Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
A skad ten pan jarek jest ?:)

Jarek ma warsztat ul. Siarczana Kraków, z jugowickiej wjazd i w polowie drogi po lewej, stoi tam kilka bmw, wczoraj u Niego bylem i polecam, jezdze od dawna tylko do Niego, milo rozsadna cena i fachowiec dobry, ma dwoch mechanikow fajni Goscie :-)

 

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje dobrego fachowca/warsztatu od webasto z Krakowa lub okolic (najlepiej w promieniu do 100km.) Bunia e90 320d. Typ piecyka: Webasto Thermo Top V

 

Byłem w PIM z czymś innym... przy okazji na moja prośbę spróbowali zdiagnozować webasto, nie połączyli się z nim (możliwe, że padł sterownik). Niestety nie maja też nikogo sprawdzonego i godnego polecenia w tym temacie :-/

 

Dla zaciekawionych tematem, dokładniejszy opis przypadku tutaj:

viewtopic.php?f=70&t=236449&p=1762722#p1762722

 

Około rok temu wywaliło mi błąd świecy zapłonowej w webasto. Skasowałem go i piecyk działał poprawnie ale zaniepokojony korzystając z wyszukiwarki natknąłem się na All Happy Andrzej Ingarden http://allhappy.efirma.fm/, niestety wtedy byłem ich chyba pierwszym klientem z tego typu piecem (nie udało im się z nim podłączyć i ogólnie stwierdzili, że jest ok). Więc po skasowaniu błędu, sprawę olałem :-/ Nie twierdze, że są źli, ale szukam kogoś kto zna się na typie V a nie tylko na popularnych T i C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam. Koledzy potrzebuje zrobić u siebie w autko aktualizacje, chip tuning i dokodowac kilka funkcji. Czy car Connect w Krakowie będzie odpowiednim miejscem? Czy może jest ktoś inny kogo byście poleciła w tej okolicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam !!

 

Tak jak kolega wyzej poszukuje servisu w Krakowie co zajmnie sie klima - odgrzygianie/ozonowanie , dobicie czynnika.

Poszukuje rozniez warsztatu co wymieni sprzeglo i dwumasa , oraz amortyzatory z przodu z ustawieniem zbierznosci :norty:

 

Dzieki za pomoc !

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Tak jak kolega wyzej poszukuje servisu w Krakowie co zajmnie sie klima - odgrzygianie/ozonowanie , dobicie czynnika.

Poszukuje rozniez warsztatu co wymieni sprzeglo i dwumasa , oraz amortyzatory z przodu z ustawieniem zbierznosci :norty:

 

Dzieki za pomoc !

 

 

Kolego turbojajko ja każdy serwis robię tutaj: PiM Autoserwis: http://pimautoserwis.pl/ Ceny mają bardzo dobre i nie zdzierają. Super podejście do klienta, wytłumaczą, pokażą i odpowiedzą na każde pytanie. Co prawda nie robili u mnie trudnych rzeczy, bo tylko wymiana oleju i filtrów oraz czujnik klocków z tyłu (tak, tak N47D20C i tylko tyle :norty: ).

Zmieniam olej co 10kkm, średnio przez to u nich jestem co 3-4miesiące.

 

A co do serwisu klimatyzacji, to umówiłem się tutaj: http://www.swiftautoklimatyzacja.pl/, tylko dopiero na 17.04, więc pewnie nie będę tam wcześniej niż Ty ;) O ile też ten serwis wybierzesz. Czytałem na necie, że chłopaki znają się na robocie, ale to wyjdzie w praniu. Tylko uwaga są dwa serwisy o tej samej nazwie w Krakowie, ten na Ślicznej ma lepsze opinie.

 

Jakiś czas temu byłem tez tutaj, ale powiem szczerze, że nie urzekło mnie podejście, a ceny wysokie:

http://allhappy.krakow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj autko zostawiłem PiM Autoserwis: http://pimautoserwis.pl/ - przy podjeżdżaniu czasem zafalują obroty tak do 500-600 (czasem pojawia sie blad 171, teraz przed przyjazdem do serwisu przestał wyskakiwać, coś lekko stuka w zawieszeniu i drży coś przy wydechu. Jutro maja chłopaki działać wiec co i jak opisze - silnik M43TU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje auto stoi już u nich 2 dni i zastanawiam się dlaczego tak długo jak dzwonię to słyszę ,że dalej diagnozują problem hmmm ciekawe ile takich klientów przyjeżdża dziennie i czekają na diagnozę. Czekałem na termin 7dni !!! byłem pewny że wszystkiego dowiem się właśnie w dniu w którym byłem umówiony :mad2: a tu słyszę że diagnozują problem. Na pewno nie jest to możliwe aby przez całe 2 dni od godz 8;00 do godz 18:00 następnego dnia tylko zajmowali się diagnozą mojego auta coś jest nie tak z chłopakami Wydaje mi się, że za dużo pracy mają i jeszcze więcej chcą mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odebrałem autko ale niczego nie znaleźli - praca wszystkich czujników w normie (co jest dla mnie bardzo ważne), ale niestety lekkie falowanie przy podjeżdżaniu pojawia sie czasami (mikronieszczelność ale nie znaleźli...) jedynie środkowy wydech przepalony i tuleje wahaczy mają lekkie luzy. Generalnie Autko GIT.

Fakt faktem autek troszkę mają obecnie na placu i wg mnie powinni trosze przystopować bo przy długich opóźnieniach tak jak kolega wyżej pisze Klienci pójdą do innych - u mnie wszystko na czas tylko bez podania przyczyny :( a zapłacić za podpięcie i oględziny trzeba:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie trzeba płacić za podpięcie do kompa i oględziny (chyba, że nie zdiagnozowane, to wtedy tylko podpięcie), jak by to robili za darmo to nie mieli by czasu na nic innego a rodziny pomarły by z głodu :)

Ja u Panów zarówno wymieniam olej, robię grubsze rzeczy i nie narzekam, fakt czasem termin odległy ale auta porządnie zrobione i na czas oddawane a co najważniejsze to wiem, że mogę im zaufać i potem żadnego przewału w aucie znajdę a to chyba najważniejsze (?). To, że dużo aut mają na placu to moim zdaniem świadczy tylko o ich fachowości i zadowolonych klientach no bo skąd te auta by się tam wzięły, darmowy parking na zadupiu ? :)

 

Pzdr,

Ever

Why so serious... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych tematem :

 

ręce mi już opadły , nie mam sił i pieniędzy na kolejne wyprawy do niespecjalistycznych mechaników dlatego postanowilem ,że kolejna diagnoza bedzie wywodzić się od stacji , która ma logo Bmw .Wybór padł na Kraków i stąd też pytanie do was :

które aso polecacie M-cars czy Phantom , moze doradzicie coś innego sprawdzonego gdzie z portfela nie zniknie 1000 zł a slowa mechanika nie będą kończyły się " .. na 90 % obstawiam ...." muszę mieć pewność ,że pieniądze które wydam będą dobrze wydane a diagnoza będzie 100% ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w PiM byłem kilka razy,zawsze obsługa na wysokim poziomie,a i ceny znośne mają.

Wiadomo że trzeba się umawiać dużo wcześniej,ale warto poczekać i mieć autko w dobrych rękach.

Ostatnio nawet przez telefon mi udzielili porady jak miałem drobna awarię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam tam kilka takich drobnostek 525tds do zrobienia tzn. cieżko czasem odpala na ciepłym itp. ma ktoś może namiary na dobrego pompiarza z okolic Olkusza woj. małopolskie chodzi mi o sprawdzenie pompy regulacja itp. i czy jest może jakiś sposób sprawdzenia czy ślizg łancucha rozrządu jest do wymiany? Bo sprawdzałem na zimnym i ciepłym silniku to łańcuch jest sztywny ale wole być pewny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto stało w PiM ok 4 tygodnie, sprawdzali, szukali coś tam wymienili ale w końcu nic nie się nie poprawiło, ale może temat był ciężki i dziwny. Faktycznie trzeba mieć cierpliwość i na szybką naprawię - na już - to bym nie liczył. Ale kasy nie zdzierają, są sumienni, zawsze starają się pomóc. Pewnie jeszcze skorzystam. Jak tu im tak będziecie słodzić to trzeba się będzie 3 miesiące wcześniej na wymianę oleju ustawiać ;).

Proponuje też wprowadzić tam - jak się auto zostawia - jakiegoś "podwózkowicza" do najbliższej cywilizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto stało w PiM ok 4 tygodnie, sprawdzali, szukali coś tam wymienili ale w końcu nic nie się nie poprawiło, ale może temat był ciężki i dziwny. Faktycznie trzeba mieć cierpliwość i na szybką naprawię - na już - to bym nie liczył. Ale kasy nie zdzierają, są sumienni, zawsze starają się pomóc. Pewnie jeszcze skorzystam. Jak tu im tak będziecie słodzić to trzeba się będzie 3 miesiące wcześniej na wymianę oleju ustawiać ;).

Proponuje też wprowadzić tam - jak się auto zostawia - jakiegoś "podwózkowicza" do najbliższej cywilizacji ;)

Przecież masz autobus 113 i to prosto pod Carrefour Czyżyny jedzie :cool2: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto stało w PiM ok 4 tygodnie, sprawdzali, szukali coś tam wymienili ale w końcu nic nie się nie poprawiło, ale może temat był ciężki i dziwny. Faktycznie trzeba mieć cierpliwość i na szybką naprawię - na już - to bym nie liczył. Ale kasy nie zdzierają, są sumienni, zawsze starają się pomóc. Pewnie jeszcze skorzystam. Jak tu im tak będziecie słodzić to trzeba się będzie 3 miesiące wcześniej na wymianę oleju ustawiać ;).

Proponuje też wprowadzić tam - jak się auto zostawia - jakiegoś "podwózkowicza" do najbliższej cywilizacji ;)

Przecież masz autobus 113 i to prosto pod Carrefour Czyżyny jedzie :cool2: ,

 

O wschodzie słońca i przed samym zachodem :lol: :lol:

Why so serious... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.