odpuściłem (Conrada 29B). U drugiego umówiłem się na godzinę, ale pajac tylko mówił, jeszcze 10 min, aż w końcu minęła godzina więc pojechałem stamtąd, bo ile można.. (Syreny 15).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

potwierdzam: MAG-POL w pisecznie przy przesmyckiego 58

super obsługa - dbanie o klienta !!!

tel. 600 055 350

 

 

bardzo polecam

cosmo

 

Ja też polecam Mag-Pol Bis Przesmyckiego 58, garażowiec do którego jeździłem chciał wymienić całą część bloku oleju za ponad 1000 zł plus robocizna cały dzień, w Mag-Pol wymienili mi same uszczelki, dodatkowo dopatrzyli się m.in. rury odmy do wymiany i jeszcze jednej od klimy, zapłaciłem 1/3 tego co u garażowca, unikajcie takich kolesi, naprawiają ci auto na podnośniku w garażu koło domu a kasują jak w ASO, już więcej do niego nie pojadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

 

A teraz druga sprawa. Gdzie moge zrobić zbierzność, najlepiej na jakimś kombajnie co na koniec mi wydyk da?

zbieżność na laserowym sprzęcie razem z wydrukami możesz tutaj zrobić:

http://www.zientara.com.pl

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie jechal bym do dobruckiego zeby zrobic nawet mycie auta. Do samochodu zony zmontowali czesc z tuleja techniczna (tuleja ktora sie roztopila oczywiscie) i chcieli przekonac ze faktura pro format to prawdziwa faktura...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat napraw i mechaników Dobruckiego się nie wypowiem, bo nic tam nie robiłem i nie zamierzam (nie po drodze mam).

Ale geometrię w BMW dwa razy robiłem własnie u Sylwka, który teraz tam pracuje i następnym razem też tam pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

przeprowadziłem się ze śląska do Warszawy i nie znam tu dobrych mechaników.

Potrzebuję zmienić klocki z przodu w e92 335i.

Kogo polecicie? Moze jakiś warsztat na Żoliborzu lub w okolicy?

 

Jakiś spec od zawieszeń?

 

Dziękuję.

 

Jak chodzi o proste sprawy i biorac pod uwage twoj drugi samochod w liscie jest ASO BMW :)

Jak chodzi o skomplikowane to na polnoc Warszawy inni beda lepiej wiedzic :)

Dziękuję.

Druga pozycja niestety póki co została na śląsku.

 

wysłane z Sony Xperia Z1 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden warsztat prowadzony przez pewnego pana krzysztofa (zapomnialem nazwy cholera).
pewnie o to chodzi „Auto-Sew” KRZYSZTOF SEWERYN, chyba jedyny warsztat o którym nie przeczytałem jeszcze złej opinii, niestety kolejki chyba też ma najdłuższe.

Wydaje mi się, że klocki są na tyle prostą sprawą, że wszędzie zrobią dobrze.

 

Dziękuję. Podobno rzeczywiście dobry i polecany.

 

wysłane z Sony Xperia Z1 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos by musial wykonac naprawe KLIMATYZACJI to moge poradzic firme Euro-klima na szyszkowej w Warszawie.

 

Po dwoch firmach wyspecjalizowanych ktore nie umialy zdiagnozowac problemu (nie typowy, wszystko bylo cacy tylko klima nie dzialala) lub ktore mogly sprobowac ale na ryzyko klienta, mechanik (ACS Raszyn) mi poradzil wlasnie Euro-klime, zdiagnozowali zrodlo problemu , naprawili i wszystko dziala. :cool2:

 

 

 

EURO KLIMA S.C.

02-285 Warszawa

ul. Szyszkowa 68

http://euro-klima.pl/

 

Dodatkowo koszty byly 25% nizsze niz te ktore typowaly poprzednie firmy (ktore mialy racje ws problemu ale nie byly tego pewne i chcialy wykonac probe naprawy na ryzyko klienta) a dodatkowo dostalem piekna szczeglowa fakture i raport z naprawy BARDZO szczegolowy.

 

Polecam.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Witam.a co powiecie na temat Filona z Otwocka:)?

Zna się na beemkach :cool2:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym woal byc pewny ze jak mi sie mowi ze cos zostalo zrobione to zostalo zrobione a nie tylko lampka a to ze ma sie kase nie znaczy ze lubi sie wyrzucac piniadze na niepotrzebne naprawy i nauke studentow mechaniki :)

 

dokładnie rivasi! Chcesz wiedzieć że cos jest zrobione i to dobrze to tylko ASO.

Fus – pomimo tej ostatniej naciąganej afery jest ok. ceny dobre, ja tam robię swoje auto regularnie jak coś się złego dzieje... nie narzekałem jakoś, i zawsze przed oddaniem auta na przeglądy i naprawy sprawdzam dokładny przebieg – jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś sobie jakieś wycieczki moją „trójką” robił za darmo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dokładnie rivasi! Chcesz wiedzieć że cos jest zrobione i to dobrze to tylko ASO.

Fus – pomimo tej ostatniej naciąganej afery jest ok. ceny dobre, ja tam robię swoje auto regularnie jak coś się złego dzieje... nie narzekałem jakoś, i zawsze przed oddaniem auta na przeglądy i naprawy sprawdzam dokładny przebieg – jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś sobie jakieś wycieczki moją „trójką” robił za darmo;)

 

 

chyba nie zrozumiales sensu mojej wypowidzi albo ja nie rozumiem twojej. nigdy nie pojade do ASO BMW w polsce zrobic jakies powaznej naprawy i tu nie chodzi o pieniadze.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zrozumiales sensu mojej wypowidzi albo ja nie rozumiem twojej. nigdy nie pojade do ASO BMW w polsce zrobic jakies powaznej naprawy i tu nie chodzi o pieniadze.

 

 

rivasi mozliwe że się nie zrozumieliśmy - ja tak robię i żadnych problemów jakoś nie miałem ale każdy przecież moze mieć swoje zdanie. twoja wypowiedź brzmiała jakbys oznajmiał ze ufasz ASO w Polsce. nie ukrywam, niektóre serwisy mają nieciekawą opinię - ja napisałem gdzie mi pasuje. :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rivasi mozliwe że się nie zrozumieliśmy - ja tak robię i żadnych problemów jakoś nie miałem ale każdy przecież moze mieć swoje zdanie. twoja wypowiedź brzmiała jakbys oznajmiał ze ufasz ASO w Polsce. nie ukrywam, niektóre serwisy mają nieciekawą opinię - ja napisałem gdzie mi pasuje. :handshake:

 

Mam negatywna opinie na temat tych ASO (3) z ktorymi miale do czynienia, relacje jakosc usugi do ceny jest smieszna, naprawa na zasadzie wymiany czesci na slepo jest dla mnie skandalicznym sposobem dzialania, niewykonywanie zafakturowanych napraw nie jest zadkoscia a uchylanie sie o odpowiedzialnosci, mataczenie i opieszalosc w razie problemow to juz poprostu zenada. Nie zycze ci miec kiedykolwiek problemow z ASO w polsce bo zobaczysz co to znaczy... wszystko jest dobrze poki jest dobrze, jak sie zaczynaja klopoty to ASO staje sie twoim najwiekszym przeklenstwem.

 

Poza tym, nikt mi nie wytlumaczy dlaczego ceny ASO BMW w podlej Warszawkiej bocznej dzielnicy sa 20 do 30% drozsze niz w luksusowej dzielicy paryza mimo ze koszt personeu jest 2,5 krotnie nizszy a koszt wynajmu/kupna lokalu 14 krotnie nizszy ?

Nikt mi nie wytlumaczy dlaczego mimo polityki przejrzystosci BMW zadne ASO w polsce nie podaje swoich cen na naprawy podstawowe online a we francji np mozesz na intrnecie znalesc 50 podstawowych napraw z ich CALKOWITYMi cenami kazdego ASO ?

Nikt mi nie wytlumaczy dlaczego ktos probuje mi sprzedac ciemnote jak by bym jakims jaskinowcem i zmusza mnie do sprawdzania czy dana naprawa zostala wykonana ?

Dlaczego musze posylac mojego Adwokata do Aso aby w koncu dostac pisemna odpowiedz na moja pisemna reklamacje ?

 

Dzisiaj, jezeli zdarza sie jakas naprawa ktora robi tylko ASO to po prostu na starcie im mowie ze sprawdze kazda czynosc na fakturze u niezaleznego mechanika, ze jezeli dana naprawa nie przyniesie oczekiwanego efektu to niezaplace a jak wykryje chocby najmniejszy problem to nie zawacham sie im poslac adwokata, niech on tez sobie na nich zarobi. A... zanim przyjechalem do Polski to nie przeszlo by mi przez mysl aby serwisowac swoj samochod gdzie indziej niz w ASO.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, w szczególności do osób ktore już usuwały usterkę rozrządu w silniku n 47 177 km.

Mam już blisko 160 km na zegarach i pora wymienić nieszczęśliwy rozrząd zanim nastapi zerwanie. Prosze o sugestie do sprawdzonego mechanika w Warszawie lub okolicy oraz kosztami z jakimi trzeba się liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.